RU

Novembrī Interaktīvajā TV - NBA jaunā sezona un citas aktualitātes

Novembrī Interaktīvās TV skatītājiem esam sarūpējuši ekskluzīvu iespēju vērot NBA jaunās sezonas sākumu, kā arī jau iepriekš zināmu un vēl pavisam jaunu filmu pirmizrādes.

Pamata pakas skatītāji varēs baudīt Peter Gabriel koncertu "Secret World live", bērniem esam sarūpējuši multfilmu "Meklējot Nemo", populārzinātnisko raidījumu cienītājiem – dokumentālo filmu par Džons F. Kenediju, bet seriālu mīļiem piedāvājam jaunu seriālu - "Boss".


PAMATA PAKA
 

Dokumentāls stāsts "Saules izaicinātie"

Dokumentāls stāsts "Saules izaicinātie" kanālā LTV1

No 1.novembra, piektdienās, plkst.19:00

No 1.novembra astoņās piektdienās plkst.19.00 LTV1 piedāvās nebijušu dokumentālo stāstu "Saules izaicinātie. Livin' Aloha". Tas ir jauns, aizraujošs raidījums par pieciem latviešu studentiem, kuri brīvlaikā dodas uz Havaju salām, lai tur pavadītu savas dzīves neaizmirstamāko vasaru.

Lai izdzīvotu vienā no dārgākajām pilsētām ASV, jauniešiem būs jāatrod gan darbs, gan dzīvesvieta. Bet vai studenti spēs pārvarēt kautrību un valodas barjeru, lai iekārtotos uz vasaru ekskluzīvajā Vaikiki apkārtnē?

 

Filma "Novēli man lidojumam nelabvēlīgu laiku"

Filma "Novēli man lidojumam nelabvēlīgu laiku" kanālā LNT

22.novembrī, piektdien, plkst.21:05

Iespēja ieraudzīt latviešu tautā mīlētus aktierus - Akvelīnu Līvmani, Andri Bērziņu, Ināru Kalnarāju, Jāni Zariņu, dažās epizodēs arī Uldi Dumpi, Bērtuli Piziču, Uldi Pūcīti un Ilzi Vazdiku. Galveno lomu filmā atveido A.Līvmane, kura iejūtas 30 gadus jaunās Margaritas tēlā. Sievietei ir laba profesija, darbs, dzīvoklis, bet viņa vēl nav precējusies.

Draudzene Margaritai meklē piemērotu precinieku un, lai pārbaudītu kandidātus, pati vaininiece izliekas, ka viņa viena audzina divus bērnus, kas aizlienēti no draudzenes. Margarita iemīl jaunu lidotāju Imantu un pēc māsas nāves autoavārijā viņai patiešām jāpieņem abi māsas bērni.

Filmu ieguvusi arī godalgu "Lielais Kristaps".

 

Filma "Bēdīgi slavenie mērgļi"

Filma "Bēdīgi slavenie mērgļi" kanālā TV3

Ceturtdien, 7.novembrī, plkst.22:00

Vāciešu okupētajā Francijā Šosanna Dreifusa kļūst par liecinieci tam, kā nacistu pulkvedis Hanss Landa noslepkavo viņas ģimeni. Šosannai par mata tiesu izdodas izsprukt un aizbēgt uz Parīzi, kur viņa pieņem citu identitāti un kļūst par kinoteātra īpašnieci. Tajā pašā laikā kaut kur citur Eiropā leitnants Aldo Reins sapulcina grupu ebreju kareivju, kuru mērķis ir atriebties ienaidniekam.

Reina grupējumam pievienojas jauna vācu aktrise un slepenā aģente Bridžeta fon Hameršmarka, kuras uzdevums ir gāzt Trešā reiha vadoņus. Likteņa pavērsieni saved visus kopā ar Šosannu, kurai ir pašai savs atriebības plāns.

Galvenās lomas atveido aktieri: Breds Pits, Kristofs Valcs, Mihaels Fasbenders, Eli Rots, Diāna Krīgere, Daniels Brīls, Tils Šveigers, Melānija Lorēna. Filmas scenārists un režisors Kventins Tarantino. Filma ieguvusi arī ASV kinoakadēmijas balvu Oskars.

 

Peter Gabriel koncerts "Secret World live"

Peter Gabriel koncerts "Secret World live" kanālā IConcerts

19.novembrī, otrdien, plkst.19:00

Peter Gabriel filma "Secret World alive" ir ieguvusi Grammy balvas atzinību. Tagad atjaunota un uzlabota, lai to varētu redzēt un dzirdēt vislabākajā kvalitātē.  Filma uzņemta Itālijas pilsētā Modenā, 1993.gada novembrī tūres "Secret World alive"ietvaros.

Peter Gabriel vienmēr bijis harizmātisks skatuves mākslinieks un šī filma viennozīmīgi ir viens no viņa izcilākajiem sniegumiem.

 

Multfilmas "Sponge Bob Square Pants"

Multfilmas "Sponge Bob Square Pants" jaunākās sērijas kanālā Nickelodeon

No 11.novembra, no pirmdienas līdz ceturtdienai, dažādos laikos

Sekojiet līdzi multfilmas jaunākajām sērijām, kuras veltītas zemūdens pasaules slavenākajam varonim. Satieciet savus iemīļotos draugus un sekojiet viņu jaunajiem un aizraujošajiem piedzīvojumiem.

 

 

Filma "Četras istabas"

Filmas "Četras istabas" pirmizrāde kanālā Sony Entertainment Television

8.novembrī, piektdien, plkst.21:00

"Četras istabas" ir antoloģijas veida komēdija, kas uzņemta pabalējušā viesnīcā. Režisori Elisona Andersa, Aleksandrs Rokvels, Ronerts Rodrigezs un Kventins Tarantino, kas atbildīgi katrs par savu filmas daļu. Tims Rots tēlo viesnīcas izsūtāmo zēnu, galveno stāsta varoni, kura pirmā nakts darbā sastāv no četrām pilnīgi atšķirīgām epizodēm ar dažādiem viesnīcas viesiem.

Galvenajās lomās: Tims Rots, Antonio Banderass, Dženifera Bīlza, Pols Kalderons, Semija Deivisa, Valērija Gulīno, Madonna

 

Parodiju šovs "Atkārto!"

Parodiju šovs "Atkārto!" kanālā Pirmais Baltijas Kanāl

No 10.novembra, svētdienās, plkst. 21:15

Jauns, daudzšķautnains parodiju šovs, kurā piedalās labākie Krievijas komiķi, populāri aktieri un mūziķi – Nonna Grišajeva, Aleksandrs Oļeško, Jeļena Vorobeja, Mihails Gruševskis, Anna Boļšova un citi.

Skatītāji redzēs daudzus populārus tēlus, kurus centīsies atveidot projekta dalībnieki. Katrā programmā viņiem būs jāstājas žūrijas priekšā jaunā tēlā, izvēloties vienu no kategorijām, piemēram, "Politika", "TV personības", "Aktieri", "Runas žanra klasiķi".

Žūrijā: Genādijs Hazanovs, Sergejs Bezrukovs, Svetlana Družiņina un Svetlana Krjučkova, šova vadītājs: Aleksandrs Reva.

 

Seriāls "Noziedzīgie prāti"

Seriāls "Noziedzīgie prāti" (Criminal Minds) jaunā sezona kanālā Fox

No 12.novembra, otrdienās, plkst.20:00

Klāt ir visā pasaulē iecienītā kriminālžanra seriāla "Noziedzīgie prāti" ("Criminal Minds") jaunākā, 9.sezona! Tas nozīmē atkalredzēšanos ar daudzu televīzijas skatītāju iemīļotajiem un apbrīnotajiem Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) Uzvedības analīzes nodaļas (UAN) darbiniekiem.

Viņus policijas spēki vienmēr piesaista gadījumos, kad zūd visas cerības atšķetināt noziegumu. UAN apvienojušies augstākās raudzes FIB aģenti, kuri analizē vissarežģītākos ASV pastrādātos noziegumus un cenšas uzminēt to veicēju nākamos gājienus.

Seriāls "Noziedzīgie prāti" trīs reizes nominēts prestižajai TV balvai "Emmy", kā arī izpelnījies kritiķu atzinību un saņēmis daudz godalgu dažādos TV un kino konkursos. Seriāls debitēja 2005.gadā, un sezonu pēc sezonas tas spējis saglabāt nevīstošu popularitāti.

 

BĒRNU PAKA
 

Multfilma "Meklējot Nemo"

Multfilma "Meklējot Nemo" kanālā Disney Channel

24.novembrī, svētdien, plkst.20:00

Merlins ir klaunzivs, kurš plēsēju uzbrukumā zaudējis visu savu ģimeni. Vienīgais, kas viņam atlicis, ir dēls Nemo. Merlins nebeidz brīdināt dēlu par to, cik okeāns ir bīstams, taču mazais nebēdnis vēlas iepazīt pasauli…

Jau savā pirmajā skolas dienā viņš nav gana piesardzīgs - Nemo tiek noķerts un ieslodzīts akvārijā kāda zobārsta kabinetā. Viņa tētis kopā ar savu jauno, nedaudz jukušo draudzeni Doriju ir gatavs šķērsot visu okeānu, lai tikai atrastu savu dēlēnu, kamēr Nemo un viņa biedri plāno bēgšanu no akvārija.

 

SPORTA PAKA
 

NBA jaunās sezona

NBA jaunās sezonas sākums kanālā NBA TV – EKSKLUZĪVI TIKAI LATTELECOM TV skatītājiem

Precīzus pārraides laikus meklējiet tv.lattelecom.lv

Iespēja sekot līdzi pasaulē zināmākās basketbola līgas NBA jaunajai, pēc skaita jau  68.sezonai. Iepriekšējā sezonā NBA spēles tika skatītās 215 valstīs vairāk kā 47 valodās, tajā piedalījās 85 starptautiski spēlētāji no 36 dažādās valstīm. Kā ierasts, Latviju šajā līgā pārstāv Andris Biedriņš, kas spēlē Utah Lazz komandas sastāvā.

 


POPULĀRZINĀTNISKĀ PAKA

Raidījums "JFK Anniversary"

Raidījums "JFK Anniversary" kanālā Discovery World

24.novembrī, svētdien, plkst.18:25

Džons F. Kenedijs ir un paliks viens no Amerikas harizmātiskākajiem un mīlētākajiem prezidentiem, tomēr viņa nāves apstākļi joprojām ir mīklaini. Drošības komanda vēlreiz atgriežas notikuma vietā, lai atsauktu atmiņā prezidenta ģimeni un ar to saistītos notikumus.

Tiek pētīti gan motīvi, gan pieņēmumi un izteikti spriedumi. No jauna tiks veikta izmeklēšana, mēģinot atrisināt noslēpumaino un leģendām apvīto atentātu no vēl nepārbaudītiem aspektiem.

 

FILMU PAKA
 

Seriāls "Boss"

Jauns seriāls "Boss" 1. sezona kanālā Sony Turbo

No 29.novembra, darba dienās, plkst.22:15

Seriāls ataino Tomu Keinu, Čikāgas mēru, kam nesen ir diagnosticēti deģeneratīvi smadzeņu traucējumi. Apņēmības pilns palikt amatā, Keins slēpj šo slimību no visiem apkārtējiem, izņemot savu ārstu. Apkārtējie ir pārāk aizņemti paši ar savu dzīvi, lai pamanītu kaut ko neparastu. Keina laulība ar viņa sievu Meriditu nav nekas vairāk kā vien izdevīgums.

Keina tuvākajiem padomdevējiem Kitijai Onīlai un Ezram Stounam sāk rasties aizdomas, ka ar mēru kaut kas nav kārtībā, taču viņi pārāk viņu ciena, lai uzdotu jautājumus, savukārt finansists Bens Zajaks ir pārāk aizņemts pats ar savu politisko ambīciju īstenošanu ar mērķi kļūt par nākamo Ilinoisas štata gubernatoru, lai manītu ko neparastu.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube