RU

Informācija Virszemes TV klientiem

Sākot ar 2014.gada 1.janvāri Virszemes apraidē tiek veiktas būtiskas izmaiņas - turpmāk Virszemes TV bezmaksas kanālus (Nr.1., 2., 3., 4., 5.) nodrošinās Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC), savukārt maksas programmas tāpat kā līdz šim nodrošinās Lattelecom. Esam laikus uzsākuši visus nepieciešamos sagatavošanas darbus, lai no 2014.gada 1.janvāra maksas un bezmaksas pakās būtu pieejami visi plānotie kanāli.

01.01.2014. no bezmaksas apraides izies kanāli LNT un TV3, savukārt pēc pl. 06:00 no rīta bezmaksas apraidē parādīsies jaunie bezmaksas kanāli. Tāpat līdz ar kanāla Re:TV pāriešanu bezmaksas apraidē, Virszemes TV Ekonomiskās pakas klienti kanālā Nr.29 turpmāk redzēs kanālu Mūzikas Video.

Ja ir abonēta vismaz Virszemes TV Ekonomiskā paka, tad TV3 būs redzams kanālā Nr.6 un LNT – kanālā Nr.7

Gadījumā, ja pēc pusnakts (00:05) neredzi kādu no kanāliem, lūdzam veikt automātisko kanālu meklēšanu TV dekoderā vai televizorā (ja ir TV iebūvēts dekoderis un CAM modulis). Pamācības, kā veikt automātisko kanālu meklēšanu TV dekoderā skati šeit.

Ja rodas jautājumi par bezmaksas kanāliem, to saturu un kvalitāti, aicinām sazināties ar LVRTC – VTV bezmaksas apraides nodrošinātāju Latvijā - Kontaktinformācija: 67108704, 67315300

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube