RU

Virszemes TV aktualitātes no 15. līdz 22. septembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Erudīcijas spēle "Vai zini vairāk par Kreipānu?"

 


Erudīcijas spēle "Vai zini vairāk par Kreipānu?" kanālā "360TV" (Nr. 11)


Katru otrdienu, plkst. 22:00

Erudīcijas spēle "Vai zini vairāk par Kreipānu?" priecēs skatītājus katru otrdienu kanālā 360TV, kurā sportu mīloši entuziasti pierādīs, ko patiesībā zina par sporta personībām un dažādiem sporta veidiem. Spēli veido 31 jautājums par Latvijas un pasaules sporta norisēm, vēsturi, sportistiem – viņu profesionālajām gaitām un dzīvi ārpus sporta aktivitātēm. Spēles jautājumi ir sakārtoti sešās kategorijās un katrā no tām ir pieci jautājumi. Spēlē piedalās divas komandas - divi sportu mīloši entuziasti, kuri sacenšas ne tikai par uzvarētāju titulu, bet arī par balvām. Spēli vada Gustavs Terzens.


Šovs "Pirmā deja"

 


Šovs "Pirmā deja" kanālā "STV Pirmā" (Nr. 10)


Katru ceturtdienu, plkst. 21:00

Jaunlaulāto sacensību šovā "Pirmā deja" 20 drosmīgi pāri no visas Latvijas 10 dienu laikā pirms kāzām labāko horeogrāfu vadībā apgūs unikālas kāzu dejas. Likmes ir augstas, jo viens no diviem pāriem, kuri savā starpā sacenšas katrā sērijā, balvā iegūs sapņu medusmēneša ceļojumu no "Impro Ceļojumi" 1000 EUR vērtībā. Šīs nedēļas raidījumā piedalīsies Maija un Jānis, pretī viņiem stāsies Agate un Ainārs, dejas tiks apgūtas profesionālu horeogrāfu vadībā. Viens no pāriem demonstrēs savas prasmes Bermudu divstūra dziesmas "Ballējam, neguļam" pavadījumā, savukārt otram pārim horeogrāfs ir izvēlējies džaiva ritmus. Nepalaid garām aizraujošo sacensību!

 

RAIDĪJUMI


Raidījums "Hārlijs un Deividsoni"

 


Raidījums "Hārlijs un Deividsoni" kanālā "Discovery Channel" (Nr. 42)


18. septembrī, plkst. 23:00

Divi labākie draugi – Bils Hārlijs un Artūrs Deividsons – 1900. gadu sākumā uzbūvēja savu pirmo motociklu, tas notika Milvokī pilsētā Viskonsinā, Amerikas Savienotajās Valstīs. Vēlāk abiem izgudrotājiem pievienojās Artūra brālis Valters, un tika radīta visiem labi zināmā kompānija Harley-Davidson. Ceļš uz panākumiem nebija viegls, viņiem nācās stāties pretī dažādām grūtībām – lielajai depresijai traģēdijām un virknei neveiksmju. Šis ir stāsts par īstu draudzību un kompāniju, kuras nosaukums simbolizē brīvību un uzdrošināšanos no paaudzes paaudzē.


Raidījums "Zemes invāzija"

 


Raidījums "Zemes invāzija" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 27)


17. septembrī, plkst. 14:05

National Geographic: Zemes invāzija ir stāsts par pilota piedzīvojumu. Reiz Melburnā īpašā vienība, kura nodarbojās ar objektu izsekošanu gaisa telpā, saņēma ziņojumu no pilota, ka blakus viņa lidmašīnai atrodas nezināms objekts. Pēc pilota vārdiem, tas bija spilgts un izstaroja gaismu. Pēc šī ziņojuma saņemšanas kontakts ar pilotu pazuda. Viņu meklēja visur – gan uz sauszemes, gan ūdenī, taču tas nedeva nekādus rezultātus. Kādam tūristam izdevies nofilmēt lidmašīnu, kurai tuvojās dīvainais objekts. Kas tas bija? Un kādus noslēpumus glabā mūsu pārsteidzošā pasaule?

 

SPORTS


Rallijkrosā cīņa kļūst ar vien spraigāka

 


Rallijkrosā cīņa kļūst arvien spraigāka kanālā "Best4SportTV " (Nr. 33)


18. septembrī, plkst. 15:00

Rallijkrosa sezona ir uzņēmusi apgriezienus un turpina priecēt ar aizraujošām cīņām un negaidītiem pavērsieniem. Pēdējā posmā Francijā 70 000 skatītāju klātbūtnē Reinis Nitišs pirmo reizi sezonā iekļuva sacensību finālā, kur uzrādīja sezonas labāko rezultātu – 5. vietu. Tehnisku iemeslu dēļ Jānis Baumanis nevarēja cīnīties par pusfinālu un augstāku pozīciju kopvērtējumā.
Nitišs Spānijā startēs ar Ford - pretēji ierastajam Seat. Kā Nitišam veiksies pie Ford stūres? Vai Baumanis Spānijā iekļūs finālā? Skaties un uzzini pirmais!

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube