RU

Augustā Virszemes TV – jaunais realitātes šovs "Mīlestība iet caur vēderu" un citi jaunumi

Augustā Virszemes TV skatītājiem būs iespēja noskatīties sirdi plosošu stāstu par draudzību filmā "Zēns strīpainajā pidžamā", kā arī iepazīties ar jauno raidījuma ciklu "Perfektās vētras" kanālā "National Geographic". Bet kanālā  "FoxLife" sāksies jaunā realitātes šova "Mīlestība iet caur vēderu" ekranizācija.


EKONOMISKĀ PAKA
 

svesais_starp_savejiem

Pasaulslavenā seriāla "Svešais starp savējiem" 2.sezona kanālā "TV3"

No 5.augusta, otrdienās, plkst. 23:10.

"TV3" seriāla "Svešais starp savējiem" pirmajā sezonā skatītāji iepazina galveno varoni karavīru Nikolasu Broudiju, kurš pēc astoņiem gūsta gadiem atgriezās kā varonis. Aģente Kerija Metisone uzskatīja viņu par teroristu, bet nespēja to pierādīt. Taču viņai bija taisnība! Jau drīzumā ieraudzīsiet, kas atmaskos Broudiju.  

perfektas_vetras

Pirmizrāde! Raidījuma cikls "Perfektās vētras" kanālā "National Georaphic"

No 4.augusta, pirmdienās, plkst. 20:00.

Lielākas vai mazākas kataklizmas pasauli piemeklē teju vai katru dienu, bet kuras no tām visbūtiskāk ietekmējušas cilvēces vēsturi? Tev ir iespēja to uzzināt televīzijas kanāla "National Geographic" jaunajā raidījumu ciklā "Perfektās vētras" ("Perfect Storms").

Viena no cikla sērijām stāstīs par Lisabonas zemestrīci, kas 1755. gada 1. novembrī satricināja Portugāles galvaspilsētu. Zemestrīcei sekoja milzīgs cunami vilnis un ugunsgrēki. Dzīvību zaudēja 90 tūkstoši cilvēku, bet pilsēta tika teju vai pilnībā nopostīta.

robeztilts

Turpinās seriāls "Robežtils" 2. sezona kanālā "Fox"

Ceturtdienās, plkst.21:00.

Vēl intriģējošāki sižeta līkloči un negaidīti pavērsieni galveno varoņu attiecībās - tas viss un vēl vairāk detektīvseriālā "Robežtilts", kas ir atgriezies ar jaunu sezonu, lai stāstītu par divu drosmīgu izmeklētāju cīņu ar noziedzību vienā no pasaulē bīstamākajām vietām - uz ASV un Meksikas robežas.

Meksikāņu izmeklētājs Marko jaunajās sērijās turpina medīt sava dēla slepkavas, lai atriebtos. Tikmēr viņa partnere, amerikāņu detektīve Sonja kopā ar kolēģi meklē sevišķi bīstamu noziedznieku - sērijveida slepkavu.

"Robežtilts" izpelnījies ne tikai skatītāju sajūsmu, bet arī kritiķu atzinību - pērn tas saņēma "Critics' Choice Television Award" balvu kā aizraujošākais jaunais seriāls.

 

FILMU UN IZKLAIDES PAKA
 

uzticesanas

Pirmizrāde! Seriāls  "Uzticēšanās" kanālā "Sony Entertainment Television"

No 7. augusta, darba dienās, plkst. 18:05.

Teits ir uz nāves strīpas, un palikušas vien trīsdesmit minūtes līdz viņa iznīcināšanai. Viņš ir apciemojis priesteri, kas pateicis, ka ir šeit, lai palīdzētu viņam izbēgt, ja vien piekritīs izdarīt kādu darbiņu. Teits piekrīt, un drīz vien par viņa priekšnieku kļūst Miltons Vinters – persona, kas lūdzis priesterim pieskatīt jaunu meiteni Bo. Viņai ir īpašas spējas, sajūtot cilvēku izjūtas, un spējot ietekmēt apkārtējos. Lai vai kā, ir augstāki spēki, kas vēlas pārņemt viņas spējas. Teita pirmais darbiņš ir dabūt viņu ārā no slimnīcas, kur viņa nonākusi pēc vecāku noslepkavošanas.

 
zens_stripaina_pidzama

Pirmizrāde! Filma "Zēns strīpainajā pidžamā" kanālā "Sony Entertainment Television"

Piektdien, 8. augustā, plkst. 21:00.

Filma veidota pēc Džona Boina stāsta ar tādu pat nosaukumu. Tas ir sirdi plosošs stāsts par draudzību, kas izveidojusies starp koncentrācijas nometnes sarga dēlu un jaunu ebreju zēnu Otrajā Pasaules karā. 1942. gadā Berlīnē tolaik astoņus gadus vecais Bruno nezina neko par "galīgo risinājumu" un holokaustu. Viņš zina par ļaunajiem darbiem, kas notiek Eiropā. Viss, kas viņam ir skaidrs, ka viņa tēvs ir paaugstināts un turpmāk no komfortablas mājas Berlīnē pārcelsies uz neapdzīvotu teritoriju, kur nav ko darīt, un nav ar ko spēlēties. Tur viņš iepazīst Šmuelu – zēnu, kura dzīve ir iegrozījusies otrpus žogam, un kurš ir spiests valkāt svītrainu uniformu. Bruno sadraudzējas ar Šmuelu, un tas viņus aizvedīs no nevainīgas spēlēšanās līdz šausmīgam iznākumam. Abu slepenās tikšanās radīs satriecošas sekas.

bafta

Pirmizrāde "BAFTA: Dzīve attēlos" kanālā "Sony Turbo"

No 3. augusta, sestdienās, plkst.19:40.

Dzīve attēlos atklāj Holivudas lielāko vārdu dzīves un spēlētās lomas. No bērnības līdz sākumam filmu industrijā, no augstākajiem līdz zemākajiem karjeras punktiem – katrs BAFTA ieguvušais aktieris vai režisors sēžas dzīvas publikas priekšā un atklāj sevi izsmeļošā intervijā. No Čarlīzes Teronas līdz Kenetam Branam un Martinam Skorsēzem. Šajos ieskatos gūsiet pilnvērtīgu redzējumu par zvaigžņu svarīgākajām dzīves lomām. 

milestiba_iet_caur_vederu

Pirmizrāde! Realitātes šovs "Mīlestība iet caur vēderu" ("Somethings Going On")! kanālā "FoxLife"

No 24.augusta, svētdienās, plkst: 19:40.

Cik lielā mērā patiesībai atbilst vecais labais teiciens, ka mīlestība iet caur vēderu?  Uzzini to jaunā aizraujošā realitātes šovā, kur meklēsim saistību starp vēderpriekiem un mīlestību.

Katrā šova sērijā darbojas viens galvenais varonis vai varone, kas atmetis cerības mīlas frontē, bet pieci pretējā dzimuma dalībnieki cīnās par ceļu uz viņa vai viņas sirdi.

Raidījumā aktīvi iesaistās draugi un radinieki, kuri aizkustinoši stāsta par galvenā varoņa vai varones nedienām sirdslietās.

Kas no tā visa sanāks? Vai tiešām pierādīsies, ka mīlestība iet tikai caur vēderu? Atbildi meklē jaunajā realitātes šovā "Mīlestība iet caur vēderu" ("Somethings Going On")!

 

 

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA
 

princese_un_varde

Multfilma "Princese un varde" ("The Princess and the Frog") kanālā "Disney Channel"

Piektdien, 29.augustā plkst. 19:45.

Klasiskās pasakas mūsdienu interpretācija. Atklāj stāstu par to, kas īsti notika pēc tam, kad princese deva maģisku skūpstu vardei. Šis jautrais piedzīvojums izceļas ar nepārspējamu animāciju, izcilu skaņu un neaizmirstamiem tēliem. Ienāciet Princeses Tianas pasaulē kur runā vardes, dzied aligatori un sekojiet piedzīvojumiem kas ved cauri mistiskajai, purvainajai Luiziānai. 

 

PIEDZĪVOJUMU UN ZINĀTNES PAKA
 

discovery_world

Raidījuma sērijas "Discovery: 25 gadi Eiropā" kanālā "Discovery World"

No 16.augusta, sestdienās, plkst. 20:10. 

Kanāls "Discovery Channel" svin 25 gadu jubileju kopš pārraidīšanas sākuma Eiropā. Par godu šim notikumam kanāls piedāvā noskatīties skatītāju iecienītākās pārraides, kas ir kļuvušas par "Discovery Channel" firmas zīmi. Jūs gaida atklātās jūras briesmas, pārsteidzoši stāsti kā arī Džeimsa Kamerona izklāsts par to, kā ar mūsdienu zemūdenes palīdzību zinātnieki nolaidās lejā, lai apskatīt grezno "Titāniku". Tas viss un vēl citi aizraujoši piedzīvojumi kanālā "Discovery World".

   
   

 

 

   

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube