RU

Jauni testa kanāli Tavā Interaktīvajā TV

Turpinot 2012. gada septembrī uzsākto projektu "Skatītāji izvēlas" un balstoties uz klientu interneta aptaujas rezultātiem, no 2016. gada 21. jūnija visiem Interaktīvās TV klientiem tiks piedāvāta iespēja vērtēt jaunus TV kanālus, kas aizstās līdzšinējos "Skatītāji izvēlas" kanālus.

Pateicoties skatītāju interesei, iepriekšējā posma testa kanāli Дождь, BBC World, Espresso un Multimania, Sky News, CNBC, tiek atstāti testā līdz nākamajam posmam un kanāls Дом Кино Премиум iekļauts pastāvīgajā piedāvājumā pamata pakā ar Nr. 112 un kanāls Бобёр tiek iekļauts pastāvīgajā piedāvājumā Krievijas pakā ar Nr. 711.

No 21. jūnija Interaktīvās TV Oriģinālajā pakā bez papildu maksas būs skatāmi sekojoši "Skatītāji izvēlas" kanāli:

  • Nr. 181 - Дождь 

  • Nr. 182 - BBC World

  • Nr. 183 - Espresso TV

  • Nr. 184 - Охотник и рыболов HD 

  • Nr. 185 - Comedy TV 1000 HD 

  • Nr. 186 - Multimania

  • Nr. 187 - Авто плюс

  • Nr. 188 - Sky News

  • Nr. 189 - CNBC

Jauno kanālu apraksti

181. Дождь (informatīvs, krievu valodā)

Дождь ir informatīvs kanāls, kas piedāvā analītiskas programmas un diskusijas, mākslas izklaides programmas, sociālos projektus un filmas.

182. BBC World (informatīvs, angļu valodā)

BBC World ir informatīvs kanāls, kas sniedz ieskatu par aktuālajiem notikumiem pasaulē, piedāvā biznesa notikumu apskatus, kā arī intervijas.

183. Espreso TV (ziņas, ukraiņu un krievu valodā)

Espreso TV ir Ukrainas TV kanāls, kas piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, kā arī pašu veidotas informatīvi publicistiskas pārraides.

184. Охотник и рыболов HD (izklaide, krievu valodā)

Kanāls medību un makšķerēšanas cienītājiem. Tas piedāvā dažādas izklaides programmas medību un makšķerēšanas jomā, praktiskus padomus un ekspertu viedokļus.

185. Comedy TV 1000 HD (izklaide, krievu valodā)

Comedy TV 1000 HD ir kanāls, kurš liks Jums mainīt garastāvokli. Comedy TV 1000 HD piedāvā labākās pasaules komēdijas un lielākas zvaigznes, kuras liks Jums smieties vēl skaļāk..

186. Multimania (bērnu kanāls, latviešu un krievu valodā)

Multimania ir jautrs un mīļš izklaides kanāls visai ģimenei. Kanālā iespējams skatīties gan multfilmas, gan mākslas filmas, izglītojošas un izklaidējošas programmas, kā arī interesantus izklaides seriālus.

187. Auto Plus (izklaide, krievu valodā)

Авто плюс ir izklaidējošs un izglītojošs TV kanāls auto entuziastiem. Tas piedāvā plašu vietējo un ārzemju saturu, kas ietver sevī - jaunumus auto industrījā, lielāko sacīkšu translāciju, kā arī plašu unikālo saturu.

188. Sky News (informatīvs, angļu valodā)

Populārais un skatītāju pieprasītais kanāls Sky News tagad pieejams arī Lattelecom skatītājiem. Kanāls piedāvā jaunākās ziņas, debates un  analītiskās programmas 24 stundas diennaktī.

189. CNBC (informatīvs, angļu valodā)

Vadošais ziņu kanāls, kas atspoguļo jaunumus biznesā un finanšu tirgū kā arī piedāvā dažādas filmas, ekskluzīvas intervijas un populāro šovu, kuru vada komiķis Jimmy Fallon.

 

Pēc testa termiņa beigām, t.i., pēc 3 mēnešiem, tiks vērtēta kanālu popularitāte un, iespējams, skatītākie TV kanāli tiks pievienoti Interaktīvajā TV uz palikšanu – Oriģinālajā vai kādā no tematiskajām pakām. Savukārt mazāk populārie testa kanāli tiks aizstāti ar jauniem testa kanāliem.

Lai redzētu jaunos kanālus, nepieciešams TV dekodera restarts (īslaicīga atvienošana un pievienošana pie elektrības).

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube