RU

Jūnijā Virszemes TV – NBA finālspēļu tiešraide un citi jaunumi

Jūnijā Virszemes TV skatītājiem būs iespēja tiešraidē skatīties NBA finālspēļu norisei, kā arī iepazīties ar jauno raidījuma ciklu "Neuzveicamo cīņa" kanālā "National Geographic". Sieviešu auditoriju noteikti iepriecinās mākslas filma "Frīda" ekranizējums, bet modes entuziastiem jauns realitātes šovs "DIZAINERI, SAGATAVOJIETIES".


EKONOMISKĀ PAKA
 

Labirint

Vēsturiska drāma "Labirints" 2.daļās kanālā "LTV1"

Svētdien, 1. un 8.jūnijā, plkst.21:40.

Alise ir asistente arheologu grupā, kas veic izrakumus mūsdienu Francijā. Jaunajai sievietei izdodas uziet alu, kurā atrodas divu cilvēku skeleti un gredzens ar labirinta gravējumu. Savukārt viduslaiku Francijā, Karkasonā,  septiņpadsmitgadīgā Alaisa un viņas tēvs no krustnešiem sargā trīs svētās grāmatas, kas glabā kādu noslēpumu. Abas jaunās sievietes šķir laiks, taču vieno Svētā grāla meklējumi un atklāsme, ka uzticēties nevar nevienam…

Filmas pamatā tāda paša nosaukuma romāns, kas 2006.gadā kļuva par Lielbritānijā pirktāko izdevumu.

Neuzveicamo cīņa

Raidījuma cikls  "Neuzveicamo cīņa" ("Showdown of The Unbeatables") kanālā "National Geographic"

No 3.jūnija, otrdienās, plkst. 21:00.

Vēlies uzzināt, kurš stiprāks - moderns ložu necaurlaidīgs un bumbu sprādzienu izturīgs stikls vai jaudīga ātrumlaiva? Milzīgs un ļoti jaudīgs asenizators vai tonnu smags elektromagnēts? Militārām vajadzībām radīts autogēns vai jaunāko tehnoloģiju brīnums - īpašs ugunsdrošs audums? Viens no pasaulē izturīgākajiem lietussargiem vai jaudīgs vēja ģenerators?

Ja gribi atbildi uz šiem un vēl citiem jautājumiem, skaties jauno raidījumu ciklu "Neuzveicamo cīņa" ("Showdown of The Unbeatables").

Izmantojot savu izgudrotāju radītos produktus, karaliskā cīņā spēkiem mērosies gan lielas, gan mazas amerikāņu tehnoloģiju kompānijas. Ikvienā cikla raidījumā redzēsim trīs dueļus starp diviem spēcīgiem sāncenšiem. Divas kompānijas, divi produkti, tikai viens uzvarētājs. Īsti amerikāniskā garā!

Cracked

Seriāls "Salauztie" ("Cracked") 2.sezona kanālā "Fox"

No 13.jūnija, piektdienās, plkst.21:00.

Seriāla galvenais varonis ir Toronto policijas ilggadējs izmeklētājs Aidens Bleks, kurš strādā speciālo uzdevumu vienībā S.W.A.T. un cieš no pēctraumatiskā stresa sindroma, jo pildot dienesta pienākumus, kāda incidenta laikā bijis spiests nošaut divus cilvēkus. Priekšniecība nolemj veterānu pārcelt darbā uz jaunizveidotu struktūrvienību, kurā policisti plecu pie pleca ar psihiatriem izmeklē noziegumus, ko pastrādājuši cilvēki ar garīgām kaitēm.

Seriāla autori iedvesmu smēlušies no policistu un psihiatru reālās dzīves. Jaunā drāma emocionāli piesātināti izgaismo spriedzi, kādu savā ikdienas darbā izjūt policisti, kam nākas saskarties ar nepieskaitāmiem noziedzniekiem.

 

FILMU UN IZKLAIDES PAKA

Frīda

Mākslas filma "Frīda" kanālā "Sony Entertainment Television"

Piektdien, 20.jūnijā, plkst.21:00.

Frīda ir stāsts par Frīdu Kallo – vienu no Meksikas zināmākajām un klasiskākajām gleznotājām. Pēc bērnu triekas radīto seku izciešanas, Kallo teju beidz savu dzīvi nelaimes gadījumā ar pilsētas autobusu. Atrodoties gultā, jaunā māksliniece rada vairākus šedevrus, un pēc atkopšanās tos izrāda leģendārajam Djego Rivjeram, kas mākslinieci, politisko revolucionāri un mīļoto ņem savā paspārnē. Tomēr viņu attiecības ir pilnas nesaskaņu, jo Rivjera ceļo pa pasauli, apgleznojot sienas, bet Kallo nīkuļo neziņā.

 
Dizaineri, sagatavojieties

Realitātes šovs "DIZAINERI, SAGATAVOJIETIES" kanālā "FoxLife"

No 1.jūnija, svētdienās, plkst.19:40.

Kanālā "FOX Life" vēl nebijis notikums - Polijas realitātes šovs "Dizaineri, sagatavojieties", kurā tērpu dizaina jaunie talanti sacentīsies par iespēju savu kolekciju atrādīt prestižā modes skatē.

Šovs risināsies Lodzā, Polijas modes Mekā. Tā gaitā dalībnieki iegūs praktiskas zināšanas par tērpu dizainera profesiju. Viņus apmācīs kompetenta žūrija, kas 12 jaunos talantus izvirzīs finālā. Katrs finālists veidos savu tērpu kolekciju un demonstrēs to atraktīvā priekšnesumā, bet uzvarētājs balvā saņems iespēju piedalīties modes skatē, kas Polijas modes nedēļas "FashionPhilosophy" ("ModesFilosofija") ietvaros ik gadu norisinās Lodzas izstāžu centrā "EXPO-Lodz", pulcējot tūkstošiem  interesentu.

Varbūt arī Latvijas modes māksliniekiem un tiem, kas sapņo par tādiem kļūt, ir vērts pavērot kaimiņzemē tapušo šovu? Tajā ikviens tērpu dizainers varēs smelties ne tikai radošu iedvesmu, bet arī uzzināt, kā par sevi vislabāk pavēstīt pasaulei.

 

 

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA

Noburtā

Filma "Noburtā" ("Enchanted")  kanālā "Disney Channel"

Piektdien, 6.jūnijā, plkst.19:30 un sestdien, 7.jūnijā, plkst.15:00.

Klasiskā "Disney" studijas pasaka mūsdienu versijā. Iedvesmojošs stāsts par princesi Žizeli, kuru ļaunā burve nosūta uz mūsdienu Ņujorku. Tur viņa iepazīstas ar šarmantu advokātu. Vai tiešām pasakas scenāriji iespējami arī dzīvē?

 

PIEDZĪVOJUMU UN ZINĀTNES PAKA

his is Brazil

Raidījuma sērijas "This is Brazil"  kanalā "Travel Channel"

No 2.jūnija, pirmdienās, plkst.21:00.

Tuvojoties Pasaules čempionātam futbolā, kas šogad norisināsies Brazīlijā, kanāls Travel Channel piedāvā jaunas raidījuma sērijas, kas atklāj šīs krāsainās un dinamikas pilnās valsts saknes. Brazīliešu izcelsmes raidījuma vadītāja Fernanda apmeklē 12 pilsētas, lai iepazītu ēdienu, kultūras dažādības un vietējos iedzīvotājus.

   
   

SPORTA PAKA

NBA finālspēle

Ekskluzīvi! Viens no gaidītākajiem sporta notikumiem - NBA finālspēles-latviešu valodā kanālā NBA fināls.

No 20.maija līdz 21.jūnijam, precīzus laikus meklējiet tv.lattelecom.lv

Sporta entuziastiem Latvijā būs iespēja tiešraidē latviešu valodā noskatīties Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālspēles. Tas būs vērojams šim notikumam par godu izveidotajā kanālā Lattelecom Interkatīvās TV sporta pakā. Finālspēles komentēs bijušie basketbolisti un ilggadējie kolēģi Edgars Buļs un Artūrs Sēnhofs.

   

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube