RU

Ko skatīties Interaktīvajā televīzijā no 5. līdz 11.maijam?

Šonedēļ iesakām skatīties "Travel Channel" raidījumu "Globe trekker" un atbildot uz jautājumiem šeit, iespējams laimēt ceļojumu divām personām uz Indiju! Nedēļas garumā skatāmi vairāki muzikāli notikumi- grupas "Spandau Ballet" atkalapvienošanās koncerts, Eiropas koru sadziedāšanās koncerts no Vīnes un Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls no Kopenhāgenas.


Pirmdien, 5.maijā

Seriāls "Troņa spēles" (Game of Thrones)

Seriāls "Troņa spēles" (Game of Thrones)

Kanālā "Fox" plkst.21:00. Valoda: krievu un angļu ar latviešu valodas subtitriem.

Divos izdomātos kontinentos Vesterosā un Eosā turpina plosīties asiņaina cīņa par tiesībām uz Dzelzs kroni. Seriāla vizuāli un emocionāli spēcīgie otas triepieni neparasti izteiksmīgi parāda visu cilvēcisko kaislību paleti – sazvērestības, iekāri, intrigas, viltu, nodevību, godkāri un mīlestību. Jaunāko globālo notikumu gaismā "Troņu spēles" vēl vairāk aktualizē varas fenomena dziļāko būtību un apliecina – visam reiz pienāk gals, bet cīņa par varu ir nebeidzama. 

Dokumentālo raidījumu cikls "Lombarda zvaigznes" (Pawn Stars)

Dokumentālo raidījumu cikls "Lombarda zvaigznes" (Pawn Stars)

Kanālā "History Channel" plkst.22:00. Valoda: krievu un angļu.

Rika Harisona ģimenes īpašumā ir lombards Las Vegasas nomalē. Lombardā darbojas vīrieši trīs paaudzēs – vectēvs Ričards, dēls Riks  un mazdēls Korejs. Viņi pērk, pārdod un novērtē priekšmetu vēsturisko vērtību. 

 

Otrdien, 6.maijā 

Raidījuma cikls "Apbrīnojamā ielu zinātne" (None of the Above)

Raidījuma cikls "Apbrīnojamā ielu zinātne" (None of the Above)

Kanālā "National Geographic" plkst.21:00. Valoda: krievu un angļu ar latviešu valodas subtitriem.

Britu personība un raidījuma vadītājs Tims Šovs ar savu tehnisko zināšanu bagāžu dodas ASV ielās, lai pārsteigtu un izklaidētu! Viņš izaicina cilvēkus gan uz ielas, gan mājās sēdošos paredzēt, kā izvērtīsies dažādi neticami eksperimenti. Helikoptera nolaišanās uz jēlām olām, ar vārītā krēma palīdzību no āmura sitieniem aizsargāts rokas pulkstenis u.c. Tims visiem pierādīs, ka reālā pasaule ir iespaidīgāka, nekā jebkurš burvju triks vai ilūzija. 

Seriāls "Grejas anatomija, 6.sezona"

Seriāls "Grejas anatomija, 6.sezona" 

Kanālā "FOX Life" plkst.22:35. Valoda: angļu un krievu ar latviešu valodas subtitriem. 

Katram ir kādi priekšstati par ārstu darbu un par slimnīcu – labāki vai visai drūmi. Seriāls "Grejas anatomija" ieved mūs šajā specifiskajā medicīnas  pasaulē, pietuvina ārstiem, kuru darbs ir palīdzēt cilvēkiem un bieži vien pat cīnīties par kāda dzīvību.  Seriālā tiek atainota izdomāta slimnīca un tās darbinieku ikdiena. 

 

Trešdien, 7.maijā

Raidījumu cikls par ceļojumiem "Globe Trekker"

Raidījumu cikls par ceļojumiem "Globe Trekker"

Kanālā "Travel Channel" plkst.21:00. Valoda: krievu un angļu.

Leģendārā pasaules apceļošanas šova "Globe Trekker" jaunā sezona atgriežas ar vēl aizraujošākiem stāstiem, atklāj netipiskus ceļojuma maršrutus un kultūras. Katrā raidījumā tiek sniegti arī padomi par neatkarīgu ceļošanu konkrētajā valstī un lietām, kas jāņem vērā, lai ceļojums noritētu sekmīgi. 

Boksa mačs "WBC International Title: Heavy Weight"  T.Thompson (USA) - O.Solis (Cuba)

Boksa mačs "WBC International Title: Heavy Weight"  T.Thompson (USA) - O.Solis (Cuba)

Kanālā ”Eurosport2” plkst.23:30. Valoda: krievu un angļu.

Spraiga boksa cīņa starp Toniju Tomsonu, kas tiek dēvēts arī par tīģeri (ASV) un Adlaineru Solu (Kuba).

   

Ceturtdien, 8.maijā

Latvijas sporta varoņi. Bobsleja zvaigznājs. LTV Filmas pirmizrāde

Latvijas sporta varoņi. Bobsleja zvaigznājs. LTV Filmas pirmizrāde

Kanālā "LTV1" plkst.21:05. Valoda: latviešu.

Pirmā filma Latvijas televīzijas veidotajā ciklā par Latvijas sporta varoņiem. Stāsts par sportu un tomēr par mums latviešiem. Par to, kā sisties un krist, sisties un krist - atkal un atkal. Kā godāt un mīlēt pa īstam - ģimeni, zemi un valsti. Filma uzrunās tos, kuri baidās iztaisnot muguras un pārvarēt sevi! Stāsts tapis viena gada garumā, esot līdzās mūsu bobsleja sudraba komandai - treniņos, ikdienā, sacensībās, aizkulisēs un brīžos, kad viņi lauza ceļu pretī savam sapnim. 

Vienas no Lielbritānijas slavenākajām grupām "Spandau Ballet" atkalapvienošanās koncerts

Vienas no Lielbritānijas slavenākajām grupām "Spandau Ballet" atkalapvienošanās koncerts

Kanālā "iConcerts" plkst.22:00.

Spandau Ballet ir britu grupa, kas izveidota 1970.gadu beigās Londonā. Šī grupa iedvesmoja vairākas paaudzes. Viņi kļuva par vienu no veiksmīgākajām grupām, kas parādījās jaunā romantisma laikmetā. 

   

Piektdien, 9.maijā

Eiropa dzied! - Eiropas koru sadziedāšanās koncerts tiešraidē no Vīnes

Eiropa dzied! - Eiropas koru sadziedāšanās koncerts tiešraidē no Vīnes

Kanālā "LTV1" plkst.22:05. Valoda: latviešu.

Pirmoreiz būs vērojams Eiropas labāko jaukto koru sadziedāšanās koncerts "Eiropa dzied!", kurā Latviju pārstāvēs nacionālā konkursa uzvarētājs koris "Sōla". Koncertā piedalīsies labākie jauktie kori no Lietuvas, Somijas, Horvātijas, Bulgārijas, Francijas, Vācijas, Austrijas un Latvijas. Koncerta tiešraide tiks translēta no Vīnes rātslaukuma un atklās prestižo Vīnes mūzikas festivāla nedēļu. 

Komēdija "Misters Bīns" (Bean)

Komēdija "Misters Bīns" (Bean) 

Kanālā "Universal Channel" plkst.21:05. Valoda: angļu un krievu.

Anglijas Nacionālajā mākslas muzeja sargs misters Bīns ir staigājoša katastrofa. Savus pienākumus viņš pilda ļoti neapzinīgi - patstāvīgi aizmieg darba laikā neatkarīgi no tā, vai atrodas sēdus vai stāvus stāvoklī. Taču Bīnam ir spēcīgs aizstāvis - galerijas vadītājs. Viņš lempīgo vīreli nosūta uz ASV nogādāt slavenu un dārgu gleznu. Tas nekas, ka Bīns no mākslas saprot ne vairāk kā celtnieks no baleta. Ar vienu vienīgu šķaudienu viņš šo mākslas pērli padara absolūti nebaudāmu.

   

Sestdien, 10.maijā

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls

Kanālā "LTV1" plkst.22:00. Valoda: latviešu.

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls no Kopenhāgenas, Dānijas. Konkurss norosināsies B&W Hallerne arēnā. Šis būs 59.ikgadējais Eirovīzijas dziesmu konkurss un trešā reize, kad tas notiks Dānijā. Vadītāji - Līse Renne, Nokolajs Kopels un Johans Filips Asbeks.

Spriedzes seriāls "Hanibāls" (Hannibal)

Spriedzes seriāls "Hanibāls" (Hannibal)

Kanālā "Sony Entertainment Television" plkst.22:30. Valoda: krievu un angļu ar latviešu valodas subtitriem.

Tumsas seriāls "Hanibāls" atgriezies uz garšīgu otro sezonu. Ar aizvien vairāk šokējošiem atklājumiem un psiholoģiskām kaķa un peles spēlēm, talantīgā komanda demonstrē askētisku skaistumu. Vils Grahams (H.Densijs) tiek ieslēgts psihiatriskajā klīnikā, kur viņam piedēvē Hanibāla Lektora noziegumus (M.Mikelsens). Meklējot atbildes, Džeks ierodas pie vīra, kam uzticas – Hanibāla Lektora. Kamēr Vils ir ieslodzīgs, Hanibāls kļūst par jauno lietu konsultantu. Nāvējošā partneru deja turpina iegrozīties neparedzamos virzienos. Šī sezona parādīs – nekas nebūs tāds, kā bija agrāk.

   

Svētdien, 11.maijā

Realitātes šovs par jauniešu attiecībām "Sleeping with the family"

Realitātes šovs par jauniešu attiecībām "Sleeping with the family"

Kanālā "MTV" plkst.22:00. Valoda: angļu.

Ar dilemmu par dzīvošanu kopā ar vecākiem vai atsevišķi saskaras tūkstošiem jauniešu un šo dilemmu izraisa finansiālas problēmas. Realitātes šovs ir par jauniešiem, kuri ir izvēlējušies dzīvot kopā ar savu draugu vai draudzeni zem viena jumta ar vecākiem. Epizodes paradīs, kā vecāki vēlas vadīt jauniešu attiecības.  

Mākslas filma "Audzinot Bobiju"

Mākslas filma "Audzinot Bobiju"

Kanālā "Sony Entertainment TV" plkst.21:00. Valoda: krievu un angļu ar latviešu valodas subtitriem.

Olīvija un viņas desmit gadus vecais dēls Bobijs ierodas konservatīvā Oklahomas rajonā, lai sāktu jaunu dzīvi. Tiesa, Olīvijas kriminālā pagātne ir nenovēršama, un viņa ir spiesta savas vēlmes likt otrajā plānā, par prioritāti uzstādot dēla vajadzības.

   

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube