RU

Septembrī Virszemes TV skaties pirmizrādi muzikālai spēlei "Mana dziesma"

Virszemes TV skatītājiem septembrī iesakām noskatīties:

  • Pirmizrādi izklaidējošai muzikālai spēlei "Mana dziesma" kanālā "LTV1".
  • Seriāla "Noslēpumi un meli" pirmizrādi kanālā "FoxLife", kas ir izcils kriminālžanra un mistērijas sakausējums.
  • Filmu "L'amour, c'est mieux à deux" (The Perfect Date) kanālā "SonyTurbo". 


EKONOMISKĀ PAKA

mana_dziesma

 

Pirmizrāde! Izklaidējoša muzikāla spēle "Mana dziesma" kanālā "LTV1"


No 30. augusta, svētdienās, plkst. 21:20.

"Mana dziesma" ir pozitīva un izklaidējoša spēle, kurā noskaidrosim Latvijā populāru un pazīstamu cilvēku mīļākās Latvijā radītās dziesmas. Tās dziesmas, kuras iedvesmo, tās, kuras palīdz no rītiem pamosties, tās, par kurām pat tuvākajiem draugiem nedaudz kauns atzīties, ka tā pa īstam patīk. Trīs dāmas un trīs kungi jau no 30. augusta katru svētdienas vakaru pēc "Panorāmas" Dagmāras Legantes un Intara Rešetina vadībā, stāsies aci pret aci spēles laukumā, lai noskaidrotu, kura komanda par sev tīkamāko mūziku zina vairāk, kura ir atjautīgāka un asprātīgāka!

noslepumi_un_meli

 

Pirmizrāde! Jauns seriāls "Noslēpumi un meli" kanālā "FoxLife"


No 11. septembra, piektdienās, plkst. 22:00.

Rudens ir klāt, un tas ir īstais laiks, lai atvēlētu laiku jaunajam ASV seriālam "Noslēpumi un meli", kas ir izcils kriminālžanra un mistērijas sakausējums. Seriāls veidots kā antoloģija, kurā katru sezonu var skatīties atsevišķi, jo ikvienā no tām piedalās cits aktieru ansamblis un risinās atšķirīgi notikumi. No 11. septembra piedāvājam seriāla pirmo sezonu, kurā desmit sēriju garumā varēsi sekot līdzi slepkavības izmeklēšanai, izbaudot šokējošus sižeta pavērsienus.

Seriāls, kura darbība risinās ASV Ziemeļkarolīnas štata pilsētā Šarlotā, vēsta par kādu precētu vīrieti vārdā Bens Krofords, kurš rīta skrējiena laikā atrod piecgadīgā zēna Toma līķi un ātri vien kļūst par galveno aizdomās turamo viņa nāvē.

Galvenajās lomās Holivudas spīdekļi  Raiens Filips un Džuljeta Luīsa.

dekade_kas_pieredzeja_visu

 

Pirmizrāde! Raidījuma sērijas "2000: Dekāde, kas pieredzēja visu" kanālā "National Geographic channel"


No 6. septembra, svētdienās, plkst. 21:30.

Divi aizraujoši raidījumu cikli - "80-tie: Desmitgade, kas mainīja pasauli" un "90-tie: Desmitgade, kas mūs savienoja" kļuva par īstiem hītiem televīzijas kanālā "National Geographic". Tagad kārta nākamajai vēstures lappusei – raidījumu cikls "2000: Dekāde, kas pieredzēja visu" stāsta par tehnoloģiskiem, sociāliem un politiskiem pavērsieniem, kas mainīja pasauli pagājušajā desmitgadē. 

Jaunās tūkstošgades pirmie desmit gadi bija bagāti dažādiem notikumiem – sākot no 2001. gada 11. septembra terora aktiem ASV un Lielā hadronu paātrinātāja iedarbināšanai 2008. gadā – līdz neticami lielajai ietekmei, kādu uz lasītājiem visā pasaulē atstāja triloģija "Gredzenu pavēlnieks" un kulta grāmatas par burvju zēnu Hariju Poteru.

"2000: Dekāde, kas pieredzēja visu" sniegs atskatu pagājušās desmitgades spilgtākajās norisēs, parādot tās jaunā, līdz šim nepieredzētā gaismā.  Tas būs ceļojums pagātnē, kas aizraus ikvienu, kam interesē mūslaiku vēsture – laiks, kad pieredzējām to, ko nekad neaizmirsīsim, laiks, kad piedzīvojām neiespējamo un izjutām neticamo.

Raidījumā savās atmiņās dalīsies pazīstami ļaudis, kas mainīja spēles noteikumus uz globālās skatuves, pasaules līderi, mediju pārstāvji un izklaidētāji – tie, kas atstājuši savas pēdas vēsturē.

ambiciozas_istabenes

 

Seriāla "Ambiciozās istabenes" 3. sezona kanālā "FoxLife"


No 15. septembra, otrdienās, plkst. 21:00.

Komēdijdrāmas "Ambiciozās istabenes" cienītāji var gavilēt – seriāla trešā sezona ir klāt ar 13 jaunām sērijām! Tas nozīmē, ka atkal varēsim just līdzi piecu mērķtiecīgu dāmu aizraujošajiem dzīves līkločiem, kuros bango gan mīlestība un vilšanās, gan prieki un bēdas.

Tiem, kas vēl tikai plāno sākt skatīties šo seriālu, atgādināsim, ka tas stāsta par nabadzīgām latīņamerikāņu izcelsmes sievietēm, kuras strādā Beverlihilzas turīgāko un ietekmīgāko ļaužu mājās, bet lolo sapni par bezrūpīgu un bagātu dzīvi, jo viņām ir apnikuši snobisko darba devēju niķi un stiķi.

Marizola, Rozija, Karmena, Soila un Valentīna ir gatavas darīt visu iespējamo, lai izlauztu sev ceļu uz bagātnieku pasauli. Viņas piedzīvo spēcīgu triecienu, kad izrādās, ka turīgo un slaveno cilvēku pasaule ne vienmēr ir tik pasakaina kā šķiet no malas.

   

 

FILMU UN IZKLAIDES PAKA

the_perfect_date

 

Filma "L'amour, c'est mieux à deux" (The Perfect Date) kanālā "SonyTurbo"


Sestdien, 12. septembrī, plkst. 22:00.

Maikls cer satikt savu ideālo sievieti pilnīgi nejauši, gluži kā viņa vecvecāki. Vincents, Mikla pilnīgs pretstats, ir vīrietis, kas tic tikai un vienīgi aktīvai rīcībai. Tomēr kad abi bērnības draugi satiek Andželu un Natāliju, viņiem nākas atklāt, ka viss nenotiek gluži tā, kā viņi izplānojuši un viņu uzskatiem ir manāmi trūkumi.

 

PIEDZĪVOJUMU UN ZINĀTNES PAKA

expedition_unknown

 

Raidījums "Expedition Unknown" kanālā "Travel Channel"


No 10. augusta, ceturtdienās, plkst. 21:00.

Dzošs ir apņēmības pilns atklāt pasaules lielākās mistērijas. Viņam ir ne tikai piedzīvojumu gars, bet arī diploms arheoloģijā, kas palīdz viņas atklāt sen pazudušas pilsētas un apslēptus dārgumus visā pasaulē. Viņa piedzīvojumi neatstās vienaldzīgu nevienu. 


 

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA
 

guess_how_much_i_love_you

 

Multfilma "Guess how much I love you" kanālā "JimJam"


Katru dienu, dažādos laikos.

Sirsnīga multfilma, kuras varoņi ir 2 nešķirami draugi - Lielais Zaķis un Mazais Zaķis. Stāsts sākas ar Mazā Zaķa jautājumu Lielajam Zaķim - uzmini cik daudz es Tevi mīlu? No šejienes arī risinās visi piedzīvojumi, kuri uzņem apgriezienus abiem cenšoties pierādīt savu nebeidzamo mīlestību vienam pret otru.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube