RU

Aprīlī Virszemes TV - krāšņais un vērienīgais seriāls "Da Vinči dēmoni", kā arī citi jaunumi

Aprīlī Virszemes TV skatītājiem kanālā "FOX" būs iespējams vērot krāšņo un vērienīgo seriālu "Da Vinči dēmoni" ("Da Vinci's Demons"), kas stāsta par Renesanses laikmeta diženākā ģēnija un, iespējams, visu laiku talantīgākā cilvēka Leonardo da Vinči jaunības gadiem. Tāpat kanālā "Sony Entertainment Television" notiks pirmizrāde filmu sērijai "Karaliskā ģimene", kura skatītājiem sniegs ieskatu fascinējošajā monarhu dzīvē, bet kanālā "Fox Life" varēs sekot līdzi seriāla "Skandāls" varoņu gaitām.

 

EKONOMISKĀ PAKA
 

Raidījums "Dombura Studija"  kanālā "LNT"

Raidījums "Dombura Studija" kanālā "LNT"

No 7.aprīļa, pirmdienās plkst.21:15

No aprīļa sākuma LNT skatītājiem katru pirmdienas vakaru būs iespēja spriest par būtiskiem jautājumiem, vērojot pieredzes bagātā un analītiskā žurnālista Jāņa Dombura raidījumu "Dombura studija". "Dombura studija" uz sarunām aicinās lēmumu pieņēmējus, viedokļu līderus un arī cilvēkus, kas ar savu darbību un domāšanu var iedvesmot vai šokēt citus, rosinot viedokļu sadursmes un plašāku skatījumu uz tagadnes un pagātnes notikumiem, aptverot Latvijas un starptautiskās ekonomiskās, tiesiskās, politiskās, sociālās un kultūras aktualitātes.

 Realitātes šovs "Čūsku glābšana" ("Snake Salvation") kanālā "National Geographic"

Realitātes šovs "Čūsku glābšana" ("Snake Salvation") kanālā "National Geographic"

No 6.aprīļa, svētdienās plkst.23:00

Iespēja iepazīties ar kādu Vasarsvētku (pentakostu) draudzi ASV Kentuki štatā, kas dievkalpojumu laikā ienes savā baznīcā un tur rokās indīgas čūskas, šādi apliecinot ticību Dievam. Lai gan rāpuļi dievlūdzējus nereti sakož līdz nāvei, draudze, atsaucoties uz Bībeli, turpina aktīvi piekopt šo 100 gadu seno reliģisko rituālu. Pēc pentakostu interpretācijas, indīgas čūskas kodiens cilvēkam neko nespējot nodarīt, kamēr viņu sargā Dieva žēlastība. Spītējot sabiedrībai, likumiem un dažkārt pat saviem ģimenes locekļiem, divi draudzes mācītāji regulāri dodas pārgājienos Apalaču kalnos, lai uzmeklētu indīgas čūskas un papildinātu savus rāpuļu krājumus. Viens no šova galvenajiem varoņiem ir nu jau aizsaulē aizgājušais mācītājs Džeimijs Kūts, kurš vadīja sava vectēva dibināto Pilnā evaņģēlija draudzi Jēzus vārdā ("Full Gospel Tabernacle in Jesus Name"). 42 gadus vecais Dieva vārda vēstnesis mira šāgada 15.februārī pēc tam, kad viņam dievkalpojuma laikā rokā iekoda klaburčūska. Pārējie draudzes vadītāji pēc Kūta nāves pasludinājuši viņu par svēto mocekli, bet skaidri paziņojuši – tradīcija lūgties kopā ar dzīvībai bīstamajiem rāpuļiem tikšot stingri saglabāta.

   

FILMU UN IZKLAIDES PAKA

 

Seriāls "Troņu spēles" (The Game of Thrones)  4.sezona kanālā "Fox"

Seriāls "Troņu spēles" (The Game of Thrones)  4.sezona kanālā "Fox"

No 7.aprīļa, pirmdienās plkst.21:00

Visiem žanra faniem par prieku pirmdien, 7.aprīlī, televīzijas ekrānos atgriežas episkais kulta seriāls "Troņu spēles" ar jaunāko, 4.sezonu. Divos izdomātos kontinentos Vesterosā un Eosā turpina plosīties asiņaina cīņa par tiesībām uz Dzelzs kroni. Seriāla vizuāli un emocionāli spēcīgie otas triepieni neparasti izteiksmīgi parāda visu cilvēcisko kaislību paleti – sazvērestības, iekāri, intrigas, viltu, nodevību, godkāri, mīlestību. Jaunāko globālo notikumu gaismā "Troņu spēles" vēl vairāk aktualizē varas fenomena dziļāko būtību un apliecina – visam reiz pienāk gals, bet cīņa par varu ir nebeidzama. "Troņu spēle" jau labu laiku vairs nav parasts seriāls - tas kļuvis par sava veida kultūras fenomenu.

Seriāls "Da Vinči Dēmoni" ("Da Vinci`s Demons") 2.sezona kanālā "Fox"

Seriāls "Da Vinči Dēmoni" ("Da Vinci`s Demons") 2.sezona kanālā "Fox"

No 28.marta, piektdienās plkst.21:00

Fantāzijas lidojums uzņem apgriezienus un liek elpai aizrauties! Visiem vēsturiskās fantāzijas žanra mīļotājiem par prieku televīzijas ekrānos ar 2.sezonu atgriežas krāšņais un vērienīgais seriāls "Da Vinči dēmoni" ("Da Vinci's Demons"), kas stāsta par Renesanses laikmeta diženākā ģēnija un, iespējams, visu laiku talantīgākā cilvēka Leonardo da Vinči jaunības gadiem.

   
 Seriāls "Skandāls" ("Scandal") 3.sezona kanālā "Fox Life"

Seriāls "Skandāls" ("Scandal") 3.sezona kanālā "Fox Life"

No 29.aprīļa, otrdienās plkst.20:00

Politika, korupcija, slepkavības, mīlestība un sekss – tas viss baudāms vienā piesātinātā kokteilī kulta seriālā "Skandāls" ("Scandal"), kas ar jaunāko, 4.sezonu jau maijā atgriezīsies kanālā "Fox Life"! Līdz jaunās sezonas pirmizrādei jums ir lieliska iespēja atsvaidzināt atmiņā spraigos un aizraujošos notikumus iepriekšējā, 3.sezonā. Seriāla galvenā varone Olīvija Poupa ir ASV prezidenta bijusī komunikāciju direktore, kas izveido savu krīzes menedžmenta firmu. Sieviete ātri iekaro klientu sirdis – viņa ir ģeniāla krīžu risinātāja, jo spēj panākt, ka problēmas izzūd vēl pirms kāds ir pamanījis. Sākot savu biznesu, Olīvija grib pāršķirt jaunu dzīves lappusi, taču izrādās – pagātne nekur nepazūd. No jauna uzliesmo viņas mīlas romāns ar prezidentu Ficdžeraldu Grāntu, kuram ir sieva un trīs bērni. Trešajā sezonā Olīvijas un prezidenta ceļi atkal krustojas – valsts pirmā lēdija lūdz talantīgajai konsultantei organizēt sava vīra vēlēšanu kampaņu. Intriga uzņem jaunus apgriezienus!

3.sezonā seriāls ir iekarojis jaunas popularitātes virsotnes – pirmizrādi ASV noskatījās 10,5 miljoni skatītāju, kas bija par 3,7 miljoniem nekā 2.sezonas pirmajai sērijai.

 Filmas "Nepazīstamais Tu" pirmizrāde kanāla "Sony Turbo"

Filmas "Nepazīstamais Tu" pirmizrāde kanāla "Sony Turbo" 

27.aprīlī, svētdien plkst.20:15

Balvas ieguvušais režisors Toms Dikillo savā filmā atklāj iepriekš neredzētas ainas, kas lieliski raksturo roka kvartetu "The Doors" – vienu no Amerikas ikonām un vislielāko ietekmi radījušajām rokmūzikas grupām. Filma atklāj jaunus faktus par revolucionāru ietekmi mūzikā, tā stāsta par neticamo sešu albumu radīšanu piecu gadu laikā, kā arī par grupas nokaitētajiem dzīvajiem koncertiem. Izmantojot retus kadrus no 1965. līdz 1971. – Morisona nāves – gadam, filma sniedz privātu ieskatu grupas muzikālajā devumā un dzīvē ārpus skatuves. Filmā par grupas vēsturi aizkadrā stāsta Džonijs Deps.

 Freddie Mercury piemiņas koncerts kanalā "Iconcert"

Freddie Mercury piemiņas koncerts kanalā "iConcert"

22.aprīlī, otrdien plkst.22:00

1992.gada Londonas Wembley stadionā tika organizēts piemiņas koncerts, lai godinātu izcilo mūziķi un mākslinieku Frediju Merkuriju, kas mira no AIDS 1991.gada 24.novembrī. Koncerts tika raidīts tiešraidē radio un televīzijā 76 valstis visa pasaule, klātienē koncertu noklausījās 72 000 cilvēku, bet koncerta kopējā auditorija sasniedza 1 miljardu. Koncerta piedalījās tādi izcili mākslinieki ka Elton John, David Bowie, George Michael, Seal, Paul Young, Annie Lenox, Liza Minelli u.c. Koncertā savāktie līdzekļi tika ziedoti Aids labdarības fondam.

 Filmu sērijas "Karaliskā ģimene" pirmizrāde kanālā "Sony Entertainment Television"

Filmu sērijas "Karaliskā ģimene" pirmizrāde kanālā "Sony Entertainment Television"

No 14.aprīļa, pirmdienās plkst.21:55

Pasauli jau desmitiem gadu aizrāvusi britu karaliskā ģimene. Šī sešu daļu dokumentālā filma skatītājus ievedīs lielākoties slēgtās ģimenes gaiteņos – viņu grandiozumā, greznumā un pat strīdos – atklājot fascinējošo monarhu dzīvi. Seriālā ik nedēļu apskatīsim citu tematu – karaliskās kāzas, skandālus, jaunos troņmantniekus, mājdzīvniekus un bēres. Pievienojieties "Sony Entertainment Television" ceļojumā pa hipnotisko karaliskās ģimenes pasauli.

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA 
 

Kung Fu Panda jaunākās epizodes kanālā "Nickelodeon"

Kung Fu Panda jaunākās epizodes kanālā "Nickelodeon"

No 28.aprīļa, darba dienās dažādos laikos

Jaunas un vēl neredzētas epizodes, kas pilnas ar jokiem, piedzīvojumiem, vēl neredzētiem varoņiem un pārsteidzošiem trikiem.


POPULĀRZINĀTNISKĀ PAKA

Realitātes šova "Mythbusters" jaunākās sērijas kanālā "Discovery Channel"

Realitātes šova "Mythbusters" jaunākās sērijas kanālā "Discovery Channel"

No 19.aprīļa, sestdienās plkst.18:10

Specefektu eksperti Adam Savage un Jamie Hyneman atgriežas ar jaunām Mysthbusters sērijām. Kopā ar komandas biedriem viņi no jauna liks lietā zinātni, lai atšķirtu faktus no fantāzijas, veiks dažādus izzinošus testus un piedalīsies bīstamos eksperimentos.

Pirmizrāde raidījumam "Cilmes šūnas" ("Stem Cell")  kanālā "Discovery Science"

Pirmizrāde raidījumam "Cilmes šūnas" ("Stem Cell")  kanālā "Discovery Science"

No 25.aprīļa, piektdienās plkst.21:00

Iedomājieties nākotni, kur ar vienas injekcijas palīdzību būtu iespējams izārstēt slimību vai sadziedēt brūces, un pārstādīt orgānus būtu tik pat vienkārši ka automehāniķim nomainīt mašīnas bremzes. Šādu nākotni mums sola cilmes sūnu pētnieki. Patiesībā šī revolūcija ir jau sākusies. Sekojiet pirmajiem ārstiem, zinātniekiem un inovatoriem visā pasaulē, kuri jau izmanto šīs metodes, iepazīstieties ar pacientiem, kuru dzīves tika izmainītas pateicoties cilmes sūnu terapijai un atklājiet ētiskos un filozofiskos aspektus metodei, kas sola pārmainīt pasauli.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube