RU

Decembrī Virszemes TV – filmas "Bada spēles" pirmizrāde un citi jaunumi

Decembrī Virszemes TV skatītājiem iespēja noskatīties populārās filmas "Bada spēles" pirmizrādi. Kulinārijas cienītājus noteikti iepriecinās raidījums "Džeimija Olivera gardie Ziemassvētki", kur varēsiet smelties gardas idejas savam svētku galdam, savukārt mūzikas cienītājiem kanāls IConcert ir sagatavojis īpašu svētku programmu dažādām gaumēm.

 

EKONOMISKĀ PAKA
 

Animācijas filma "Ledus laikmets 2: Atkusnis" kanālā TV3

Sestdien, 7.decembrī, plkst.19:30

Mamutam Manijam, sliņķim Sidam, tīģerim Djego, vāverei Skratam (viņš ir pārāk aizņemts ar zīli, lai runātu) un pārējiem Ledus laikmeta iemītniekiem ir sajūta, ka viņu kūstošā pasaule sāk palikt pārāk slapja un ledus kalns, kas apdraud ieleju, tūlīt lūzīs. Taču tā nav vienīgā problēma - Manijs vairs nevēlas būt viens pats, taču ir pamatotas aizdomas, ka viņš ir pēdējais mamuts. Draugi atkal dodas ceļā, kur viņus gaida dažādi piedzīvojumi.

 

Raidījums "Brīva pieeja: pasaules kultūrmantojums-Sagrada Familia" ("Access 360° World Heritage: Sagrada Familia") kanālā National Geographic

Sestdien, 21.decembrī, plkst. 21:00

Arhitektūras ģēnija Antonio Gaudi projektētā Svētās Ģimenes baznīca ( "La Sagrada Familia") ir pasaulē ilglaicīgākais celtniecības projekts. Lai gan pagājuši 130 gadi kopš būvniecības sākuma, slavenā celtne joprojām nav pabeigta.

Svētās Ģimenes baznīca ir viens no plašāk pazīstamajiem Barselonas simboliem. Tās būvniecību, kas sākās 1882.gadā, iecerēts pabeigt līdz 2028.gadam. 

 

PIEDZĪVOJUMU UN ZINĀTNES PAKA

 

Raidījums "Nākotnes atrakcijas" kanālā Travel Channel

Sestdien, 7.decembrī, plkst. 20:00 un 23:00

Piesprādzējiet drošības jostas un sagatavojieties adrenalīna devai, jo jums būs iespēja iepazīties ar nākotnes ekstrēmajām atrakcijām. Šis raidījums seko līdzi jaunākajām tehnoloģijām, kuras tuvākajā laikā nonāks atrakciju parkos visā pasaulē. Iespēja pabūt gan starptautiskajās atrakciju izstādēs, gan redzēt izmēģinājuma braucienus un ne tikai. 

 

FILMU UN IZKLAIDES PAKA

 

Gada pieprasītāko mākslinieku koncerti kanālā IConcerts

No 21.decembra  līdz 30.decembrim, katru vakaru plkst.22:00

Kanāls IConcert sāk savu svētku repertuāru katru vakaru piedāvājot kādu populāru izpildītāju koncertu. Dzirdēsiet un varēsiet vērot tādu zvaigžņu koncertus kā Katie Melua, Eross Ramazzotti, Katie Pery, Peter Gabriel, Coldplay u.c

Filmas "Šokolāde" kanālā Sony Entertainment Television

24.decembrī, piektdien, plkst.21:00

Neviens nevarēja iedomāties, kādu ietekmi Vianna radīs, ierodoties rāmā un senlaicīgā franču pilsētiņā. Savā pavisam netipiskajā šokolādes veikalā viņa rada tādus saldumu meistardarbus, kas teju vai maģiskā veidā apvārdo visus līdz šim nelokāmos pilsētas iedzīvotājus, radot viņos vilinājuma un laimes sajūtas. Kad pilsētā ierodas iekārojams klejotājs Rū, Viannai rodas iespēja pašai izprast savas vēlmes.

Žiljeta Binoša un Džonijs Deps ir galvenie varoņi „garšīgajā” romantiskajā komēdijā, kas aizkustināja skatītājus un ieguva piecas Amerikas Kinoakadēmijas balvas, tostarp par labāko filmu!

Seriāls "Skandāls" ("Scandal") jaunā 3.sezona kanālā Fox Life

No 3.decembra, ceturtdienās, plkst.19:00

Politika, korupcija, slepkavības, mīlestība - to visu vienā piesātinātā kokteilī saviem faniem piedāvā televīzijas hits "Skandāls", kurš atgriežas kanālā "Fox Life" ar jaunāko, 3.sezonu.

Galvenā varone Olīvija Poupa ir ASV prezidenta bijusī komunikāciju direktore, kas vēlāk izveido savu konsultāciju firmu. Olīvija grib pāršķirt jaunu dzīves lappusi, taču izrādās, ka pagātne pilnībā nepazūd. No jauna uzliesmo viņas agrākais mīlas romāns ar valsts galvu, kuram ir sieva un trīs bērni. Trešajā sezonā Olīvijas un prezidenta ceļi atkal krustojas - valsts pirmā lēdija lūdz ģeniālajai konsultantei organizēt sava vīra vēlēšanu kampaņu. Intriga uzņem jaunus apgriezienus!

"Skandāls" turpina iekarot jaunas popularitātes virsotnes - jaunās sezonas pirmizrādi ASV noskatījās 10,5 miljoni skatītāju, kas bija par 3,7 miljoniem vairāk nekā 2.sezonas pirmajai sērijai. 

Raidījums "Džeimija Olivera gardie Ziemassvētki" kanālā Fox Life

Sestdien, 28.decembrī, plkst.12:05

Raidījumā "Džeimija Olivera gardie Ziemassvētki" ("Jamie Oliver's Christmas with Bells On") vari smelties iedvesmu savam svētku galdam. Slavenais britu šefpavārs stāsta un rāda, kā pagatavot dažādus izcili garšīgas svētku maltītes. Kopā ar Džeimiju cept, vārīt un šmorēt ir viegli un aizraujoši, bet pagatavotais ēdiens pats kūst mutē!

Džeimija šovi ir iekarojuši milzu popularitāti visā pasaulē, jo viņš sarežģītas lietas padara vienkāršas un pārliecina par mājās gatavota ēdiena priekšrocībām.

Mūsdienu ātro uzkodu, pusfabrikātu un ēdienu piegādes pasaulē gatavošana vairs nav nepieciešamība - tā ir dzīves baudīšana un relaksācija. Izbaudi ēdiena radīšanas brīnumu kopā ar kulinārijas mākslas ģēniju Džeimiju!

Triloģija "Gredzenu pavēlnieks" kanālā TNT Film               

Trīs piektdienas pēc kārtas, 13., 20. un  27.decembrī, plkst.21:00

Stāsts par jaunu, kautrīgu hobitu Frodo Beaginsu, kurš manto gredzenu.  Gredzens, izrādās, nav tikai greznumlieta. Tas ir Varas gredzens - instruments, kurš ļautu Sauronam, Tumsas pavēlniekam no Mordoras – valdīt pār Viduszemi un pakļaut tās iedzīvotājus. Frodo kopā ar uzticamo hobitu brālību, burvi, punduri un elfu jānogādā Gredzens cauri visai Viduszemei uz Nolemtības kalnu, kur tas tika liedināts, lai tur Nolemtības kalna liesmās tiktu iznīcināts uz mūžiem. Šis ceļojums brālību ved cauri zemei, kuru pārvalda Tumsas pavēlnieks, tomēr viņiem ir jācīnās ne tikai ar ārējiem ienaidniekiem, bet arī ar brālības iekšējiem strīdiem un Varas gredzena ietekmi.

Filmas "Bada spēles" pirmizrāde kanālā Sony Turbo

Trešdien, 25.decembrī, plkst.20:15

Ik gadu drupās, kas reiz bija Ziemeļamerika, ļaunais Panemas Kapitols spiež katram no divpadsmit rajoniem uz cīņu Bada spēlēs nosūtīt pusaugu zēnu un meiteni. Samežģītais sods un iebiedēšanas taktika – Bada spēles – ir visā valstī pārraidīta TV programma, kurā ”nolemtie” ir spiesti cīnīties viens pret otru, līdz paliek tikai viens izdzīvojušais. Nolikta cīņai pret nolemtajiem, kas šīm spēlēm gatavojušies visu dzīvi, Katnisa ir spiesta balstīties uz savu aso instinktu un bijušā uzvarētāja, alkoholiķa Heimiča Abernatija mentora spējām. Ja viņa reiz vēlas atgriezties mājās 12.rajonā, Katnisai arēnā jāspēj pieņemt neprātīgi lēmumi par cilvēcību, dzīvību un mīlestību...

 

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA 
 

Pirmizrāde raidījumam "What`s the big idea" kanālā Jim Jam

No 1.decembra, katru dienu, dažādos laikos

Hugo, kā vairums bērnu, ir ļoti zinātkārs un šobrīd ir sācies posms, kad viņš uzdod neskaitāmus jautājums un cenšas izprast likumsakarības. Viņš domā kāpēc dažkārt jūtam skumjas, ko patiesībā nozīmē mācīšanās un vai pasaule no rīta būs tāda pati kā bija gulēt ejot. Raidījums veidots uz franču autoru izdotu grāmatu, kas ieguvusi vairākas ievērojamas atzinības. Tas uzdod jautājumus uz kuriem ne vienmēr var iegūt skaidru atbildi, bet kurus pilnīgi noteikti ir vērts izzināt.

 

SPORTA PAKA
 

FISU Trentino 2013 Winter Universiade kanālā Eurosport2

No 11.-21.decembrim

Precīzus pārraides laikus meklējiet tv.lattelecom.lv

Starptautisks sporta un kultūras festivāls, kura mērķis ir ne tikai veicināt sporta kultūru, bet arī attīstīt valstu sadraudzību.  Tas tiek organizēts katru 2 gadu un par norises vietu katru reizi tiek izraudzīta cita pilsēta. Tajā piedalās vairāk kā 2500 dalībnieku no aptuveni 50 valstīm un tas tiek translēts vairāk kā 100 TV kanālos visā pasaulē. 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube