RU

Skaties aizraujošu saturu Interaktīvās TV jaunajos kanālos!

 

  • Populārzinātniskās pakas kanālu Investigation Discovery (Nr. 507) nomainījis jauns kanāls ID Xtra.
id_xtra

Vienreizēji noslēpumi, elpu aizraujoši notikumi un kaislīgi skandāli liks uzmanīgi vērot, kā soli pa solim tiek atklāta patiesība. ID  Xtra - kanāls ar dramatisku, skandalozu un mūsdienīgu saturu. Emocionāli stāsti, kam ir grūti nepārdzīvot līdz, aizraujoša izklaide, kas notur skatītāja uzmanību, neviltotas emocijas un šokējošas atdzīšanās. 

Kanālā skatāmi raidījumi: "Aizdomu ēnā", "Noziegums no pagātnes""Nogalināt māti" un vēl daudzas citas aizraujošas pārraides un dokumentālās filmas.

 

Sākot ar 16. februāriLattelecom Interaktīvajā televīzijā būs izmaiņas TV kanālu sarakstā, kuras piedāvās plašākas iespējas skatīties iecienītākos raidījumus.

 

Izmaiņas Populārzinātniskajā pakā

 

  • Discovery World kanāls (Nr. 508) tiks aizvietots ar jaunu kanālu DTX.
dtx

Aizraujošs izklaides kanāls, kuru īpaši iecienījuši vīrieši. Tā ir televīzija drosmīgajiem, kuriem patīk visskaļākie, vistrakulīgākie un vispārsteidzošākie šovi. Papildus tajā var redzēt vislabāko no Eurosport: pasaules auto tūri, Eiropas rallija čempionātu, žurnāla "Watts" apskatu. 

Kanālā skatāmi raidījumi: "Es mīlu savu auto", "Auto dizaina ģēnijs", "Kulinārijas duelis itāliešu gaumē", kā arī dažādu sacīkšu apskati un šovi.  

Izmaiņas Filmu pakā

 

  • Kanālu FilmBox (Nr. 205) nomainīs kanāls FilmZone.
filmzone

FilmZone ir filmu kanāls, kas piedāvā dažāda žanra filmas: romantiku un drāmu, piedzīvojumu un spriedzes filmas, kā arī zinātnisko fantastiku un trillerus no lielajām Holivudas studijām. Kanālā skatāmas filmas no visas pasaules, kuras vēl pavisam nesen varēja skatīt uz lielā kino ekrāniem ("Diāna""Krāpšanas Ilūzija", "Meklēju draugu pasaules galam""Bēgšanas plāns", "Augusts – Osedžas zeme" un citas).

 

Izmaiņas Sporta pakā

 

  • Kanālu Bojec (Боец) (Nr. 413) nomaina kanāls FightBox HD.
fight_box

FightBox HD ir kanāls cīņas sporta faniem, kuriem interesē spriedze, adrenalīns un īsta cīņas pieredze; tas atspoguļo gan profesionālās, gan amatieru cīņas. Skatītājiem būs iespēja sekot līdzi aktuālajiem turnīriem un iepazīsties ar spilgtākajiem šī sporta veida pārstāvjiem.

 

Izmaiņas Oriģinālajā pakā

 

Jaunāko bērnu auditoriju iepriecinās populārās animācijas filmās Oriģinālajā pakā.

  • Kanālu Cartoon Network (Nr. 301) nomainīs kanāls Nick Jr.
nick_jr

Nick Jr ir bērnu animācijas kanāls, kas raida 24/7. Kanāls piemērots jaunākajai bērnu auditorijai. Starp animācijas filmiņām ir pieejamas, jau bērnu vidū popularitāti ieguvušo varoņu piedzīvojumi: "Dora un draugi""Ķepu patruļa" un citas.

 

Izmaiņas Pieaugušo pakā

 

reality_king

Kanālu Brazzerts (Nr. 903) nomaina jauns pieaugušo satura kanāls Reality Kings.

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube