RU

NBA finālspēļu translācijas latviešu valodā nodrošinās Lattelecom

NBA Fināls

No 21. maija līdz 20. jūnijam Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas finālspēles ar komentāriem latviešu valodā varēs vērot vienīgi Lattelecom televīzijas platformās.

Pasaulē spēcīgākās un prestižākās basketbola līgas finālspēles būs skatāmas īpaši izveidotā "NBA Finals 2014" kanālā Interaktīvās TV sporta pakā, kā arī kanālā "NBA TV" Interneta TV un Virszemes TV sporta pakā. Latviešu valodā tās komentēs Edgars Buļs un Artūrs Šēnhofs – ilggadējie "VEF Rīga" spēļu un iepriekšējo gadu NBA finālspēļu komentētāji.

Laika zonu atšķirības dēļ spēļu tiešraides Latvijā būs vērojamas agrās rīta stundās, bet Interaktīvās TV skatītāji tām varēs sekot līdzi sev ērtākajā laikā, izmantojot ieraksta vai arhīva funkciju. Ierakstot pārraidi, to iespējams skatīties līdz septiņām dienām pēc translācijas. Savukārt spēļu ieraksti arhīvā būs pieejami piecas dienas.

"Latvijas sabiedrība aktīvi seko līdzi sporta notikumiem, tostarp vienai no pasaulē slavenākajām sporta līgām – NBA. Neskatoties uz spēļu tiešraides translāciju ļoti agrās rīta stundās, katrai spēlei tiešraidē līdzi seko vairāk nekā tūkstotis skatītāju. Tādēļ piedāvājam vērot ne vien NBA finālspēles, bet arī Rietumu un Austrumu konferenču finālspēles," skaidro Lattelecom Televīzijas biznesa daļas direktore Inga Alika.

Rietumu un austrumu konferenču finālsēriju spēles:

  • 1. spēle – 21. maijā plkst. 3:30
  • 2. spēle – 22. maijā plkst. 4:00
  • 3. spēle – 27. maijā plkst. 3:30
  • 4. spēle – 28. maijā plkst. 4:00

NBA finālspēļu tiešraides televīzijā būs vērojamas 6., 9., 11., 13., 16., 18. un 21. jūnijā. Tā kā NBA finālspēlēs komandas cīnās līdz četrām uzvarām, iespējams mazāks spēļu skaits. Precīzai pārraižu programmu sekojiet līdzi tv.lattelecom.lv.

Lattelecom televīzijas pakalpojumus piedāvā kopš 2007. gada, kad ienāca tirgū ar joprojām progresīvāko televīzijas pakalpojumu – Interaktīvo televīziju. Lattelecom šobrīd piedāvā trīs televīzijas platformas – Interaktīvo televīziju (signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa interneta vadu), Virszemes televīziju (signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa gaisu un tiek uztverts ar antenu) un Interneta televīziju www.lattelecom.tv.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube