RU

Tiešraidē varēs sekot līdzi VEF Rīga un Lietuvos Rytas spēlei

Labas ziņas basketbola cienītājiem – šodien, plkst. 20:30 visiem Lattelecom televīzijas skatītājiem būs unikāla iespēja tiešraidē sekot līdzi ULEB Eirolīgas kvalifikācijas spēlei no Siemens halles Viļņā, kur sacentīsies Lietuvos Rytas un VEF Rīga basketbola komandas. Spēles varēs vērot Lattelecom Interaktīvajā TV – kanālā 113, savukārt Interneta TV, kas skatāma uz mobilajām iekārtām kanālā Lattelecom TV.

„Esam gandarīti, ka nepilnu 24 stundu laikā mums ir izdevies nodrošināt visiem basketbola faniem Latvijā iespēju noskatīties mūsu komandas nozīmīgo spēli Eirolīgas kvalifikācijā. Turēsim īkšķus par mūsējiem, lai uzvaras gadījumā 3.oktobrī plkst.18:00 un 4.oktobrī plkst.20:30 varētu turpināt skatīties VEF Rīga basketbolistu sniegumu Lattelecom televīzijā” stāsta Lattelecom Televīzijas biznesa daļas direktore Inga Alika.

Šodienas spēli un uzvaras gadījumā spēles 3.oktobrī plkst. 18:00 un 4.oktobrī plkst 20:30 komentēs pazīstamie sporta komentētāji Artūrs Šēnhofs un Edgars Buļs.

„Liels prieks, ka Lattelecom TV ir radusi iespēju tiešraidē parādīt Latvijas čempionvienībai „VEF Rīga”  un Latvijas līdzjutējiem tik aktuālās spēles no Eirolīgas kvalifikācijas. Pēc lieliskās vasaras, kurā gan mūsu nacionālā izlase, gan jauniešu valstsvienības uzrādīja  augstus rezultātus, basketbola popularitāte ir augšāmcēlusies, un ir tikai pašsaprotami, ka basketbola draugi vēlas redzēt arī Latvijas spēcīgāka kluba spēles starptautiskajā arēnā. Papildus intrigu rada tas, ka šī ir sezonas pirmā spēle, un būs ļoti interesanti redzēt, kā laukumā izskatīsies jaunie vefieši – leģionāri Dī Brauns, Antuans Robinsons (abi ASV), Tomas Delininkaitis (Lietuva), pēdējā U-20 čempionāta varonis Jānis Bērziņš, no Ventspils un Valmieras atnākušie Artūrs Bērziņš un Viktors Iļjins. Protams, iekļūt Eirolīgā būs ļoti grūti, jo priekšā komandas ar skaļiem vārdiem un lieliem budžetiem. Arī pirmajā spēlē pret kvalifikācijas turnīra saimnieci Viļņas „Lietuvos Rytas” mēs nebūsim favorīti, tāpēc katra uzvara vefiņam jau būs panākums. Papildus motivācija rīdziniekiem nav jāmeklē, jo līdz šim neviens Latvijas klubs nav kvalificējies Eirolīgai. Iekļūšana Eiropas prestižākajā klubu turnīrā paceltu Latvijas basketbolu jaunā līmenī.” komentē Edgars Buļs.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube