RU

Skatītāji izvēlas TV kanālus

Paldies visiem, kas aktīvi iesaistās Interaktīvās TV kanālu izvēlē!

Pēc skatītāju izvēles no 19. jūnija uz 3 mēnešiem Interaktīvās TV Pamata pakā bez papildu maksas ir skatāmi šādi testa kanāli: Дождь  (Nr.181), LRT Lituanica  (Nr.182), BBC World  (Nr.183), Eurosport News (Nr.184), Fine Living (Nr.185), Crime Investigation (Nr.186), Espresso (Nr. 187) un Baby TV (Nr. 188).

Tie testa kanāli, kuri šajā laikā būs visvairāk skatīti un popularitātes ziņā pārspēs kādu no esošajiem Interaktīvās TV kanāliem, tiks pievienoti Lattelecom Interaktīvajā TV uz palikšanu.

Pateicoties skatītāju interesei, iepriekšējā posma testa kanāli Дождь, BBC World un Espresso tiek atstāti testā vēl uz 3 mēnešiem.

Uzzini vairāk par testa kanāliem, un izvēlies, kuru vēlies skatīties turpmāk:

 • Nr. 181. Дождь (informatīvs, krievu valodā)
  Дождь  ir informatīvs kanāls, kas piedāvā analītiskas programmas un diskusijas, mākslas izklaides programmas, sociālos projektus un filmas.
   
 • Nr. 182. LRT Lituanica (informatīvs, lietuviešu valodā)
  LRT Lituanica ir trešais Lietuvas sabiedriskās televīzijas kanāls, kas pieejams 24/7. Tajā iespējams skatīties gan izklaides programmu, gan ziņas un informatīvi izklaidējošas pārraides.
   
 • Nr 183. BBC World (informatīvs, angļu valodā)
  BBC World ir informatīvs kanāls, kas sniedz ieskatu par aktuālajiem notikumiem pasaulē, piedāvā biznesa notikumu apskatus, kā arī intervijas.
   
 • Nr. 184. Eurosport News (sports, angļu valodā)
  Eurosport news ir sporta ziņu kanāls, kas 24/7 piedāvā jaunākās ziņas par sporta notikumiem un aktualitātēm visā pasaulē. Kanāls tiek kopumā pārraidīts 38 valstīs.
   
 • Nr.185. Fine Living (izklaide, angļu valodā)
  Fine Living ir kanāls kvalitātes un komforta cienītājiem. Tas piedāvā izklaidi un arvien jaunas idejas visiem dzīves aspektiem. Kanālā aplūkotās tēmas skar dārzniecību, mājokļa labiekārtošanu, gatavošanu, ceļošanu, labklājību un personīgo stilu.
   
 • Nr. 186. Crime Investigation (populārzinātne, angļu valodā)
  Crime Investigation ir kanāls, kas paver durvis uz īstām kriminālizmeklēšanas laboratorijām, policijas arhīviem un tiesas zālēm, ļaujot skatītājiem piedalīties detektīvu un policistu darbā, kā arī ielūkoties kriminālās pasaules tumšākajos nostūros.
   
 • Nr. 187. Espreso TV (ziņas, ukraiņu un krievu valodā)
  Espreso TV ir Ukrainas TV kanāls, kam Latvijas Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ir izsniegusi retranslācijas atļauju Latvijas teritorijā. Tas raida 24 stundas diennaktī, nodrošinot skatītājus ar jaunākajām ziņām par notikumiem Ukrainā, kā arī ar apskatiem par norisēm Eiropas savienībā un pasaulē kopumā. Kanāls piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, kā arī pašu veidotas informatīvi publicistiskas pārraides. 99% kanāla Espreso TV raidlaika ir ukraiņu valodā, savukārt 1% - krievu valodā.
   
 • Nr. 188 Baby TV
  Baby TV kanāla saturs veltīts mazuļiem un pieejams 24 stundas diennaktī. Tas pārraida īsas izklaides programmas ar zīdaiņiem piemērotu mūziku. Dienas programma ir aktīva, jautra un vērsta uz komunikācijas veidošanu, savukārt nakts programma piedāvā mierīgu mūziku, kas tiek papildināta ar dažādiem attēliem, lai radītu nomierinošu atmosfēru un palīdzētu mazulim iemigt. 

Lai redzētu jaunos kanālus, nepieciešams ITV dekodera restarts (īslaicīga atvienošana un pievienošana pie elektrības).

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube