RU

Septembrī Virszemes TV - seriāla "Dauntonas abatija" jaunākā sezona un citi jaunumi

Septembrī Virszemes TV skatītājiem kanālā "LNT" būs iespējams vērot seriāla "Dauntonas abatija" 4.sezonu, kā arī seriāla "Mīļākās" jauno sezonu kanālā "FoxLife". Sporta cienītājiem piedāvājam sekot līdzi KHL jaunās sezonas sākumam (kanālā "KHL TV"), kā arī iepazīties ar prātam netveramām un it kā šķietami neticamām lietām raidījumā "Prāta spēles" kanālā "National Geographic".


EKONOMISKĀ PAKA
 

kings_un_maksvela

Jauns detektīvseriāls "Kings un Maksvela" kanālā "TV3"

No 4. septembra, ceturtdienās, plkst. 21:00.

"TV3" jaunais izmeklēšanas seriāls "Kings un Maksvela" (King & Maxwell) ir amerikāņu seriāls, kas debitējis 2013.gadā, un tas ir izveidots, balstoties uz rakstnieka Deivida Baldači (David Baldacci’s) novelēm. Seriālā slepeno aģentu Šonu Kingu atveido Džons Tenijs (Jon Tenney). Kings ir bijušais izlūkdienesta aģents, kurš atlaists no izlūkdienesta pēc tam, kad tika nogalināts prezidenta amata kandidāts Riters, kuru Kings apsargāja. Tagad Kingam pieder privātdetektīvu aģentūra, kurā viņš strādā kopā ar partneri Mišelu Maksvelu un palīgu tehniskajos jautājumos Edgaru. Aģentūrai ir visai neprasts un savdabīgs klientu loks, arī privātdetektīvu izmeklēšanas metodes ir vairāk nekā dīvainas. Nereti, strādājot pie lietas, viņi lavierē uz robežas starp likumīgu un nelikumīgu pieeju izmeklēšanai. Vēl neparastāku izmeklēšanu padara fakts, ka Kings nekad nelieto ieroci, pretēji savai partnerei Maksvelai. Un, ja gadās brīnums, un Kings ir paņēmis līdzi ieroci, tas nebūs pielādēts.  

csi_njujorka

Seriāla "CSI Ņujorka" jaunākā 9. sezona kanālā "TV6"

No 30. augusta, sestdienās, plkst. 22:00.

Devītā un noslēdzošā "CSI Ņujorka" sezona sākas ar Maka Teilora pārdomām par savu atveseļošanos pēc sašaušanas, kas notika pirms sešiem mēnešiem. Viņš apjauš, ka ir parasts mirstīgais un, ka netiks galā ar dzīvību apdraudošajiem pārbaudījumiem bez savas draudzenes palīdzības. Lai arī Maku, atgriežoties darbā, joprojām moka veselības problēmas, viņš turpina tvarstīt Manhetenas noziedzniekus, sākot no ļaunprātīgiem dedzinātājiem līdz īstiem slepkavām, bet dažreiz lietas viņu aizved arī uz Kaliforniju un Nevadu.

dauntonas_abatija

Seriāla "Dauntonas abatija" jaunākā 4. sezona kanālā "LNT"

No 13. septembra, sestdienās, plkst. 17:20.

"LNT" seriāla "Dauntonas abatijas" jaunākā sezona turpinās sešus mēnešus pēc traģiskās autoavārijas, kurā bojā gāja galvenais varonis Metjū. Krouliju ģimene cenšas tikt galā ar emocionālo spriedzi, jo īpaši viņa sieva Lēdija Mērijas, kura joprojām sēro pēc Metjū. Viņa rod mierinājumu, pieķeroties mazajam Džordžam, pret kuru sākotnēji izturējās ļoti atturīgi, bet tagad izjūt īpaši spēcīgu mātišķu mīlestību. Šajā sezonā gaidāmas arī kādas gaišas sajūtas – Lēdijas Mērijas māsai Edītei uzplauks jūtas pret žurnālistu Mihaēlu Gregsonu. Tikmēr Džona un Annas Beitas attiecības ir kā allaž spēcīgas. Savukārt kalpotāja Miss O’Briena nolems pamest savu darba vietu un doties uz Indiju. Mājā steidzami nepieciešama jauna kalpotāja, tādēļ Kora nolīgst istabeni Ednu, kuru apmāca jaunajam amatam. "Dauntonas abatijas" jaunajā sezonā gaidāms jauns varonis – melnādainais aktieris Garijs Karrs, kurš atveidos džeza mūziķi Džeku Rosu.

prata_speles

Raidījuma sērijas "Prāta spēles" (Brain Games) kanālā "National Geographic"

No 23. septembra, otrdienās, plkst. 20:00.

Kanālā "National Geographic" atgriežas atraktīvais raidījumu cikls "Prāta spēles"! Vairākām EMMY balvām nominētais šovs atkal ir gatavs apburt TV skatītājus un atvērt acis uz prātam netveramām un it kā šķietami neticamām lietām, kas ir ap mums. "Prāta spēles" turpinās iedziļināties cilvēka prātā un skaidrot, kā tās darbojas. Izmantojot jau ierasto praksi ar eksperimentiem, ilūzijām un nejauši satiktu cilvēku iesaistīšanu, raidījuma veidotāji atklās mums visiem it kā zināmo, bet tajā pat laikā it kā nezināmo. Patiesībā tā ir tikai zinātne.

Jaunajos "Prāta spēles" raidījumos uzzināsim, kāpēc mēs runājam, ēdam, jūtam un arī kāpēc mēs izturamies tieši tā un ne citādāk.

 

FILMU UN IZKLAIDES PAKA
 

dzive_ir_skaista

Pirmizrāde! Mākslas filma  "Dzīve ir skaista" (Life is beautiful)  kanālā "Sony Entertainment Television"

Piektdien, 5. septembrī, plkst. 21:00.

Trīsdesmito gadu Itālija. Dzīvespriecīgais ebrejs Gvido vada mierīgu, laimīgu dzīvi, apprecējies ar mīļoto sievieti no blakus pilsētas. Viņiem ir dēls. Bet vācu karaspēks okupē Itāliju, ebreji tiek nosūtīti uz koncentrācijas nometnēm, arī Gvido ģimenei šis murgs neiet secen. Lai mierinātu savu puisīti, Gvido stāsta, ka viņi piedalās īpašā spēlē, kur galvenā balva ir tanks.

 
milakas

Seriāla "Mīļākās" (Mistresses) jaunā sezona kanālā "FoxLife"

No 1. septembra, pirmdienās, plkst. 20:00.

Ar jaunu sezonu atgriežas provokatīva un aizraujoša televīzijas drāma par četru draudzeņu dzīves gaitām un sarežģītiem attiecību līkločiem.

Viņas ir četras apburošas dāmas - advokāte, nekustamo īpašumu brokere, atraitne un psihiatre.

Skandaloza romantika, flirts, pikantas ainas, emociju vētras, dziļas pašatklāsmes, meli, nodevība un mazliet mistērijas - tie visi ir jaunā seriāla atslēgvārdi.

Seriāla galvenā odziņa nenoliedzami ir valdzinošā aktrise Alise Milāno. Milano atveido vienu no četrām draudzenēm advokāti Savannu Deivisu, kurai ir sarežģījumi laulības dzīvē un mīlas dēka ar pievilcīgu darba kolēģi. Latvijas skatītājiem šarmantā TV zvaigzne vislabāk pazīstama ar savām lomām divos kulta seriālos "Amulets" ("Charmed") un "Melrouzpleisa" ("Melrose Place").

slepenas aferas

Seriāls "Slepenās afēras" (Covert Affairs) 5. sezona kanālā "FoxLife"

No 11. septembra, ceturtdienās, plkst. 20:00.

Kanālā "FOX Life" atgriežas intrigu pilnā seriāla "Slepenās afēras" ("Covert Affairs") 5. sezona. Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) darbinieces Enijas Vokeres piedzīvojumi turpinās arī jaunajā sezonā.

Iepriekšējā sezona beidzās ar ļaundara Henrija Vilkoksa nāvi un Enijas plāniem par bēgšanu no Honkongas. Jaunajās sērijās Enija atgriezīsies pēc četru mēnešu prombūtnes un gatava jauniem izaicinājumiem. Šoreiz viņi dodas pa pēdām diviem Čikāgā dzīvojošiem brāļiem no Krimas – Borcam un Maikolai Atlaniem, kuri tiek turēti aizdomās par plaša terorakta plānošanu.

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA
 

pokahonta

Multfilma "Pokahonta" ("Pocahontas")  kanālā "Disney Channel"

Sestdien, 13. septembrī plkst. 18:20.

Klasikā Disney multfilma, kura stāsta par kapteiņa Džona Smita nejaušo sastapšanos ar indiāņu virsaiša meitu-princesi Pokahontu, kas pilnībā izmaina viņa uzskatus par indiāņiem. Tagad viņa vienīgais uzdevums ir pārliecināt pārējos kolonistus, ka mantkārības vārdā nav nepieciešams iznīcināt šo civilizāciju. 

 

PIEDZĪVOJUMU UN ZINĀTNES PAKA
 

new_york_city_inside_out

Raidījuma sērijas "New York city: Inside out" kanālā "Discovery World"

No 7. septembra, svētdienās, plkst. 23:00. 

Septembrī kanāls piedāvā raidījumu ciklu par pasaulē pazīstamāko pilsētu-Ņujorku. Tās mērķis ir parādīt pilsētu neierastā rakursā. Raidījumā būs iespēja gan iepazīties ar pilsētas iecienītākajiem ēdieniem, gan pilsētas ievērojamākajiem un dārgākajiem realizētajiem projektiem, kā arī uzzināsiet kādi noslēpumi ir ļāvuši šai pilsētai gūt tik ievērojamus panākumus. Nepalaidiet garām iespēju iepazīt Ņujorku no dažādiem rakursiem.

   
   

SPORTA PAKA
 

khl_tv

KHL jaunās sezonas sākums kanālā "KHL TV"

Precīzus pārraides laikus meklējiet tv.lattelecom.lv. 

Sākot no septembra jums ir iespēja sekot līdzi Kontinetālās Hokeja Līgas jaunās sezonas sākumam. Pirmais sezonas mačs norisināsies jau 3. septembrī, kad Gagarina kausa čempioni Magņitogorskas «Metallurg» savā laukumā uzņems Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas «Dinamo» komandu.

   
   

 

   

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube