RU

Virszemes TV aktualitātes no 13. līdz 20. oktobrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Virszemes televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Šovs "Trakā cīņa"

 


Šovs "Trakā cīņa" kanālā "360TV" (Nr. 11)


Piektdienās, plkst. 21:00

Šovā būs iespēja vērot vairākus drosmīgus sacensību dalībniekus, kuriem būs jātiek galā ar šķietami vienkāršiem, tomēr neprātīgiem un galu galā neticami sarežģītiem spēles uzdevumiem. Šova spēles noteikumi ir vienkārši – jāpierāda savas spējas 18 dažādos pārbaudījumos. Lai arī katram dalībniekam ir dotas 50 dzīvības, uzvarēt nebūs viegli, jo šādām disciplīnām nav iespējams sagatavoties un lielākā daļa no tām būtu par grūtu pat rūdītiem olimpiešiem.


Filma "Es esmu Brūss Lī"

 


Filma "Es esmu Brūss Lī" kanālā "360TV" (Nr. 11)


18. oktobrī, plkst. 20:10

360TV piedāvā iedvesmoties no pasaules lielākajām personībām. Ikvienam skatītājam būs iespēja iepazīt talantīgo un leģendāro cīņas mākslas ekspertu Brūsu Lī. Izrādās, ka viņš ir ne tikai aktieris, bet arī mākslinieks, filozofs un režisors. Iespējams, kādam viņš šķiet parasts kauslis, taču zem Brūsa paņēmieniem un trikiem slēpjas dziļa filozofija un māksla. Kāda? Uzzini, skatoties dokumentālo filmu!


Filma "Kā klājas Morganiem"

 


Filma "Kā klājas Morganiem" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 10)


15. oktobrī, plkst. 20:00

Jāsaka, ka Morganu pārim dzīve ir visnotaļ veiksmīga - viņi dzīvo Manhetenā, kāpj pa karjeras kāpnēm, taču viņu laulība ir uz izjukšanas robežas. Kādu vakaru abi kļūst par slepkavības lieciniekiem un izmeklētāji pēc liecību uzklausīšanas, iesaka viņiem liecinieku aizsardzības programmu. Lai glābtu savas dzīvības, Morgani no spožās lielpilsētas spiesti doties uz mazpilsētiņu Vaiomingā, kur sākas neierasta, no urbanizētās vides un sadzīves atšķirīga dzīve. Vai tā ko mainīs viņu attiecībās?

 

FILMAS


Filma "Septiņi gadi Tibetā"

 


Filma "Septiņi gadi Tibetā" kanālā "American Movie Classics" (Nr. 64)


15. oktobrī, plkst. 18:45

1939. gads - Austrijas alpīnists Heinrihs Harers, kurš ir vīlies politikā un mīlestībā, dodas iekarot nepieejamāko Himalaju virsotni. Himalajos Heinrihu pārsteidz karš un viņš nonāk angļu gūstā. Pēc vairākiem mēģinājumiem viņam izdodas izbēgt un sasniegt kalnu valsti Tibetu. Tur viņš pavada septiņus garus gadus, satiek Dalailamu, ir liecinieks ķīniešu iebrukumam un seno Tibetas tempļu iznīcināšanai. 

 

RAIDĪJUMS


Raidījums "Iekšienē: Imperatora dārgumi"

 


Raidījums "Iekšienē: Imperatora dārgumi" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 27)


16. oktobrī, plkst. 17:30

Ķīnai, ko šodien pazīstam kā lielu ražotājvalsti, ir bagāta un ļoti sena vēsture. Tam spilgtākais apliecinājums ir Taivānas Nacionālais imperatora muzejs, kurā glabājas, iespējams, pasaulē lielākā senās Ķīnas mākslas priekšmetu kolekcija. Augstu kalnos, tālu prom no ikdienas steigas atrodas 650 000 brīnišķīgu un unikālu priekšmetu – gleznas, kaligrāfijas paraugi, skulptūras, bronzas, nefrīta izstrādājumi, keramika, izšuvumi, reliģiski artefakti un mēbeles.

 

SPORTS


Olybet LBL regulārās sezonas spēle

 


Olybet LBL regulārās sezonas spēle kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


15. oktobrī, plkst. 16:40

Pagājušās sezonas bronzas godalgas ieguvējs, ambiciozais BK Ventspils, pret sīksto Jūrmala/Fēnikss komandu IFA pasaules kauss 2018 ir viens no gaidītākajiem notikumiem futbolā. Seko līdzi aizraujošajai tiešraidei un uzzini pirmais, kura komanda gūs uzvaru.


FIA World RX Pasaules čempionāts rallijkrosā

 


FIA World RX Pasaules čempionāts rallijkrosā kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 33)


Svētdien, 16. oktobrī, plkst. 14:30

FIA World RX Pasaules čempionāts rallijkrosā turpinās! 11. posms šoreiz norisināsies Vācijā, kur skatītājiem būs iespēja vērot spraigu cīņu starp dalībniekiem. Pasaules čempionāts rallijkrosā tuvojas kulminācijai, un šis ir pirmspēdējais posms 2016. gada sezonā. Kuram dalībniekam izdosies iegūt uzvaru Vācijas sarežģītajā trasē? Skaties un uzzini pirmais!

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube