RU

Skaties septembrī Virszemes TV

Ekonomiskā paka

Raidījums  ”Nekā Personīga”  7. sezona kanālā TV3
No 1.septembra, svētdienu vakaros, plkst. 19:00

Ar septembri septīto sezonu kanālā TV3 uzsāks pētnieciskais raidījums Nekā personīga. Šis rudens solās būt notikumiem, ziņām un atklājumiem bagāts, jo lieliem soļiem tuvojas eiro ieviešana. Raidījuma komanda – Ilze Jaunalksne, Jānis Krēvics, Ansis Pūpols, Odita Krenberga, Sandijs Semjonovs – pētīs un analizēs visus ar eiro saistītos aspektus. Tāpat žurnālisti turpinās pievērsīs uzmanību arī citiem sociāliem, politiskiem un ekonomiskiem notikumiem.

Raidījums “Laimīgs un vesels” jaunā sezona kanālā LNT
No 7. septembra, sestdienās, plkst.10:00

LNT raidījums Laimīgs un vesels rudens sezonā saviem skatītājiem piedāvās daudz aktuālu tēmu un vadošie medicīnas nozares eksperti sniegs labākos ieteikumus, kā uzveikt slimības un kļūt veselam. Pateicoties skatītāju atsaucībai un ieteikumiem, jaunās sezonas raidījumos būs dzirdami dzīves stāsti, kuri tiks analizēti kopā ar ārstiem.

jasmina

Jauns seriāls “Jasmīna” kanālā Pirmais Baltijas Kanāls
No 3.septembra, no otrdienas līdz piektdienai, plkst.14:45

Jaunais seriāls “Jasmīna” (tās radošā komanda veidojusi arī slaveno televīzijas hītu “Laimīgas dzīves īsais kurss”) vēsta par piedzīvojumiem, kas sievietes sagaida kādā eksotiskā kūrortā. Trīs varones – dažāda vecuma un sociālā statusa dāmas, ierodas Stambulā. Ļena veido karjeru viesnīcu biznesā un atbraukusi šurp pieredzes apmaiņā. Maša bēg no sarežģītām attiecībām ar savas māsas vīru. Ksjuša brauc pie vīrieša, kurā iemīlējusies atvaļinājuma laikā. Tirgojot kažokus un zeltu, nokļūstot policijas iecirkņos, iemīloties un šķiroties, seriāla varoņi paši nepamana, ka iesaistās 1000 un vienas nakts cienīgās intrigās. “Jasmīna” apvieno vairākus žanrus: romantisku melodrāmu, austrumu pasakas ar piedzīvojumu piedevām, detektīvu ar mistikas elementiem.

paspēt līdz pusnaktij

Jauns raidījums “Paspēt līdz pusnaktij” kanālā Pirmais Baltijas Kanāls
Pirmizrāde sestdien, 7.septembrī, plkst 22:20

Tiem, kuriem sestdienas vakaru patīk pavadīt dinamiski un aizraujoši, populārie šovmeņi Timurs Rodrigezs un Aleksejs Čumakovs piedāvā savu jauno raidījumu “Paspēt līdz pusnaktij”. Tā būs humorpilna viktorīna, kuras jautājumi galvenokārt balstīsies aizvadītās nedēļas notikumos. Rodrigezs un Čumakovs ar smaidu novērtēs visspilgtākās nedēļas ziņas, pajokos par tiem, kuri ar savu rīcību būs devuši iemeslu ironijai, un vienkārši gādās par labu garastāvokli sev un skatītājiem. Līdzās vadītājiem būs viesi – slaveni muziķi, šovmeņi, aktieri, raidījumu vadītāji.

 

Piedzīvojumu un zinātnes paka

deadly devotion

Raidījums “Deadly Devotion” kanālā ID Investigation Discovery
No 2.septembra, pirmdienās, plkst. 22:00

Paslēptas Amerikas nomalēs un priekšpilsētās mīt unikālas kultūras un slepenas organizācijas, kas dzīvo pašas pēc saviem likumiem, rituāliem un tradīcijām. Šis raidījums stāsta par parastiem, ikdienišķiem cilvēkiem, kuru meklējumi pēc piederības sajūtas beidzas ar letālām sekām. Katra raidījuma epizode atklāj kādas brīnumainas pasaules ēnas puses un kriminālnoziegumus.

 

Filmu un izklaides paka

Pagrīde

Seriāls “Pagrīde” 1. sezona kanālā Sony Turbo
No 17.septembra, otrdienās, plkst.20:15 un 21:15

“Pagrīde” ir patiess stāsts par vienu no asiņainākajām noziedzības cīņām Austrālijas vēsturē, tā seko bēdīgi slavenā noziedznieka Karla Viljamsa, kurš centās kļūst par Melburnas noziedzīgās pasaules vadoni, uzplaukumam un norietam 1990. gados. “Pagrīde” ir aizraujošs televīzijas seriāls, kas ataino Austrālijas tā laika kriminālo eliti., tas ir gluži vai neatvairāms. Tas atklāj līdzību starp mūsdienu varas lojalitāti, nodevību un korumpēto ietekmi. Nodēvēts arī par “Austrālijas visu laiku labāko krimināldrāmu”.

rock in rio

Rock in Rio” mūzikas festivāls kanālā IConcerts
No 13.-22. septembrim, dažādos laikos

Rock in Rio ir lielākais un nozīmīgākais Brazīlijas mūzikas festivāls, kura pirmsākumi meklējami tālajā 1985. gadā Riodižaneiro. Pirmais festivāls notika Brazīlijā un tagad tas norisinās arī Spānija un Portugālē. Šis festivāls joprojām palicis uzticīgs savam sākotnējam mērķim-apvienot visdažādāko auditoriju piedāvājot tai visdaudzveidīgāko mūziku. Kanāls Iconcerts piedāvā sekot līdzi šim krāšņajam festivālam, kurš šogad norisinās jau 13. reizi. Galvenie festivāla viesi Jessie J, Bullet for my Valentine, Muse, Georges Benson, Bon Jovi u.c

kalns

Filma “Aukstais kalns” kanālā Sony Entertainment Television
Piektdien, 27.septembrī, plkst.21:00

Zvaigžņu pārpilnā filma “Aukstais kalns” ir aizraujošs stāsts, kas norisinās Amerikas Pilsoņu kara beigu periodā. Džūda Lovs iejūtas jauna kareivja Inmena lomā, kurš par spīti ievainojumam, dodas bīstamā ceļojumā mājup uz Auksto kalnu Ziemeļkarolīnā, kur viņu gaida viņa mīļotā Ada (Nikola Kidmena), taču neviens no viņiem nezina, vai otrs vēl ir dzīvs. Kopš Adas tēva nāves un Inmena prombūtnes laikā viņas dzīve ir krasi izmainījusies, un Ada sadraudzējas ar Rūbiju (Renē Zelvēgere), kas viņai tagad palīdz uzturēt nesen mirušā tēva saimniecību. Renē Zelvēgere par savu lomu šajā filmā saņēma Kinoakadēmijas balvu, BAFTA balvu, Zelta globusu un Ekrāna aktieru ģildes balvu.

 

Bērnu un jauniešu paka

Pingvīni

Multfilma “Penguins” kanālā Nickelodeon
No 9.septembra, darba dienās dažādos laikos

Sekojiet līdzi multfilmas noslēdzošajām sērijām, kurās 4 draugi apvienojuši spēkus, lai vadītu bīstamas slepenās misijas un bruņotas operācijas no savas galvenās mītnes, kas atrodas Centrālparka zooloģiskā dārza.

teen beach movie

Filma “Teen Beach Movie”  kanālā Disney Channel
Piektdien, 13. septembrī, plkst.19:30

Romantiska muzikāla komēdija, kas parāda tīņu dzīvi 60-tajos gados mūsdienīgā versijā. Filma stāsta par diviem pusaudžu sērferiem, kuri dīvainas maģijas rezultātā nonāk 60-to gadu pasaulē. Tur viņi iegūst gan draugus, gan ienaidniekus.

 

Sporta paka

teen beach movie

KHL jaunās sezonas sākums kanālā KHL TV
Precīzus pārraides laikus meklējiet tv.lattelecom.lv

Sākot no 4. septembra jums ir iespēja sekot līdzi Kontinetālās Hokeja Līgas jaunās 6. sezonas sākumam. Līgas 28 komandas izpēlēs kopumā 54 spēles. Pirmā spēle tiks izspēlēta 4. septembrī starp Lokomotiv Cup un pagājušās sezonas finālistu Dynamo Moscow un Traktor Chelyabinsk.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube