RU

Skatītāji turpina izvēlēties jaunus TV kanālus

No 23.septembra līdz 23.decembrim ikvienam Interaktīvās TV skatītājam ir iespēja skatīties sešus jaunus TV kanālus, kas gaida jūsu vērtējumu.

Pateicoties skatītāju interesei, iepriekšējās aptaujas testa kanāli Дождь, BBC World un Espresso vēl 3 mēnešus būs skatāmi testa režīmā. Līdz ar to, no 23.septembra Interaktīvās TV Pamata pakā bez papildu maksas skatāmi sekojoši "Skatītāji izvēlas" kanāli:

  

Nr.181 – Дождь (krievu valodā) 


Informatīvs kanāls, piedāvā analītiskas programmas un diskusijas, mākslas izklaides programmas, sociālos projektus un filmas.  

Nr.182 – BBC World (angļu valodā)


Informatīvs kanāls, sniedz ieskatu par aktuālajiem notikumiem pasaulē, piedāvā biznesa notikumu apskatus un intervijas. 

Nr.183 – Espresso (ukraiņu un krievu valodā) 


Ukrainas TV kanāls, piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, informatīvi publicistiskas pārraides. 

Nr.184 – Best4Sport (latviešu valodā)


Mūsdienīgs un dinamisks Latvijas sporta televīzijas kanāls, piedāvā aktuālāko informāciju par sporta notikumiem Latvijā un pasaulē. 

Nr.185 – Совершенно секретно (krievu valodā)


Dokumentāls kanāls, atspoguļo izmeklēšanas dažādos aspektus,  vēsturiskos notikumus, politiskos jautājumus, žurnālistikas skandālus, kara konfliktus u.c. 

Nr.186 – Chaula TV (latviešu valodā)


Izklaides medijs, veido radījumus un video sižetu kopumu par visdažādākajām nozarēm, prioritāte ir satura pieejamība interneta vidē, interaktivitāte, kā arī augstas kvalitātes attēls.

Pēc testa termiņa beigām, tiks vērtēta kanālu popularitāte un, iespējams, skatītākie TV kanāli tiks pievienoti uz palikšanu – Pamata vai kādā no tematiskajām pakām. Savukārt mazāk populārie testa kanāli tiks aizstāti ar jauniem testa kanāliem.

Ņemiet vērā! Lai redzētu jaunos kanālus, nepieciešams ITV dekodera restarts (īslaicīga atvienošana un pievienošana pie elektrības). TV kanāli attēloti Pamata pakā kategorijā "Skatītāji izvēlas". Kanālu numuri no 181. – 186.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube