RU

Februārī Virszemes TV piedāvā jaunu daudzsēriju filmu "Saplēstā krūze" kanālā "LTV1"!

Virszemes TV skatītājiem februārī piedāvājam noskatīties:

  • Jaunu daudzsēriju filmu "Saplēstā krūze" kanālā "LTV1" par trīs meiteņu dzīves līkločiem, izvēlēm un pārbaudījumiem.
  • TV pirmizrādi "Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu" kanāla "LNT", kurā galvenajā lomā ir Breds Pits, un filma ir saņēmusi trīs "Oskara" balvas.
  • NBA jauno spēlētāju zvaigžņu spēli kanālā Best4Sport, par uzvaru cīnīsies ASV un Pasaules izlase, kuru pārstāvēs arī mūsu pašu Kristaps Porziņģis! 

 


EKONOMISKĀ PAKA


saplesta_kruze

 


TV jaunums! Daudzsēriju filma "Saplēstā krūze" kanāla "LTV1"


No 13. februāra, sestdienās, plkst. 21:25

Trīs meiteņu draudzība. Liktenīga mīlestība. Kaislības un cerība. Katru dienu dzīve viņām piespēlē jaunus pārbaudījumus un jaunas izvēles. Kādi likteņa līkloči vēl viņas sagaida?


sex_and_the_city

 


TV pirmizrāde! Filma "Sekss un lielpilsēta" kanāla "TV3"


Svētdien, 14. februārī, plkst. 21:40

Kerijas Bredšovas sapnis beidzot ir piepildījies - viņa precēsies ar Lielisko vīrieti. Viņš jau reiz ir bijis laulībā, tāpēc vēlas nelielas svinības, taču Kerija, pielaikojot labāko dizaineru kāzu kleitas, ātri vien aizraujas ar domu par modes dāmas sapņu kāzām. Pēc sarunas ar Mirandu, kura būtībā runā par savas laulības problēmām, Lielisko vīrieti pārņem šaubas. Kad Lieliskais vīrietis pamet Keriju pie altāra, draudzenes dodas ceļojumā, kam bija jākļūst par jaunā pāra medusmēnesi.


batons

 


TV pirmizrāde! Filma "Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu" kanāla "LNT"


Svētdien, 7. februārī, plkst. 21:00

Filmas pamatā ir F. Skota Ficdžeralda 1920. gados sarakstītais stāsts par cilvēku, kurš piedzimst kā 80 gadus vecs večuks un novecoja otrādi. Viņš - tāpat kā mēs visi - nespēja apturēt laiku. Viņa stāsts, kas aizsākās Ņūorleānā 1918. gadā un iestiepās 21. gadsimtā, ir tik pat neparasts kā jebkura cilvēka dzīve. Tas ir stāsts par ceļošanu laikā, cilvēkiem un vietām, par zaudētu un atrastu mīlestību, par dzīves prieka mirkļiem un nāves sagādātajām skumjām, kas nepakļaujas laika ritējumam. Filma saņēmusi trīs "Oskara" balvas.


lucifers

 


Pirmizrāde! Jauns seriāls "Lucifers" kanālā "FoxLife"


No 22. februāra, pirmdienās, plkst. 21:00

Jaunais ASV fantāzijas seriāls "Lucifers" stāsta par pašu elles valdnieku - Velnu jeb Luciferu Morningstāru, kurš savā mītnē jūtas garlaikots un nelaimīgs, tāpēc pārceļas uz dzīvi eņģeļu pilsētā Losandželosā. Tur viņam pieder luksusa nakts klubs "Lux", kas apmeklētāju vidū iegūst plašu popularitāti. Šarmantais, harizmātiskais un velnišķīgi pievilcīgais Lucifers ar pilnu jaudu izbauda zemes dzīvi - vīnu, sievietes un mūziku. Kādā dienā pie nakts kluba Lucifera acu priekšā tiek nogalināta kāda skaista popzvaigzne, ar kuru viņš nesen iepazinies. Pirmo reizi aptuveni 10 miljardu gadu laikā Lucifers sirds dziļumos sajūt, ka šī slepkavība viņu ir kaut kā ietekmējusi, un viņš metas meklēt vainīgo. Žēlums? Līdzcietība? Jau pati doma par to satrauc viņu, tāpat kā viņa labāko draudzeni un līdzgaitnieci Mazikīnu aka Meizi - negantu dēmonu skaistas sievietes izskatā. Slepkavību sāk izmeklēt Losandželosas policijas detektīve Hlojas Dekere, kura pret Luciferu sākotnēji izturas noraidoši. Policistei viņa izmeklēšanas pašdarbība īpaši nepatīk, bet galu galā abiem izveidojas veiksmīga sadarbība, un izskatās, ka viņi varētu kļūt par labu pāri.


staigajosie_mironi

 


Kulta seriāla "Staigājošie miroņi" 6. sezonas 2. daļa kanālā "Fox"


No 15. februāra, pirmdienās, plkst. 22:00

Kulta seriāls "Staigājošie miroņi" atgriežas ar 6.sezonas otro daļu, lai turpinātu vēstīt par pasauli, kuru pēc šausminoša apokaliptiska notikuma ir apsēduši asinskāri zombiji un dzīvi ir palikuši tikai nedaudzi cilvēki. 6.sezonā Riks no cilvēka, kas netic nevienam un uzskata, ka ir jānogalina, pirms kāds nav nogalinājis tevi, atkal pārtop par vīru, kas saprot, cik svarīgi ir saglabāt cilvēcību pat visgrūtākajos apstākļos. Seriāls, kas debitēja 2010. gada 31. oktobrī, nominēts daudzām balvām un saņēmis kopumā 11 balvu, tostarp "Zelta globusu" kā labākais televīzijas drāmas seriāls un divas prestižās "Emmy" balvas.


prata_speles

 


Raidījuma sērijas "Prāta spēles" 5. sezona kanālā "National Geographic channel"


No 2. februāra, otrdienās, plkst. 21:30

"Emmy" balvai nominētais šovs "Prāta spēles" atgriežas ar 5. sezonu - tas sniegs tev iespēju iesaistīties aizraujošās interaktīvās spēlēs un eksperimentos un ieskatīties prāta materiālā veidola - smadzeņu - darbības noslēpumos. Atraktīvais šova vadītājs Džeisons Silva kopā ar vairākiem pasaulē pazīstamiem neirozinātniekiem un kognitīvajiem zinātniekiem sešās jaunās sezonas sērijās aplūkos vairākas jaunas tēmas, kuru vidū būs septiņi nāves grēki, Dievs, izdzīvošana, slēptas sajūtas, smadzeņu reģioni un veids, kādā noveco mūsu smadzenes.


nba_speles

 


Ekskluzīvi! NBA Zvaigžņu spēles kanālā "Best4Sport"!


No 13. līdz 15. februārim


13. februārī, plkst. 04:00 – Rising Stars Challenge

Spēle, kurā sacentīsies labākie no jaunajiem NBA spēlētājiem, kuri NBA aizvada pirmās sezonas. Par uzvaru cīnīsies ASV un Pasaules izlase, kuru pārstāvēs arī mūsu pašu Kristaps Porziņģis!


15.februārī, plkst. 03:00 – ALL-STAR Game 2016 (LIVE – Best4Sport)

Centrālais notikums, kurā spēlēs labākie no NBA spēlētājiem, kas būs sadalīti divās komandās – Rietumu un Austrumu. Šajā spēlē laukumā dosies labākie no labākajiem pasaules basketbolā! Nepalaid garām šo grandiozo basketbola šovu!

 

 

PIEDZĪVOJUMU UN ZINĀTNES PAKA


uncommon_grounds

 


Raidījums "Uncommon grounds" kanālā "Travel Channel"


No 29. februāra, pirmdienās, plkst. 22:00

Toda mērķis ir atrast pasaulē izsmalcinātāko kafiju. Viņa ceļojums ved cauri visai pasaulei sākot no Parīzes līdz pat Panamai. Pievienojies Todam viņa krāšņajā ceļojumā, lai atklātu stāstus, kas slēpjas aiz katras kafijas tasītes.


 

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA


tris_muskatieri

 


Multfilma "Trīs Musketieri" kanālā "JimJam"


Sestdien, 6. februārī, plkst. 18:00

Jaunais karstgalvis D’Artanjans apvieno spēkus ar trīs leģendārajiem musketieriem, lai neļautu apburošajai dubultaģentei Milēdijai un viņas ļaunajam patronam iekarot Francijas troni un ievilkt Eiropu karā.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube