RU

Skaties aizraujošu saturu Virszemes TV jaunajos kanālos!

 

  • Piedzīvojumu un zinātnes pakas kanālu Investigation Discovery (Nr. 45) nomainījis jauns kanāls ID Xtra.
id_xtra

Vienreizēji noslēpumi, elpu aizraujoši notikumi un kaislīgi skandāli liks uzmanīgi vērot, kā soli pa solim tiek atklāta patiesība. ID  Xtra - kanāls ar dramatisku, skandalozu un mūsdienīgu saturu. Emocionāli stāsti, kam ir grūti nepārdzīvot līdz, aizraujoša izklaide, kas notur skatītāja uzmanību, neviltotas emocijas un šokējošas atdzīšanās. 

Kanālā skatāmi raidījumi: "Aizdomu ēnā", "Noziegums no pagātnes""Nogalināt māti" un vēl daudzas citas aizraujošas pārraides un dokumentālās filmas.

 

Sākot ar 16. februāriLattelecom Virszemes televīzijā būs izmaiņas TV kanālu sarakstā, kuras piedāvās plašākas iespējas skatīties iecienītākos raidījumus.

 

Izmaiņas Piedzīvojumu un zinātnes pakā

 

  • Discovery World kanāls (Nr. 47) tiks aizvietots ar jaunu kanālu DTX.
dtx

Aizraujošs izklaides kanāls, kuru īpaši iecienījuši vīrieši. Tā ir televīzija drosmīgajiem, kuriem patīk visskaļākie, vistrakulīgākie un vispārsteidzošākie šovi. Papildus tajā var redzēt vislabāko no Eurosport: pasaules auto tūri, Eiropas rallija čempionātu, žurnāla "Watts" apskatu. 

Kanālā skatāmi raidījumi: "Es mīlu savu auto", "Auto dizaina ģēnijs", "Kulinārijas duelis itāliešu gaumē", kā arī dažādu sacīkšu apskati un šovi.  

Izmaiņas Filmu un izklaides pakā

 

  • Kanālu FilmBox (Nr. 61) nomainīs kanāls FilmZone.
filmzone

FilmZone ir filmu kanāls, kas piedāvā dažāda žanra filmas: romantiku un drāmu, piedzīvojumu un spriedzes filmas, kā arī zinātnisko fantastiku un trillerus no lielajām Holivudas studijām. Kanālā skatāmas filmas no visas pasaules, kuras vēl pavisam nesen varēja skatīt uz lielā kino ekrāniem ("Diāna""Krāpšanas Ilūzija", "Meklēju draugu pasaules galam""Bēgšanas plāns", "Augusts – Osedžas zeme" un citas).

 

 

Izmaiņas Ekonomiskajā pakā

 

  • Kanālu Cartoon Network (Nr. 28) nomainīs kanāls Nickelodeon.
nickelodeo

Nickelodeon ir kanāls bērniem, kurā jau vairāk nekā 30 gadus redzamas labi zināmas multfilmas bērniem un pieaugušajiem. Brīvdienu rītos Nickelodeon piedāvā īpašu programmu pašiem mazākajiem skatītājiem. Iecienītākās multfilmas: "Sūklis Bobs""Dora Explorer""Teenage Mutant Ninja""Avatar" un citas.

 

Izmaiņas Bērnu un jauniešu pakā

 

  • Kanālu Nickelodeon (Nr. 51) nomaina kanāls Nick Jr.
nick_jr

Nick Jr ir bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas, jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi""Ķepu patruļa" un citas.

 

Lai veiksmīgi atjaunotu Virszemes TV kanālu sarakstu, aicinām veikt automātisko kanālu meklēšanu.
Skaties šeit, kā to izdarīt.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube