RU

Skaties filmu Kvanta kods ekskluzīvi izklaides platformā Shortcut

Jaunajā Lattelecom izklaides platformā Shortcut (www.shortcut.lv) iespējams noskatīties režisores Santas Skuteles dokumentālo filmu Kvanta kods. Filma par fiziķis Vjačeslavu Kaščejevu pieejama Shortcut Films vēl pirms izrādīšanas Latvijas kinoteātros.

“Lattelecom vienmēr sekojis aktualitātēm un jaunākajām tendencēm tehnoloģiju pasaulē, lai būtu soli priekšā saviem konkurentiem. Tāpēc esam lepni jaunajā izklaides platformā Shortcut piedāvāt ekskluzīvu iespēju tiem, kuri vēlas skatīties filmas sev vēlamā laikā un vietā. Priecājamies, ka Jura Podnieka filmu studija ir atvērta jauno tehnoloģiju sniegtajām iespējām, piedāvājot Shortcut lietotājiem savu jaunāko veikumu, dokumentālo filmu Kvanta kods, vēl pirms filma ienākusi Latvijas kinoteātros.” uzsver Lattelecom biznesa attīstības direktore Inga Alika - Stroda.

Izklaides platforma Shortcut piedāvā unikālu seriālu, filmu un 50 labāko TV kanālu satura apvienojumu, kā arī ekskluzīvas tiešraides no lielākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē. Jau šobrīd Shortcut pieejams populārākajās iekārtās – mobilajās ierīcēs, planšetēs, datoros, iOS, Android,  Apple TV un drīzā nākotnē arī Smart TV aplikācijā, Android TV, Chromecas un spēļu konsolēs. Izklaides platformas Shortcut bezmaksas lietošanai līdz jūlija beigām iespējams reģistrēties www.shortcut.lv.

Par filmu Kvanta kods

Dokumentālās filmas galvenais varonis ir fiziķis Vjačeslavs Kaščejevs – cilvēks, kurš izjūt šo pasauli ar katru savu atomu un lauž stereotipus par fiziku kā sausu un bezpersonisku zinātnes nozari. Paralēli elektronu skaldīšanai laboratorijā viņš ir sapņotājs, skolotājs, sociāli aktīvs un pilsoniski domājošs vīrs un tēvs, kurš meklē saikni ar Visvareno. Kas viņam ļauj būt harmonijā un atbildēt uz jautājumiem, kas mums citiem šķiet neizprotami? Režisore Santa Skutele savā debijas dokumentālajā filmā kopā ar Vjačeslavu meklē 21. gadsimta dzīves kodu.

Filma Kvanta kods veidota Jura Podnieka studijā. Režisore Santa Skutele, operators Jurijs Skorobogatovs, montāžas režisore Sandra Alksne, skaņu režisors Jevgenijs Svjatovs, mūzikas autors Kirils Rezņiks - Martovs, datorgrafika Ritvars Lasmanis, krāsu korekcija Emīls Linga, pēcapstrāde Andris Zemītis, izpildproducentes Elizabete Palasiosa un Marta Kontiņa, producente Antra Cilinska. Filma tapusi pateicoties Nacionālā Kino centra un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam.

Filmas Kvanta kods treileris.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube