RU

Jauni testa kanāli Tavā Interaktīvajā TV no 15.09.

Turpinot 2012. gada septembrī uzsākto projektu "Skatītāji izvēlas" un balstoties uz klientu interneta aptaujas rezultātiem, no 2016. gada 15. septembra visiem Interaktīvās TV klientiem tiks piedāvāti jauni testa TV kanāli, kas aizstās līdzšinējos "Skatītāji izvēlas" kanālus.

Pateicoties skatītāju interesei, iepriekšējā posma testa kanāli BBC World, Авто плюс, Multimania, Охотник и рыболов HD un Comedy TV 1000 HD tiek atstāti testā līdz nākamajam posmam un kanāls Дождь iekļauts pastāvīgajā piedāvājumā Pamata pakā ar Nr. 804.

No 15. septembra Interaktīvās TV Pamata pakā bez papildu maksas būs skatāmi sekojoši "Skatītāji izvēlas" kanāli:

  • Nr. 181 Current Time
  • Nr. 182 BBC World
  • Nr. 183 UA TV
  • Nr. 184 Охотник и рыболов HD
  • Nr. 185 Comedy TV 1000 HD
  • Nr. 186 Multimania
  • Nr. 187 Авто плюс
  • Nr. 188 Viasat History HD
  • Nr. 189 H2

Lai redzētu jaunos kanālus, nepieciešams TV dekodera restarts (īslaicīga atvienošana un pievienošana pie elektrības).

Jauno kanālu apraksti

181. Current Time (informatīvs, krievu valodā)

Šis ir diennakts sabiedriski-politiski informatīvs kanāls, balstoties uz krieviski runājošu saturu.  Saturu veido Radio Brīvā Eiropa, Amerikas Balss un citi sadarbības partneri.

182. BBC World (informatīvs, angļu valodā)

BBC World ir informatīvs kanāls, kas sniedz ieskatu par aktuālajiem notikumiem pasaulē, piedāvā biznesa notikumu apskatus, kā arī intervijas.

183. UA TV (ziņas, angļu un krievu valodā)

UA TV ir Ukrainas TV kanāls, kas piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, kā arī pašu veidotas informatīvi publicistiskas pārraides.

184. Охотник и рыболов HD (izklaide, krievu valodā)

Kanāls medību un makšķerēšanas cienītājiem. Tas piedāvā dažādas izklaides programmas medību un makšķerēšanas jomā, praktiskus padomus un ekspertu viedokļus.

185. Comedy TV 1000 HD (izklaide, krievu valodā)

Comedy TV 1000 HD ir kanāls, kurš liks Jums mainīt garastāvokli. Comedy TV 1000 HD piedāvā labākās pasaules komēdijas un lielākas zvaigznes, kuras liks Jums smieties vēl skaļāk.

186. Multimania (bērnu kanāls, latviešu un krievu valodā)

Multimania ir jautrs un mīļš izklaides kanāls visai ģimenei. Kanālā iespējams skatīties gan multfilmas, gan mākslas filmas, izglītojošas un izklaidējošas programmas, kā arī interesantus izklaides seriālus.

187. Auto Plus (izklaide, krievu valodā)

Авто плюс ir izklaidējošs un izglītojošs TV kanāls auto entuziastiem. Tas piedāvā plašu vietējo un ārzemju saturu, kas ietver sevī - jaunumus auto industrījā, lielāko sacīkšu translāciju, kā arī plašu unikālo saturu.

188. Viasat History HD (informatīvs, angļu valodā)

Viasat History iedvesmo skatītājus ar saturu, kas apskata vēsturi ar modernā veidā. Tie ir labi izpētīti raidījumi, kuri liek domāt  - dažādie skatu punkti palīdz saprast notikumus un tos pasniedz visharizmātiskākie vēsturnieki.

189. H2 (informatīvs, angļu valodā)

H2 stāsta par faktiem, aptverot zinātnes pasauli, militāro vēsturi, seno un mūsdienu vēsturi, atklājot sakarības un pētot mazpazīstamo apkārt mums. Vairāk pētījumu, vairāk zināšanu, vairāk izpratnes, vairāk vēstures.

 

Pēc testa termiņa beigām, t.i., pēc 3 mēnešiem, tiks vērtēta kanālu popularitāte un, iespējams, skatītākie TV kanāli tiks pievienoti Interaktīvajā TV uz palikšanu – Oriģinālajā vai kādā no tematiskajām pakām. Savukārt mazāk populārie testa kanāli tiks aizstāti ar jauniem testa kanāliem.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube