RU

Virszemes TV aktualitātes no 14. līdz 21. jūlijam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

EKSKLUZĪVI


Positivus tiešraide

 


Seko līdzi Positivus festivālam tiešraidē kanālā "360TV" (Nr. 11)


No 15. jūlija līdz 17. jūlijam

Tikai Lattelecom klientiem piedāvājam iespēju sekot līdzi šīs vasaras karstākajam festivālam Positivus tiešraidē no Salacgrīvas! Tiešraides būs pieejamas vairāk nekā divdesmit stundu garumā, priecējot gan ar koncertiem, gan aizraujošām intervijām un citiem video materiāliem no Positivus. Līdz pat 24. jūlijam 360TV skatītājiem būs iespēja atskatīties uz festivāla spilgtākajiem brīžiem, labākajiem koncertiem un vēlreiz sajust festivālā piedzīvoto!

 

LATTELECOM KANĀLI


Zelts. Sudrabs. Bronza.

 


Raidījums "Zelts. Sudrabs. Bronza. Latvijas olimpieši" kanālā "360TV" (Nr. 11)


No 19. jūlija, katru otrdienu, plkst. 20:00

Vairs nav ilgi līdz pēdējās četrgades lielākajam vasaras sportiskajam notikumam – olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro. Lai pienācīgi sagatavotos šim sportiskajam notikumam, 360TV izveidojis īpašu raidījumu - "Zelts. Sudrabs. Bronza. Latvijas olimpieši", kas tuvāk iepazīstinās gan ar sportistiem, kas savu vārdu jau ierakstījuši vēstures lappusēs, gan ar tiem, kuri vēl tikai cer uz medaļām.

Kopumā skatītājus sagaida četras sērijas, kuru ietvaros tiks stāstīts par Latvijas visu laiku spilgtākajiem olimpiešiem vasaras spēlēs un šī gada cerībām Rio. Tie būs personīgi un cilvēcīgi stāsti par karjeru, uzvarām, arī zaudējumiem, un, protams, ieguldīto darbu, lai kļūtu par medaļniekiem un sasniegtu augstāko punktu.

 

FILMAS


Filma "Caur sniegiem"

 


Filma "Caur sniegiem" kanālā "Filmzone" (Nr. 61)


Ceturtdien, 21. jūlijā, plkst. 19:00

Zeme. Netāla nākotne. 17 gadus pēc tam, kad uz planētas notikusi tehnoloģiska katastrofa, agrākos mežus un dārzus klāj sniegi un ledāji. Dzīvība ir saglabājusies tikai lielajā vilcienā, kas bez apstājas traucas pa Transeirāzijas maģistrāli. Vilciena priekšgalā dzīvo valdošā elite, bet pēdējos vagonos - vienkāršie ļaudis, kuru sadzīve līdzinās koncentrācijas nometnei: slimības, nabadzība, sargu patvaļa... Taču tieši šeit starp pazemotajiem un aizvainotajiem - atradīsies Mesija, kurš būs spējīgs mest izaicinājumu elitei un atjaunot taisnīgumu.

Galvenajās lomās: Chris Evans, Jamie Bell un Tilda Swinton


Filma "Stārskijs un Hačs"

 


Filma "Stārskijs un Hačs" kanālā "AMC" (Nr. 64)


Svētdien, 17. jūlijā, plkst. 21:00

Darbības vieta - Beisitija, darbības laiks - 70`tie gadi. Divi superpolicisti - Deivs Stārskijs un Kens "Hačs" Hačinsons - vienmēr saņem no sava bosa pašus grūtākos uzdevumus un vienmēr tiek ar tiem veiksmīgi galā, lai arī viņu metodes ne vienmēr gūst atsaucību no priekšniecības puses. Izmantojot viszinošā informatora Huggy Bear palīdzību, 1974. gada izlaiduma sarkano Ford Torino, kā arī savu personīgo šarmu un bezkaunību, abi detektīvi dodas pa pēdām narkotiku tirgonim, pa ceļam salaužot ne vienas vien sievietes sirdi un ne viena vien nelieša degunu. Filmas pamatā ir ASV 70`tajos gados populārais tāda paša nosaukuma televīzijas seriāls.


Filma "Gladiators"

 


Filma "Gladiators" kanālā "TV3" (Nr. 12)


Svētdien, 17. jūlijā, plkst. 22:15

Maksimuss (Rasels Krovs) ir spēcīgs romiešu ģenerālis. Gados vecais imperators Marks Aurēlijs un visi apkārtējie ciena viņu. Pirms savas nāves imperators izvēlas Maksimusu kā savu aizstājēju, kas nav pa prātam Marka Aurēlija dēlam Komodusam. Tas pavēl saviem kareivjiem nogalināt Maksimusa ģimeni un pēc tam viņu pašu liek apcietināt. Maksimuss tiek iesaistīts gladiatoru cīņās uz dzīvību un nāvi.

Galvenajās lomās: Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen un Oliver Reede

 

 

SPORTS


Futbols

 


FK Liepājai izšķirošā cīņa Čempionu līgas kvalifikācijas otrajā kārtā kanālā "Best4Sport TV " (Nr. 33)


Otrdien, 19. jūlijā, plkst. 19:00

Iepriekšējās sezonas Latvijas čempioni futbolā FK Liepāja UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otrajā kārtā sacentīsies ar titulēto vienību no Austrijas Salzburg. Grupu izlozē mūsējie pretiniekos ieguva spēcīgāko iespējamo pretinieku – vairākkārtējos Austrijas čempionus Salzburg. Pirmo spēli mūsējie aizvadīs izbraukumā, kur centīsies aizvadīt pēc iespējas labāku spēli un nonākt labvēlīgā situācijā pirms mājas spēles Liepājā. Kura komanda iekļūs nākamajā kārtā?

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube