RU

Jūlijā Virszemes TV – latviešu filma "Vella kalpi" un citi jaunumi

Jūlijā Virszemes TV skatītājiem būs iespēja noskatīties tautā iemīļoto un jau par latviešu klasiku kļuvušo filmu "Vella kalpi", kā arī iepazīties ar jauno raidījuma ciklu "Ilūziju māksla" kanālā "National Geographic". Sieviešu auditoriju noteikti iepriecinās seriāla "Ambiciozās istabenes" 2. sezonas sērijas, bet detektīvu cienītājiem jauns seriāls "Robežtilts" 2. sezona kanālā "Fox".


EKONOMISKĀ PAKA
 

Melnais saraksts

Jauns spriedzes seriāls "Melnais saraksts" (The Blacklist) kanālā "TV3"

No 14. jūlija, pirmdienās, plkst.22:10.

Pasaules grāvējs ”Melnais saraksts” pirmizrādi piedzīvoja 2013.gada septembrī. Seriāls pasaulē ir iemantojis daudzu skatītāju simpātijas, tajā galvenais varonis ir bijušais FIB aģents, vienlaikus meklētākā persona Reimonds Redingtons. Pēc ilgākās slēpšanās Redingtons padodas FIB un atklāj, ka viņam ir pieejams noziedznieku un teroristu Melnais saraksts, par kura eksistenci FIB pat nenojauta. 

Ilūziju māksla

Raidījuma cikls "Ilūziju māksla" ("The Happenings") kanālā "National Geographic"

No 7. jūlija, pirmdienās, plkst.20:00.

Četrus pirmdienas vakarus ļaujies maģijas valdzinājumam. Acīm redzamais - neticamais jeb ”Ilūziju māksla” (”The Happenings”) ir jauns televīzijas šovs, kurā darbojas divi burvju mākslinieki no Skotijas – Barijs un Stjuarts. Viņi apbraukā vairākas ASV un Lielbritānijas pilsētas un uz ielas sarīko tā dēvēto hepeningu, kas burtiski satriec publiku! Izrādās – ar ilūziju palīdzību iespējams parādīt ko tādu, kam acis un prāts atsakās ticēt. Piemēram, radīt pārliecību, ka Lielbritānijas pilsētā Bristolē rosās citplanētieši. Medijos sacelts furors, cilvēki par to tik vien runā, intriga pieņemas spēkā. Kāds ir šīs mistērijas noslēpums? Uzzini raidījumā "Ilūziju māksla"!

Robežtilts

Seriāls "Robežtilts" ("The Bridge") 2. sezona kanālā "Fox"

No 10. jūlija, ceturtdienās, plkst.21:00.

Seriāls "Robežtilts” atgriežas ar 2. sezonu – tā ir bagātīga, gudri savērpta krimināldrāma ar izcilu aktierspēli un režiju. Seriāls vēsta par meksikāņu policijas izmeklētāja Marko un viņa amerikāņu kolēģes Sonjas sadarbību, izmeklējot noziegumus ASV un Meksikas pierobežā, kur plaši izplatīta korupcija un vardarbīgas cīņas starp narkotiku karteļiem.

Aizraujoši ir sekot līdzi abu galveno varoņu attiecību līkločiem viņu radikāli atšķirīgo psihotipu dēļ. Marko ir teju vai vienīgais godīgais policists Meksikas tiesībsargājošajās iestādēs, bet ir gatavs likt lietā jebkādus līdzekļus, lai sasniegtu sev vēlamo rezultātu. Viņam nav viegli sastrādāties ar Sonju, kura stingri ievēro likuma burtu un policijas darbinieka ētikas protokolu.

"Robežtilts" izpelnījies ne tikai skatītāju sajūsmu, bet arī kritiķu atzinību – pērn tas saņēma "Critics' Choice Television Award" balvu kā aizraujošākais jaunais seriāls.

Vella kalpi

Mākslas filma "Vella kalpi" kanālā "LNT"

Pirmdien, 7.jūlijā, plkst.21:15.

Latviešu filma ”Vella kalpi” ir dzīvespriecīga, jautra un dēkaina latviešu filma, kuras dziesmas un joki kļuvuši par klasiku. Filma uzņemta pēc Rutku Tēva romānu motīviem, tajā trīs braši latviešu puiši – Andris, Pēteris un Ērmanis, taisnības, draudzības un mīlestības vārdā veic pilnīgi neiedomājamus un pārdrošus varoņdarbus. Pretinieku pusē ir spēks un vara, tiesa, reizēm gan viņiem nav atvēlēts prāts un attapība. Drosmīgos puišus viņu gaitās pavada, stiprina un balsta trīs jaunavas, kas viņus mīl un kuras arī viņi mīl – Ruta, Anna un Lēne, drosmīgas un gudras, jautras un asprātīgas. Nav tādu pretinieku, kas spētu stāvēt pret sešnieka kopīgajiem spēkiem un kopā liktajiem prātiem.

Departaments

Jauns detektīvseriāls "Departaments" (Департамент) kanālā "Pirmais Baltijas Kanāls"

No 1. jūlija, no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst.21:40.

Departamenta darbinieki nodarbojas ar kādu ļot svarīgu, bet bezgala nepateicīgu lietu – izmeklē iekšējos noziegumus tiesībsargājošās iestādēs. Nav brīnums, ka kolēģi viņus ienīst no visas sirds. Toties saspringtā atmosfēra padara speckomandu par vienotu un neievainojamu resursu, kuriem pa spēkam pat grūtākais uzdevums.

 

FILMU UN IZKLAIDES PAKA
 

Projekts Mēle

"Projekts "mēle": Visas zvaigznes", 1 sezona kanālā "Sony Entertainment Television"

No 3. jūlija, ceturtdienās, plkst.19:05.

Projekts ”mēle”: visas zvaigznes ir turpinājums šovam Projekts ”mēle” – modes mākslinieku sacensībām, kurās sacenšas 13 dizaineri no iepriekšējā šova. Dalībnieki iknedēļas sacensībās izstrādā modes priekšmetus no specifiskiem materiāliem vai specifiskā stilā. Trīs labākie dizaineri tiek lūgti izstrādāt piecus apģērbu stilus vien četrās dienās. Finālā trīs labākie prezentēs savu apģērbu līniju, un žūrija izvērtēs, kurš no viņiem ir bijis labākais, parādot vislielāko potenciālu. Uzvarētājs saņems 100 tūkstošus ASV dolāru.

 
Ambiciozās istabenes

Seriāls "Ambiciozās istabenes" 2. sezona (Devious Maids) kanālā "FoxLife" 

No 8. jūlija, otrdienās, plkst.20:00.

Turpinās aizraujošais stāsts par nabadzīgām sievietēm, kuras lolo sapni par bezrūpīgu un bagātu dzīvi – ar jaunu sezonu atgriežas drāma "Ambiciozās istabenes".

Piecas latīņamerikāņu izcelsmes istabenes strādā turīgu ļaužu mājās Beverlihilzā, taču viņām ir līdz kaklam snobisko darba devēju niķi un stiķi. Rozija, Karmena, Zoila, Valentīna un Marisola ir gatavas darīt visu iespējamo, lai izlauztu sev ceļu uz bagātnieku un slavenību pasauli.

Katrā ziņā visu piecu dāmu dzīvi par rožainu vis nenosauksi. Viņas piedzīvo spēcīgu triecienu, kad savu darba devēju mājā brutāli tiek nogalināta draudzene un kolēģe Flora. Izrādās, ka bagāto un slaveno cilvēku pasaule ne vienmēr ir tik pasakaina kā šķiet no malas – tur ir vieta meliem, nodevībai un pat slepkavībai. Taču nav ļaunuma bez labuma – šis notikums liek sievietēm saliedēties un kļūt citai par citas balstu.

 

 

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA
 

Skaistule un briesmonis

Multfilma "Skaistule un briesmonis" ("Beauty and the Beast")  kanālā "JimJam"

Svētdien, 6. jūlijā un sestdien 12. jūlijā plkst.11:00 un 18:00.

Viena no visu laiku skaistākajām un pazīstamākajām pasaku filmām, kas neatstās vienaldzīgu nevienu. Dzīvojiet līdzi skaistajai meitenei Bellai, kas nonāk pilī pie prinča, kurš pārvērsts par briesmīgu nezvēru. Ar pils apburto kalpotāju palīdzību drīz Bella gūst lielāko dzīves mācību – ka patiess skaistums slēpjas cilvēka dvēselē.

 

PIEDZĪVOJUMU UN ZINĀTNES PAKA
 

Trip Flip

Raidījuma sērijas "Trip Flip" kanalā "Travel Channel"

No 20. jūlija, svētdienās, plkst.19:00.

Berts Kreišers atgriežas un šoreiz piedzīvojumi ir vēl liekāki un aizraujošāki kā iepriekš. Katrā raidījuma epizodē Berts uzrunā kādu nejauši sastaptus cilvēkus, pārleiconot viņus spontāni piedalīties neplānotā piedzīvojumā. Tiem drosmīgajiem, kuri nolemj piesardzību mest pie malas, ir iespēja izbaudīt elpu aizraujošus piedzīvojumus, kurus izdomāt spēj vienīgi Berts. Aizmirstiet par ceļvežiem un plānotām ekskursijām! Šis raidījums tiešām iedvesmo ceļot un baudīt!

   
   

 

 

   

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube