RU

Februārī Virszemes TV – filma "Zem Toskānas saules" kā arī citi jaunumi

Februārī Virszemes TV skatītāji varēs baudīt Frānsisas Mejas romāna "Zem Toskānas saules" ekranizējumu kanālā "TV3". Asāku izjūtu cienītājiem būs iespējams vērot jaunākās seriāla "Staigājošie miroņi" sērijas kanālā "Fox", bet paši mazākie mūsu televīzijas skatītāji varēs sekot līdz mazā pelēna Tipa piedzīvojumiem kanālā "LTV1".

EKONOMISKĀ PAKA

 

zem_toskanas_saules

 

Filma "Zem Toskānas saules"  kanālā "TV3"

Sestdien, 7. februārī, plkst. 21:05

Literatūras kritiķes Frensisas dzīvē iestājusies krīze: sāpīgi pārdzīvojot laulības šķiršanu, viņa dodas uz Toskānu, iegādājas vecu, pussabrukušu villu Bremasole, satuvinās ar vietējiem, sāk izprast viņu tradīcijas, iegūst jaunus draugus, ļaujas likteņa nejaušībām un izrādās - katram cilvēkam allaž ir dota vēl viena iespēja.

esana_partikas_stasts

 

Raidījuma sērija "Ēšana: Pārtikas stāsts"’ kanālā "National Geographic channel"

No 21. februāra, sestdienās, plkst. 22:00

Atklāta saruna par pārtiku - no čipsiem līdz zosu aknu pastētei, no zinātniskiem eksperimentiem līdz popkultūrai. Sulīgi stāsti par smadzenēm, ķermeni un to, kas nokļūst jūsu mutē. Cik godīgi patiesībā ir pārtikas ražotāji? Kā tie savā labā izmanto visas piecas cilvēka maņas? 

pelens_tips

 

Jauns animācijas seriāls  "Pelēns Tips" kanālā "LTV1"

No 1. februāra, sestdienās, plkst. 08:10

Mazā pļavas stūrītī, netālu no cilvēku pasaules, ir mazs ciematiņš, kur mazā namiņā dzīvo pelēns Tips ar ģimeni. Viņš mācās, kā pareizi ēst un kādi likumi jāievēro, lai izbēgtu no briesmām lielajā pasaulē. Viņš atklāj, kas ir draudzība un kādas grūtības tajā reizēm rodas. Katrā sērijā Tips apgūst ko jaunu.

staigajosie_mironi

 

Seriāla "Staigājošie miroņi" 5. sezonas II daļa kanālā "Fox"

No 9. februāra, pirmdienās, plkst. 22:00

Ar lielu skatītāju uzmanību un globālo pirmizrādi vairāk nekā 125 valstīs vienlaikus atgriežas, iespējams, asiņainākais kulta seriāls ar iepriekš neredzētiem tēliem un aktieriem. Seko postapokaliptiskā trillera spraigajiem un dramatiskajiem piedzīvojumiem un negaidītajiem pavērsieniem. 


 

FILMU UN IZKLAIDES PAKA

 

skandals

 

Seriāla "Skandāls" 4. sezona kanālā "FoxLife"

No 10. februāra, otrdienās, plkst. 21:00

Intrigu apsēstā seriāla 4. sezonas centrā ir Olīvijas jaunā dzīve pēc atgriešanās Vašingtonā. Dzīve pilsētā ir tikpat skandaloza kā vienmēr, tādēļ jaunā sezona solās būt visnotaļ šokējoša, pārpilna ar seksu un neglītiem noslēpumiem. Pamazām kļūst acīmredzams, ka darbinieki, kuri prot palīdzēt citiem, netiek galā paši ar sevi un savu dzīvi. 


 

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA

 

ikstite

 

Multfilma "Īkstīte" kanālā "JimJam"

Sestdien, 07. februārī plkst. 11:00 un 17:00 

Burvīgs stāsts, kas atgādina, ka viss ir iespējams. Kad mazītiņā apburtā feja Īkstīte satiek princi Kornēliju, viņa ir pārliecināta, ka sastapusi to, pēc kura alkst viņas sirds. Taču, pirms viņu mīla vēl uzplaukusi, Īkstīti nolaupa krupju ģimenīte, viņu iesloga kāda aprēķinu apmāta vabole un pat izdod par sievu pie apmulsuša kurmja! 


 

PIEDZĪVOJUMU UN ZINĀTNES PAKA

 

made_in_america

 

Raidījuma sērijas "Made in America" kanālā "Travel Channel"

No 23. februāra, pirmdienās, plkst. 22:00

Katru nedēļu šis jaunais raidījums aizvedīs skatītājus ceļojumā pa Ameriku, lai atrastu tipiskākos Amerikā ražotos produktus. Raidījuma vadītājs Džons apmeklēs fabrikas, laboratorijas un darbnīcas, lai atklātu Amerikas izcilākos ražojumus - viskiju Jack Daniels, Tobasco mērci un apmeklēs Kodak bilžu galeriju Kalifornijā.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube