RU

Jūnijā Virszemes TV – seriāla "Troņu spēles" 5. sezona, jubilejas koncerts, mistisks seriāls, nesenā traģēdija Nepālā un citi jaunumi

Jūnijā noskaties tautā iemīļotās aktrises Olgas Dreģes 75.gadu jubilejas koncertu, seko līdzi seriāla "Troņu spēles" 5. sezonas noslēgumam un kļūsti liecinieks aizraujošam, mistisku notikumu pilnam seriālam "Čuksti" ("Whispers"). Kanālā "National Geographic channel" noskaties dokumentālo raidījumu "Zemestrīce Everestā". Tajā būs ietverti vēl līdz šim neredzēti kadri no video materiāliem, kas tapuši zemestrīces laikā.


EKONOMISKĀ PAKA

360tv_kultura

 

360TV Kultūra – unikāls TV kanāls operas mākslas cienītājiem

No 1. līdz 7. jūnijam atklāj Latvijas un pasaules operas zvaigznes, baudi izcilākos skaņdarbus un nokļūsti operas namu aizkulisēs. Gada krāšņākais klasiskās mūzikas notikums – Rīgas Operas festivāla Galā koncerts ekskluzīvā tiešraidē no Latvijas Nacionālās operas 7. jūnijā.

olgas_dreges_jubilejas_koncerts

 

Olgas Dreģes 75.gadu jubilejas koncertturneja kanālā "LNT"

Piektdien, 12. jūnijā, plkst. 21:10

Skanīgs koncerts par godu iemīļotajai aktrisei Olgai Dreģei,  kura savu 75 gadu jubileju atzīmēja ar īpašu svētku koncertturneju, kad pagājušajā gadā viesojās 16 Latvijas pilsētas. Noslēdzošais koncerts, kas notika Dzintaru koncertzālē. Koncertuzvedumā piedalās O. Dreģes tuvākie skatuves kolēģi un draugi – Mirdza Martinsone, Baiba Indriksone, Sarmīte Rubule, Juris Strenga, Jānis Reinis un Gints Andžāns. Tāpat šajā koncertā gaidāmi arī īpašie viesi kā Artis Robežnieks, Harijs Spanovskis, Jānis Paukštello, dziedātāja Olga Rajecka, kā arī režisors Jānis Streičs un citi aktrises dzīvē svarīgi cilvēki. Skatītājus sagaida jautra izsmiešanās, kas līdzvērtīga dārgiem vitamīniem, mazliet nostalģijas un daudz labu emociju.

tronu_speles

 

Seriāla "Troņu spēles" jaunās 5.sezonas noslēgums kanālā "Fox"

Piektdien, 15. jūnijā plkst. 22.00

Troņu spēļu 5. sezonu medijos bieži dēvē par viena no skarbākajām sezonām.

Taču vēl filmējot seriālu virmoja baumas par kādu citu ainu, Sersijas sodu - nožēlas jeb kauna ceļu. Šo skatu vēl neesam redzējuši. Vai tiešām ar šo noslēgsies 5. sezona? Lai to uzzinātu, skaties noslēguma sēriju!

zemestrices

 

Unikāls dokumentālais raidījums "Zemestrīce Everestā" kanālā "National Geographic channel"

Svētdien, 21. jūnijā, plkst. 21:00

25.aprīlī Nepālu satricināja 7,8 magnitūdas spēcīga zemestrīce, kas atņēma dzīvības vismaz 8000 cilvēku, izpostīja galvaspilsētu Katmandu un izraisīja nāvējošu lavīnu pasaules visaugstākajā kalnā Everestā. Pēc dažām nedēļām Everesta piekāji satricināja vēl viena, 7,4 magnitūdu stipra zemestrīce. Tā veicināja jaunus zemes nogruvumus un radīja īstu elli nomaļākām Nepālas kalnu kopienām.

Kanāls "National Geographic" piedāvā unikālu dokumentālo raidījumu par šiem traģiskajiem notikumiem. Tajā būs ietverti līdz šim neredzēti kadri no video materiāliem, kas tapuši zemestrīces laikā, tos papildinās ietekmīgu zinātnieku viedoklis un ASV Ģeoloģijas dienesta (USGS) materiāli, kas atklāj zemestrīces rašanos, norisi un sekas.

Filmu veidojis vairākas godalgas ieguvušais, pieredzējušais producents Diks Bovers, kas pēdējos gados ir veidojis vairākus dokumentālus stāstus par katastrofām, tostarp par spēcīgo taifūnu Haijanu, kas 2013.gadā brāzās pāri Filipīnām 2013.gadā, par mīklaini pazudušo un joprojām neatrasto Malaysia Airlines lidmašīnu MH370, par prāmja Costa Concordia avāriju.

chuksti

 

Pirmizrāde! Seriāls "Čuksti" (Whispers) kanālā "Fox"

No 22. jūnija, pirmdienās, plkst. 22:00

Mēs ļoti mīlam savus bērnus un mums patīk ar tiem spēlēties. Taču kas notiek, ja rotaļas ar viņiem uzsāk vēl kāds? Kāds, ko mēs nezinām. Neredzam. Nedzirdam. Jaunajā fantastikas seriālā "Čuksti" tieši tā arī notiek, nezināmi spēki savus mērķu sasniegšanai manipulē ar visneaizsargātāko sabiedrības daļu, proti, bērniem. Seriālu tapis pēc rakstnieka Reja Bredberija īsā stāsta Nulles stunda motīviem.  Scenārija autors un producents ir Sū Hjū, seriāla producents ir Stīvens Spīlbergs, tā tapšanā piedalījās arī Džastins Felvejs, Derils Franks un Dauns Almsteds.


 

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA

sniegbaltite

 

Multfilma "Sniegbaltīte" ("Snow White")  kanālā "JimJam"

Svētdien, 07. jūnijā plkst.18:00

Brālu Grimmu pasakas "Sniegbaltīte" ekranizācijas brīnumainais sižets, brīnišķīgā mūzika un neaizmirstamie tēli ir priecējuši vairākas paaudzes skatītāju. Tagad šis mūžīgais, klasiskais animācijas stāsts uzdzirksti no jauna! Skaistā un laipnā princese Sniegbaltīte ir kļuvusi par visas karaļvalsts iemītnieku mīluli, izņemot viņas pamāti - Karalieni. Kad burvju spogulis nosauc meiteni par skaistāko pasaulē, viņai nākas bēgt uz mežu, kur viņa sadraudzējas ar 7 rūķīšiem. Taču tad Karaliene ar meliem liek apēst Sniegbaltītei apburtu ābolu…


 

PIEDZĪVOJUMU UN ZINĀTNES PAKA

island_secrets

 

Raidījuma sērijas "Island secrets" kanālā "Travel Channel"

No 27. jūnija, sestdienās, plkst. 20:30

Raidījuma sērijas, kas piedāvā ielūkoties unikālos ceļojuma galamērķos, sākot no neskartām Karību pludmalēm līdz ekskluzīvām luksusa klases atpūtas vietām.


 

SPORTA PAKA

nba_finals

 

Viens no gaidītākajiem sporta notikumiem - NBA finālspēles - latviešu valodā kanālā "NBA TV"

No 20. maija līdz 21. jūnijam, precīzus laikus meklē tv.lattelecom.lv

Sporta entuziastiem Latvijā būs iespēja tiešraidē latviešu valodā noskatīties Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālspēles. Finālspēles komentēs bijušie basketbolisti un ilggadējie kolēģi Edgars Buļs un Artūrs Šēnhofs.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube