RU

Skaties jaunus testa kanālus Interaktīvajā TV

Turpinot 2012. gada septembrī uzsākto projektu "Skatītāji izvēlas" un balstoties uz klientu interneta aptaujas rezultātiem, no 2015. gada 10. decembra visiem Interaktīvās TV klientiem tiks piedāvāta iespēja vērtēt jaunus TV kanālus, kas aizstās līdzšinējos "Skatītāji izvēlas" kanālus.

Pateicoties skatītāju interesei, iepriekšējā posma testa kanāli Дождь, BBC World, Espresso, Multimania, Filmzone un Filmzone+HD tiek atstāti testā līdz nākamajam posmam.

No 10. decembra Interaktīvās TV Oriģinālajā pakā bez papildu maksas būs skatāmi sekojoši "Skatītāji izvēlas" kanāli:

  • Nr.181 – Дождь
  • Nr.182 – BBC World
  • Nr.183 – Espresso
  • Nr.184 – ETV+
  • Nr.185 – Amedia2
  • Nr.186 – Multimania
  • Nr.187 – 1+1 International
  • Nr.188 – Food Network

Jauno kanālu apraksti

181. Дождь (informatīvs, krievu valodā)

Дождь  ir informatīvs kanāls, kas piedāvā analītiskas programmas un diskusijas, mākslas izklaides programmas, sociālos projektus un filmas.

182. BBC World (informatīvs, angļu valodā)

BBC World ir informatīvs kanāls, kas sniedz ieskatu par aktuālajiem notikumiem pasaulē, piedāvā biznesa notikumu apskatus, kā arī intervijas.

183. Espreso TV (ziņas, ukraiņu un krievu valodā)

Espreso TV ir Ukrainas TV kanāls, kas piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, kā arī pašu veidotas informatīvi publicistiskas pārraides.

184. ETV+ (izklaide, krievu un lietuviešu valodā)

ETV+ ir Igaunijas sabiedriskā medija veidots televīzijas kanāls krievvalodīgai auditorijai, kurš aktīvi virza sabiedrisko dzīvi, veicina publiskās debates un motivē visus, neatkarīgi no izcelsmes, etniskās grupas vai valodas. Kanāls rada kopīgas vērtības, kuras virza uz priekšu un tic, ka sabiedriskā labklājība nodrošina katra atsevišķa indivīda labsajūta.

Jaunais Igaunijas sabiedriskās televīzijas kanāls, apraidē ir nepilnus divus mēnešus, nedēļā raidot vairāk nekā 20 stundas oriģinālraidījumu, tostarp rīta un vakara informatīvos un izklaidējošos šovus, kā arī seriālus un dažādas filmas.

185. Amedia2 (izklaide, krievu valodā)

Amedia2  ir kanāls, kurā visu diennakti iespējams skatīties populārākos Krievijas seriālus un mākslas filmas.

186. Multimania (bērnu kanāls, latviešu un krievu valodā)

Multimania ir jautrs un mīļš izklaides kanāls visai ģimenei. Kanālā iespējams skatīties gan multfilmas, gan mākslas filmas, izglītojošas un izklaidējošas programmas, kā arī interesantus izklaides seriālus.

187. 1+1 International (informatīvs, krievu un ukraiņu valodā)

1+1 International ir Ukraiņu TV kanāls, kas piedāvā plašu satura dažādību sākot no multfilmām un beidzot ar intelektuāliem sarunu šoviem.

188. Food Network (izklaide, krievu un angļu valodā)

Food Network ir kanāls par ēdienu, tā gatavošanu, kultūru un izklaidi vienlaicīgi. Modernas receptes un starptautiska virtuve. Tas nav tikai izzinošu ēst gatavošanas pārraižu kopums, bet arī lieliska izklaide visai ģimenei. Atraktīvi pavāri un raidījumu vadītāji, kas iedvesmo un iedrošina izmēģināt ko jaunu.

 

Pēc testa termiņa beigām, t.i., pēc 3 mēnešiem, tiks vērtēta kanālu popularitāte un, iespējams, skatītākie TV kanāli tiks pievienoti Interaktīvajā TV uz palikšanu – Oriģinālajā vai kādā no tematiskajām pakām. Savukārt mazāk populārie testa kanāli tiks aizstāti ar jauniem testa kanāliem.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube