RU

Janvārī Virszemes TV - jauni seriāli, raidījumi un citi jaunumi

Janvārī Virszemes TV saviem skatītājiem piedāvā turpinājumu jautrajai piedzīvojumu filmai "Līva un Medija" kanālā "Disney Channel", kā arī jaunāko sezonu seriālam "NCIS: Losandželosa” un raidījumam "Gatavo lētāk kopā ar Džeimiju 2” kanālā "FOX" un "FOXLife". 

EKONOMISKĀ PAKA

 

raimonda_paula_jubilejas_koncerts

 

Maestro Raimonda Paula jubilejas koncerts kanālā "LNT"


9. janvārī, piektdien, plkst. 21.05

Gaidot Maestro Raimonda Paula 79.dzimšanas dienu, būs iespēja noskatīties viņa 78 gadu jubilejas koncertu, kurā skanēs populāras dziesmas jaunos aranžējumos, uzstāsies jauniešu vokālā grupa Con Moto, vokāliste Kristīne Prauliņa un Nacionālā teātra aktieri Juris Jope un Madara Botmane.

apbrinojama_ielu_zinatne

 

Raidījums "Apbrīnojamā ielu zinātne", 2. sezona kanālā "National Geographic Channel"


No 20. janvāra, otrdienās, plkst. 20.00

Ar zinātni apsēsto, atraktīvo Timu Šovu vienmēr ir interesējis, kāpēc tas notiek tieši tā, kā notiek. Šovs dosies pilsētas ielās, lai izzinātu un parādītu reālās pasaules iespaidīgumu. Apķērīgais Šovs izaicinās ikvienu satikto garāmgājēju un visus pie TV ekrāniem sēdošo. 

100_lidz_100

 

Jauns piedzīvojumu raidījums "100 līdz 100" kanālā "LTV1"


No 8. janvāra, ceturtdienās, plkst. 19.30

Četri jaunieši sāk savu ceļu cauri visai Latvijai, lai paveiktu darbus, ko katram latvietim dzīves laikā būtu jāpaveic – spēlēs kokli, peldēsies Eiropas platākajā ūdenskritumā, baudīs vējus Latvijas plakanākajā smailē un iesaistīsies citās avantūrās, apceļojot interesantākās vietas un skaistākās pilsētas.

ncis_losandzelosa

 

Seriāls "NCIS: Losandželosa", jaunas epizodes kanālā "FOX"


No 14. janvāra, trešdienās, plkst. 22.00

Izveicīgie aģenti Dži Kalens un Sems Henna arī 2.sezonas jaunākajās epizodēs ir gatavi jaunām cīņām ar noziedzību. Seriāla darbība risinās Losandželosā, Kalifornijā, kur ekspertu komanda, izmantojot viltus identitāti, darbojoties pagrīdē, riskējot ar savām dzīvībām. 


 

FILMU UN IZKLAIDES PAKA

 

mila_manhetena

 

Jauns seriāls "Mīla Manhetenā", kanālā "FOXLife"


No 14. janvāra, trešdienās, plkst. 21.00

Romantiskais komēdijseriāls atklāj divu cilvēku iekšējos monologus pašā attiecību sākumā. Mazpilsētā dzimusī Dana ir apņēmusies iekarot Ņujorku, savukārt ņujorkietis Pīters ir īstens pašpārliecināts dzīves baudītājs. Kadu dienu viņi norunā tikšanos un sākas "Mīla Manhetenā". 

gatavo_ar_dzeimiju

 

Raidījuma sērijas "Gatavo lētāk kopā ar Džeimiju 2", kanālā "FOXLife"


No 23. janvāra, piektdienās, plkst. 18.20

Virtuves virtuozs Džeimijs Olivers atkal ir klāt! Šoreiz - ar iespaidīgām, gardām receptēm un pārsteidzošiem padomiem, kā ietaupīt. Brīnišķīga atmosfēra, efektīvi naudas taupīšanas paņēmieni un neticamas, ikvienam pieejamas receptes! Ēd kā karalis un nešokējot bankas kontu!


 

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA

 

liva_un_medija

 

Filma "Līva un Medija", 2.sezona kanālā "Disney Channel"


No 23. janvāra, piektdienās, plkst. 18.15 

Līva un Medija ir identiskās dvīnes, kuras 4 gadus dzīvojušas šķirti. Tagad, kad viņas atkal ir satikušās, viņām jātiek galā ar vidusskolas dzīvi, nejaukajiem brāļiem un rakstura atšķirībām, kas ikdienu rada interesantas situācijas un piedzīvojumus. 


 

PIEDZĪVOJUMU UN ZINĀTNES PAKA

 

hotel_impossible

 

Raidījuma sērijas "Hotel Impossible"’, kanālā "Travel Channel"


No 24. janvāra, sestdienās, plkst. 22.00

Raidījuma vadītājs Entonijs ir atgriezies ar jaunām raidījuma sērijām, kurās viņš teju iznīcībai lemtām viesnīcām palīdz atgūt jaunu dzīvi. Viņa padomi un uzticamā, radošā dizaineru komanda palīdz pat visnoplukušākajai viesnīcai atkal atgūt viesu apbrīnu. 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube