RU

"Skatītāji izvēlas": Jauni TV kanāli un unikāla iespēja bez papildu maksas notestēt kanālu HD kvalitātē

Turpinot 2012. gada septembrī uzsākto projektu "Skatītāji izvēlas" un balstoties uz klientu interneta aptaujas rezultātiem, no 3. augusta līdz 3. novembrim visi Interaktīvās TV klienti varēs novērtēt jaunus TV kanālus.

Šoreiz pirmo reizi projekta "Skatītāji izvēlas" ietvaros, televīzijas skatītājiem būs iespējams arī novērtēt kanālu HD (high definition) kvalitātē - kanāls Nr.187 Fast&Fun Box HD. TV skatītāji, kuri izmanto HD izšķirtspējas televizorus, kanālu varēs izbaudīt daudz augstākā attēla kvalitātē, savukārt visiem pārējiem televīzijas lietotājiem kanāls būs pieejams SD versijā. 

No 3. augusta Interaktīvās TV Oriģinālajā pakā bez papildu maksas būs skatāmi sekojoši "Skatītāji izvēlas" kanāli:

  • Nr.181 – "Дождь" ir informatīvs kanāls, kas piedāvā analītiskas programmas un diskusijas, mākslas izklaides programmas, sociālos projektus un filmas.
  • Nr.182 – "BBC World" ir informatīvs kanāls, kas sniedz ieskatu par aktuālajiem notikumiem pasaulē, piedāvā biznesa notikumu apskatus, kā arī intervijas.
  • Nr.183 – "Espresso" ir Ukrainas TV kanāls, kas piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, kā arī pašu veidotas informatīvi publicistiskas pārraides.
  • Nr.184 – "QYou" ir kanāls, kura saturs tiek veidots no skatītākajiem un populārākajiem video materiāliem, kas pieejami youtube un citās interneta vietnēs. Tas ir skatītākais saturs, kas piedāvā izklaidi un ir vienmēr aktuāls.
  • Nr.185 – "Spark" ir dinamisks dokumentālais kanāls, kas piedāvā aizraujošas programmas visai ģimenei. Izzinošs saturs, kas ienes pasauli Tavās mājās.
  • Nr.186 – "Multimania" ir jautrs un mīļš izklaides kanāls visai ģimenei. Kanālā iespējams skatīties gan multfilmas, gan mākslas filmas, izglītojošas un izklaidējošas programmas, kā arī interesantus izklaides seriālus.
  • Nr.187 – "Fast&Fun Box HD" ir kanāls, kas piedāvā sekot līdzi ekstrēmajiem sporta veidiem sākot no autosacīkstēm un motokrosu un beidzot ar skeitbordu, snovbordu u.c.
  • Nr.188 – "Fast&Fun Box SD" ir kanāls, kas piedāvā sekot līdzi ekstrēmajiem sporta veidiem sākot no autosacīkstēm un motokrosu un beidzot ar skeitbordu, snovbordu u.c.

Pateicoties skatītāju interesei, iepriekšējā testa posma kanāli ("Дождь", "BBC World", "Espresso", "Multimania" un "QYou") tiek atstāti līdz nākamā testa posma beigām.

Kā jau iepriekš, TV kanāli tiks attēloti Interaktīvās TV portālā – Oriģinālajā pakā zem kategorijas "Skatītāji izvēlas". Kanālu numuri būs no 181. – 188. Lai redzētu jaunos kanālus, nepieciešams veikt TV dekodera restartu – īslaicīgi atvienot un pievienot to atpakaļ pie elektrības.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube