RU

Novembrī Interaktīvajā TV – jauns komēdijseriāls "Trakie no Baltā nama" un citi jaunumi

Novembra mēnesī Interaktīvās TV skatītājiem būs iespēja sekot līdzi jaunajam spriedzes seriālam "Kā izbēgt no soda par slepkavību?" kanālā "Fox", kā arī seriāla "Grejas anatomija" 11. sezonai kanālā "FoxLife". Intelektuālu spēļu cienītājus iepriecinās erudīcijas raidījuma "Gribi būt miljonārs?" jaunākā sezona, bet visi gardēži novērtēs britu pavārmākslas spīdekļa Džeimija Olivera raidījumu sērijas "Džeimija Olivera kulinārie atklājumi" kanālā "FoxLife".

PAMATA PAKA

baltais_nams

 

Jauns komēdijseriāls "Trakie no Baltā nama" kanālā "TV6"

No 01. novembra, sestdienās, plkst.12:20.

Politiķi ir stingri un kategoriski, taču tikai uzstāšanās laikā un sapulcēs. Pārējā laikā viņi ir parasti ģimenes cilvēki, kuri gatavi nodoties dīvainām izklaidēm. Seriāla galvenie varoņi - ASV prezidenta ģimene - attēloti dažādās humora pilnas situācijas. 

burvju_makslas_noslepumi

Raidījuma sērijas "Burvju mākslas noslēpumi kopā ar Dramondu" kanāla "National Georaphic channel"

No 11. novembra, otrdienās, plkst. 20:00.

Vēlēties uzzināt, kā izcili burvju mākslinieki veido savus trikus? Tieši to jaunajā raidījumu ciklā atklās izcilais ilūziju meistars Dramonds, kurš pētīs pieredzējušu kāršu spēlmaņu trikus, krāpšanos un burvju mākslu. Londona, Barselona, Mehiko - ikvienā pilsētā Dramonds atklās kāda vēsturiska trika vai ilūzijas noslēpumu.

padejosim

Romantiska filma "Padejosim?" kanālā "Sony Entertainment Television"

Piektdien, 21. novembrī, plkst. 21:00.

Advokātam Džonam Klarkam ir lielisks darbs, šarmanta sieva un mīloša ģimene, tomēr līdz pilnībai kaut kā pietrūkst. Kādu vakaru, pa kādas deju studijas logu, Džons ievēro jaunu un skaistu deju skolotāju. Šī skata apburts, viņš dodas uz deju skolu…

Galvenajās lomās Ričards Gīrs un Dženifera Lopesa.

gribu_but_miljonars

Erudīcijas raidījums "Gribi būt miljonārs?" jaunā sezona kanālā "Pirmais Baltijas Kanāls"

No 08. novembra, sestdienās, plkst.15:25.

Televīzijas spēle, kurā katram dalībniekam ir iespēja kļūt par miljonāru vien atbildot uz 15 jautājumiem. No novembra skatītāji varēs sekot līdzi jaunajai raidījuma sezonai, just līdzi spēles dalībniekiem un pārbaudīt arī paši savas zināšanas. Raidījumu vadīs krievu žurnālists un ētera personība Dmitrijs Dibrovs.

ka_izbegt_no_soda_par_slepkavibu

Spriedzes seriāls "Kā izbēgt no soda par slepkavību?" ("How to get away with the murder") kanālā "Fox"

No 06. novembra, ceturtdienās, plkst. 21.00.

Advokāte un profesore Annalīze Kītinga, kuru atveido divkārtējā "Oskara" nominante Viola Deivisa, prestižas augstskolas topošajiem advokātiem māca, kā izvairīties no soda, un labākajiem sola darbu savā firmā. Studentiem nenāk ne prātā, ka nāksies saskarties ar noslēpumainām slepkavībām.

 

BĒRNU PAKA
 

sniegbaltite

Multfilma "Sniegbaltīte" ("Snow White")  kanālā "JimJam"

Svētdien, 23. novembrī, plkst. 11:00 un 18:00.

Brāļu Grimmu pasakas "Sniegbaltīte" ekranizācijas sižets, brīnišķīgā mūzika un tēli ir priecējuši vairāku paaudžu skatītāju. Skaistā princese Sniegbaltīte kļuvusi par visas karaļvalsts mīluli, izņemot pamāti - Karalieni. Kad burvju spogulis nosauc meiteni par skaistāko pasaulē, viņai nākas bēgt uz mežu, kur viņa sadraudzējas ar 7 rūķīšiem.

 
   

POPULĀRZINĀTNISKĀ PAKA
 

tripaholics

Raidījuma sērijas "Tripaholics" kanālā "Travel Channel"

No 12. novembra, trešdienās, plkst. 21:00.

Raidījuma galvenie varoņi Deivids un Maiks parādīs, ka neatkarīgi no tā cik garš ir jūsu atvaļinājums, ir visas iespējas to padarīt par dzīves labāko piedzīvojumu. Tāpēc viņi dodas ceļojumos apkārt pasaulei, meklējot izklaidi gan tūrisma objektos Budapeštā, gan aktivitātēs Aļaskā, gan senajā kultūrā un naktsdzīvē Ņūorleānā.

 

FILMU PAKA
 

grejas_anatomija

Seriāls "Grejas anatomija" 11. sezona kanālā "FoxLife"

No 05. novembra, trešdienās, plkst. 20:00.

Sarežģītas privātās attiecības, ārstu noslēpumi, cīņa par slimnieku dzīvību – Sietlas klīnikas ķirurgu un internu dzīvē emociju netrūkst! Slavenās dakteres Elisas Grejas meitai Mereditai būs jātiek galā ar daudzām problēmām. Svarīgi lēmumi būs jāpieņem ne tikai jaunajai dakterei, bet arī citiem Sietlas klīnikas ārstiem. 

dzeimija_olivera_kulinarie_atklajumi

Raidījuma sērijas "Džeimija Olivera kulinārie atklājumi" kanālā "FoxLife"

No 21. novembra, piektdienās, plkst. 17:15.

Džeimijs Olivers dodas gastronomiskos ceļojumos un apciemo sešas Vidusjūras zemes. Marakeša, Andalūzija, Venēcija, Atēnas un Francijas Pireneju apgabals – visur spridzīgais pavārs meklē autentiskas izejvielas un virtuves īpatnības, satiek interesantus cilvēkus un gatavo gardus vietējos ēdienus. 

   
   

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube