RU

Oktobrī Virszemes TV – spriedzes filma "Dzīvās ugunis!" un citi jaunumi

Oktobrī Virszemes TV skatītāji kanālā "TV3" varēs noskatīties spriedzes filmu "Dzīvās ugunis!", šova "X-Faktors UK" 11.sezonu kanālā "Fox Life", kā arī atcerēties pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu nozīmīgākos notikumus raidījumā "90-tie: Desmitgade, kas mūs savienoja".
 

EKONOMISKĀ PAKA

Dzivas_ugunis

 

Spriedzes filma "Dzīvās ugunis!" kanālā "TV3"

Svētdien, 5.oktobrī, plkst.22:15.

Bonds. Džeimss Bonds… ikviens zina šo leģendāro frāzi. No oktobra "TV3" skatītāji ik svētdienu varēs baudīt aizraujošus vakarus kopā ar Džeimsa Bonda filmām. Pirmā no tām 1987.gadā uzņemtā "Dzīvās ugunis", ar pasaules slavu guvušo Bondu -  Timotiju Daltonu galvenajā lomā. 

Ricards_Hamonds_macas_braukt

Jauns raidījums "Ričards Hamonds mācās braukt" kanālā "TV6"

No 7.oktobra, otrdienās, plkst.21:00.

Atraktīvais un dullais Ričards Hemonds ir viens no pasaulē un arī Latvijā populārā raidījuma Gāzi grīdā komandas. Viņš par autiņiem zina ļoti daudz. Taču ne pilnīgi visu! Izrādās, ir braucamie, kas pat R.Hemondam ir liels pārsteigums - armijas tanks, mežistrādes dampis un cita smagā tehnika. Viņam tiks dotas tikai trīs dienas, lai iemācītos apieties ar šiem braucamajiem.

90-tie

Raidījuma sērijas "90-tie: Desmitgade, kas mūs savienoja" (THE ’90s: The Decade that Connected Us) kanālā "National Geographic"

No 19. oktobra, svētdienās, plkst.19:10.

Nostalģisks atskats pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu nozīmīgākajos notikumos, kas aizraus ne tikai tos, kas šo dekādi piedzīvoja, bet visus, kam interesē mūslaiku vēsture – Kurta Kobeina, reperu un realitātes šovu triumfs, straujā tehnoloģiju attīstība, Nelsona Mandelas atbrīvošana no cietuma, Bila Klintona ievēlēšana par ASV prezidentu un citi notikumi, kas veidoja šodienu.

Staigajosie_mironi

Seriāls "Staigājošie miroņi" (The Walking dead) 5.sezona kanālā "Fox"

No 13.oktobra, pirmdienās, plkst. 21.00.

Kas notiek pasaulē pēc šausminoša apokaliptiska holokausta, kurā izdzīvojušos cilvēkus ik uz soļa apdraud asinskāri zombiji, uzzini jaunajā sezonā.
Gluži kā Hičkoka filmas vai Edgara Alana Po stāsti, "Staigājošie miroņi" nav vienkāršs "šausmu gabals" - tas spilgti parāda, kāda mēdz būt cilvēka daba netipiskos, ekstremālos apstākļos. Lai cik tas paradoksāli neizklausītos, seriāls ir gan par nežēlību, gan par cilvēcību un humānismu.

 

FILMU UN IZKLAIDES PAKA
 

Pavarmakslas_cinas_klubs

Raidījuma sērijas "Pavārmākslas cīņas klubs" (Jamie & Jimmy's Food Fight Club) 2. sezona kanālā "Fox Life"

No 6.oktobra, pirmdienās, plkst.17:20.

Ar otro sezonu atgriežas humora caurvītais šovs "Pavārmākslas cīņas klubs"! Aizraujošs cīņas klubā, kurā dūru vietā ir katli, pannas un pārtikas produkti. Tevi gaida šarmantu varoņu duets - visiem gardēžiem labi zināmais britu pavārmākslas spīdeklis Džeimijs Olivers un viņa spožais amata brālis un bērnības draugs Džimijs Dohertijs. 

X-Faktors_UK

Šovs "X-Faktors UK" (X-Factor) 11.sezona kanālā "Fox Life"

No 11. septembra, ceturtdienās, plkst.20:00.

Milzu popularitāti iekarojušā Lielbritānijas muzikālās sacensības šova "X-Faktors" ("X-Factor") jaunākā - 11.sezona. Dziedošos talantus vērtē žūrija – skandalozais šova radītājs, britu uzņēmējs, producents un televīzijas personība Saimons Kovels, britu dziedātāja Šerila Koula, bijusī grupas "Spice Girls" dalībniece Mela Bī un Īrijas televīzijas personība Luiss Volšs. 

   
   

BĒRNU PAKA
 

aladins

Multfilma "Aladins" ("Aladdin")  kanālā "Disney Channel"

Sestdien, 18.oktobrī plkst. 20:00.

Stāsts par pavisam vienkāršs ielas puika - Aladinu, kurš ikdienu cīnās par iztiku sev un pērtiķītim Abū un sapņo par skaistāku dzīvi pilī. Princese Jasmīna ir bagāta princese, kura tajā pat laikā sapņo par piedzīvojumiem un parastu dzīvi ārpus pils sienām. Kad princese aizbēg no pils, viņa pavisam nejauši sastop Aladinu un jauno cilvēku starpā rodas simpātijas. Taču viss nav tik vienkārši…

 
   

PIEDZĪVOJUMU UN ZINĀTNES PAKA
 

North_America_Born_to_be_wild

Pirmizrāde! Raidījuma sērijas "North America: Born to be wild" kanālā "Discovery World"

No 1.oktobra, trešdienās, plkst. 22:00.

Jauns raidījumu cikls par unikālo Ziemeļamerikas dabu, kur izdzīvo stiprākais. Raidījuma veidotāji 3 gadu ilgajā ceļojumā izpētījuši visu reģiona ģeogrāfiju, piedzīvojuši klimata dažādību un izbaudījuši laika apstākļu mainību. Skatītājiem ir iespēja novērtēt gan biedējošo un vienlaikus apbrīnojamo dabas skaistumu, gan fantastiskas un varenas dabas parādības.

 

SPORTA PAKA
 

NBA_jauna_sezona

NBA jaunās sezonas sākums kanālā "NBA TV"

Precīzus pārraides laikus meklējiet tv.lattelecom.lv.

2014./2015. gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārais čempionāts sāksies 28. oktobrī, kad spēles laukumā tiksies iepriekšējās sezonas čempionvienība Sanantonio "Spurs" ar Dalasas "Mavericks" komandu.

   
   

 

   

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube