RU

Septembrī Virszemes TV sākas aizraujošāko seriālu jaunākās sērijas

Iesakām Tev šajā rudenī sekot līdzi pasaulē iecienītu seriālu jaunākajām sērijām – aizraujoši dzīvesstāsti, iemīļotu varoņu atgriešanās un spraigas jau labi zināmu seriālu pēdējās sērijas.

csi_njujorka

 

Seriāla "CSI Ņujorka" noslēdzošā 9.sezona kanālā "TV6"

No 30. augusta, sestdienās, plkst. 22:00.

Pēc sašaušanas un sarežģītā atveseļošanās posma, Maku Teiloru nomoka pārdomas par dzīvībai bīstamajiem pārbaudījumiem, ar ko ik dienu viņam nākas sastapties, pildot darba pienākumus. Viņš arvien skaidrāk apjauš, ka nekas nav mūžīgs. Arī viņš pats ne. Un secina, ka bez savas draudzenes palīdzības viņam būs grūti pārvarēt dzīves piespēlētos izaicinājumus. Lai arī Maku joprojām moka veselības problēmas, viņš turpina tvarstīt Manhetenas noziedzniekus.  

slepenas_speles

Atgriežas seriāls "Slepenās spēles" kanālā "FOX Life"

No 11. septembra ceturtdienās 20.00.

Pēc ļaundara Henrija Vilkoksa nāves, Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) darbiniece Enija Vokere bija ieplānojusi bēgt no Honkongas. Jaunajā sezonā Enija atgriezīsies pēc četru mēnešu prombūtnes un gatava jauniem izaicinājumiem. Šoreiz viņa dodas pa pēdām diviem Čikāgā dzīvojošiem brāļiem no Krimas – Borcam un Maikolai Atlaniem, kuri tiek turēti aizdomās par plaša terorakta plānošanu.

milakas

Seriāla "Mīļākās" jaunā sezona  kanālā "FOX Life"

No 1. septembra pirmdienās 20.00.

Ar jaunu sezonu atgriežas provokatīva un aizraujoša televīzijas drāma par četru draudzeņu - advokātes, nekustamo īpašumu brokeres, atraitnes un psihiatres – dzīves līkločiem.

Skandaloza romantika, flirts, pikantas ainas, emociju vētras, dziļas pašatklāsmes, meli, nodevība un mazliet mistērijas. Seriāla galvenā odziņa noteikti ir valdzinošā aktrise Alise Milāno, kura Latvijas skatītājiem pazīstama ar lomām kulta seriālos "Amulets" un "Melrouzpleisa".

kings_un_maksvela

Jauns detektīvseriāls "Kings un Maksvela" kanālā "TV3"

No 4. septembra, ceturtdienās, plkst. 21:00.

Amerikāņu izmeklēšanas seriāls "Kings un Maksvela" ir stāsts par bijušo izlūkdienesta aģentu Šonu Kingu, kurš atlaists no dienesta pēc tam, kad tika nogalināts Kinga apsargātais prezidenta amata kandidāts. Tagad Kingam pieder privātdetektīvu aģentūra, kur, kopā ar partneri Mišelu Maksvelu un tehnisko palīgu Edgaru, tiek šķetinātas visai neprastu klientu dīvainās lietas, balansējot uz  likuma robežas.

dauntonas_abatija

Seriāla "Dauntonas abatija" jaunākā 4.sezona kanālā "LNT"

No 13. septembra, sestdienās, plkst. 17:20.

Pēc traģiskās autoavārijas, kur bojā gāja galvenais varonis Metjū, Krouliju ģimene cenšas tikt galā ar emocionālo spriedzi. Metjū sieva Lēdija Mērija rod mierinājumu, pieķeroties mazajam Džordžam. Savukārt Lēdijas Mērijas māsai Edītei uzplauks jūtas pret žurnālistu Mihaēlu Gregsonu. Kalpotāja Miss O’Briena nolems pamest darbu un doties uz Indiju. Mājā steidzami nepieciešama jauna kalpotāja, tādēļ Kora nolīgst istabeni Ednu. Jaunajā sezonā gaidāms arī jauns varonis – aktiera Garija Karra atveidotais džeza mūziķi Džeks Ross.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube