RU

Lattelecom TV piedāvā foruma TEDxRiga 2014 televīzijas kanālu12. jūnijā  Rīgā, kinoteātrī "Splenidid Palace" notiks tehnoloģiju, izklaides un dizaina prezentāciju forums TEDxRiga 2014. Lattelecom kā kustības TEDxRiga partneris piedāvā noskatīties pasākuma tiešraidi, kā arī skatīties TEDxRiga TV Lattelecom interaktīvās televīzijas 113. kanālā un interneta televīzijā no 2. līdz 12. jūnijam. Kanālā būs skatāmi iepriekšējo gadu foruma ieraksti. TEDxRiga TV kanāls noslēgsies ar tiešraidi no konferences 12. jūnijā no plkst. 9.00. Pēc tam kanāls būs skatāms 7 dienas Interaktīvās TV un 5 dienas Interneta TV arhīvā.

Tehnoloģiju, izklaides un mākslas prezentāciju foruma TEDxRiga šī gada vadmotīvs ir Kultūras kultivēšana, un tas notiks senākajā kinoteātrī Rīgā - Splendid Palace, ceturtdien 12. jūnijā. Plānots, ka konferencē uzstāsies vairāk nekā 20 Latvijas un ārvalstu lektori un mākslinieki.

"Šogad konferences tēma ir Kultūras kultivēšana un tās laikā centīsimies atbildēt uz jautājumiem kā iesēt, audzēt, sargāt un dalīties ar idejām. Tiek uzskatīts, ka labas ražas pamatā ir virkne priekšnosacījumu, mūsuprāt, arī kvalitatīvas idejas pamatā ir jāievēro tie paši nosacījumi," par TEDxRiga 2013 ideju stāsta organizatoru pārstāvis Pāvils Jurjāns.  

TEDxRiga konference notiks četrās tematiskajās sesijās - kopā uzstājoties vairāk nekā 20 Latvijas un ārvalstu lektoriem. TEDxRiga 2014 uzstāsies tādi lektori kā komponists Ēriks Ešenvalds, advokāts un pasniedzējs Lauris Liepa, zinātnes žurnāliste Sandra Kropa, uzņēmējs, investors un IT speciālists Jānis Bergs, vjetnamiešu mākslinieks, kurš sevi dēvē par latvieti Kao Viet Ngujen, amerikāņu – latviešu šefpavārs Kārlis Celms un daudzi citi.

Šī gada sākumā TEDxRiga komanda izsludināja konkursu Stāstu medības, kurā ikviens varēja pieteikt savu stāstu, kas var mainīt dzīvi, iedvesmot jauniem sasniegumiem, remdēt zināšanu slāpes, dalīties vērtīgā pieredzē vai vienkārši dot iemeslu aizdomāties. Žūrija, tiesības uzstāties uz TEDxRiga 2014 skatuves piešķīra Ghetto Games vadītājam Raimondam Elbakjanam, kura stāsts būs par savu dzīvi, kaisli un reizē atbildību, ar kuru dzīvo, lai iedvesmotu nākamos darītājus.

Konferences oficiālās valodas būs angļu un latviešu valoda. Iepazīties ar konferences norises programmu var mājas lapā tedxriga.com, kur pakāpeniski tiks publicēta arī visa informācija par lektoriem, soli pa solim atklājot TEDxRiga bagātīgo piedāvājumu. 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube