RU

Aprīlī Virszemes TV – seriāla "Troņu spēles" 5. sezona un citi jaunumi

Aprīlī Virszemes TV skatītājiem būs iespēja sekot līdzi seriāla "Troņu spēles" jaunākajai 5. sezonai kanālā "FOX". Uzzināt par mūslaiku vēstures neatbildētajiem jautājumiem varēs dokumentālo stāstu sērijās "Pilsētas leģendas" kanālā "TV3", bet paši mazākie televīzijas skatītāji varēs baudīt multfilmu "Trīs muskatieri" kanālā "JimJam".


EKONOMISKĀ PAKA

pilsetas_legendas

 

Dokumentālo stāstu sērijas "Pilsētas leģendas" kanālā "TV3"

No 4. aprīļa, sestdienās, plkst. 19:35.

"TV3 Ziņu" un "Nekā personīga" dokumentālo stāstu sērija "Pilsētas leģendas" vēsta par tuvākas un tālākas pagātnes mīklām un noslēpumiem. Filmu temati būs par militārās rūpniecības noslēpumiem padomju gados, dīvainajiem nāves gadījumiem, kas apvij Latvenergo trīs miljonu lietu, nostāstiem par Ivara Godmaņa slēptajiem īpašumiem ārvalstīs, kā arī par Otrā pasaules kara varoņiem, kuri palikuši bez cienīgām kapa vietām.

TV3 žurnālisti meklēs atbildes uz jautājumiem, kuros mistika līdz šim bijusi vairāk nekā atbildes. Skatieties "TV3 Ziņu" un "Nekā personīga" dokumentālo stāstu sēriju par mūslaiku vēstures neatbildētajiem jautājumiem.

underworld_inc

 

Ekskluzīvi tikai Baltijas valstīs! Raidījuma sērijas "Underworld inc." 4. sezona kanālā "National Geographic channel"

No 6. aprīļa, piektdienās, plkst. 21:00.

Melnais tirgus ir brutāls, savtīgs un korumpēts. Nekas nav aizliegts, jo pārdot var visu un jebko. Tu ne vienmēr nopērc to, ko esi iedomājies. "UNDERWORLD, INC " atklāj tumšā biznesa globālo raksturu un runā ar cilvēkiem, kuri tajā ir iesaistīti.

Darbinieki, piegādātāji, pārdevēji, klienti un likumsargi, kuri cenšas to kontrolēt – visi dalīsies savā pieredzē par neredzamo pasauli, kas, iespējams, skar arī mūs visus. Cilvēku tirdzniecība, nelegālie ieroči un medikamenti, pretlikumīgās azartspēles un pērkams sekss – tā ir tikai daļa no milzīgā melnā tirgus. 

 

gazi_grida

 

Raidījuma "Gāzi grīdā" 20. sezona kanālā "TV6"

No 7. aprīļa, otrdienās, plkst. 20:30.

Kad Zemei negaidīti uzbrūk citplanētieši un armijas spēki pret tiem ir bezspēcīgi, prezidents pavēl ģenerālim "Karakungam" iesaistīt cīņā monstru komandu, kuru veido bariņš dīvaiņu.

tronu_speles

 

Seriāla "Troņu spēles" jaunā 5. sezona kanālā "Fox"

No 13. aprīļa, pirmdienās, plkst. 22:00.

Episkā fantāzijas seriāla "Troņu spēle" fanu nepacietība beidzot tiks atalgota: 13. aprīlī notiks 5. sezonas pirmizrāde. Karaļi un karalienes, bruņinieki, valdnieki, meļi un godīgi cilvēki – visi turpinās cīņu par varu.

Līdz tam TV kanāls "FOX" nolēmis iepriecināt skatītājus ar iespēju noskatīties divas iepriekšējās seriāla sezonas – no 30. marta katru darba dienu pēc plkst. 22:00!


 

FILMU UN IZKLAIDES PAKA

 

tik_jauns_un_jau_tetis

 

Seriāla "Tik jauns un jau tētis" 4. sezona kanālā "FoxLife"

No 19. aprīļa, svētdienās, plkst. 14:00.

Bens ir aptuveni 20.gadus vecs vīrietis, kurš dzīvo īstenu vecpuiša dzīvi Ņujorkā kopā ar brāli Deniju un draugu Takeru. Taču dzīve apgriežas kājām gaisā, kad kādu dienu, atnākot mājās, viņi atrod pie durvīm mazuli, ko atstājusi Bena iepriekšējā draudzene. Pēc ilgām pārdomām Bens nolemj bērnu paturēt un uzņemties meitiņas audzināšanu.

Pēdējā 3. sezonas sērijā Bens un Railija uzzina par Denija patiesajām jūtām pret Railiju. Denijs apsver domu pārcelties uz Parīzi, lai nebūtu jānoskatās Bena un Railijas attiecībās.

Šajā sezonā varoņiem pievienosies seriāla "Atriebība" aktrise Krista B. Allena, kura attēlos gudru, asprātīgu un sportisku advokāti Robinu, kas strādā kopā ar Railiju. Kas notiks pēc tam, kad Railija piedabūs Deniju un Robinu aiziet uz randiņu?

   

 

BĒRNU UN JAUNIEŠU PAKA

 

muskatieri

 

Multfilma "Trīs musketieri" kanālā "JimJam"

Sestdien, 11. aprīlī, plkst. 11:00 un plkst.18:00.

Viens par visiem un visi par vienu! D`artanjans un viņa draugi Atos, Portos un Aramisu metas cīņā, lai glābtu karalieni un visu Franciju no kardināla Rišeljē. Stāstā netrūkst piedzīvojumu un intrigas, bet vienlaikus tas ir stāsts arī par draudzību.

 


 

PIEDZĪVOJUMU UN ZINĀTNES PAKA

 

extreme_houseboats

 

Raidījuma sērijas "Extreme houseboats" kanālā "Travel Channel"

No 11. aprīļa, sestdienās, plkst. 21:00. 

Vai kādreiz esi sapņojis par nebeidzamām brīvdienām? Šajā raidījumā iespējams satikt cilvēkus, kuri dzīvo vairāku miljonu vērtās laivu mājās, kā arī satikt ekskluzīvo māju interjera radītājus.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube