RU

Jauni "Skatītāji izvēlas" kanāli Interaktīvajā televīzijā!

No 21. jūnija Interaktīvās TV lietotājiem bez papildu maksas būs skatāmi jauni "Skatītāji izvēlas" kanāli.

Jauno kanālu apraksti
 

  • Kanāls Трофей (Nr.184) tiek aizstāts ar Охотник и рыболов HD  

Охотник и рыболов HD ir pašlaik vienīgais Krievijas TV kanāls, kas atspoguļo īstu vīriešu hobijus – makšķerēšanu un medības. Kanāls ir piemērots gan tiem, kuri seko līdzi medību un makšķerēšanas sacensībām, gan tiem, kuriem tas ir tikai hobijs.

  • Kanāls Премьера (Nr. 185) tiek aizstāts ar Comedy TV 1000 HD

Comedy TV 1000 HD ir kanāls, kurš noteikti uzlabos Tev garastāvokli! Labākās pasaules komēdijas un lielākās zvaigznes, kuras liks smieties vēl skaļāk. Kanāls tiek raidīts augstā izšķirtspējā!

  • Kanāls Кино Плюс (Nr. 187) tiek aizstāts ar Авто Плюс

Авто Плюс ir izklaidējošs un izglītojošs TV kanāls auto entuziastiem. Tas piedāvā plašu vietējo un ārzemju saturu – jaunumus auto industrijā,  lielāko sacīkšu translācijas un populārākos auto šovus.

  • Бобёр (Nr. 191) jauns kanāls Krievijas pakā

Бобёр ir pirmais kanāls Krievijā, kas veltīts mājas labiekārtošanai. Kanāls par mūsdienīgu dizainu un vienkāršiem arhitektūras risinājumiem, kas palīdzīt radīt mājīgumu gan dzīvoklī, gan vasarnīcā, gan birojā.

 

Papildus Interaktīvajā televīzijā no 27. jūnija līdz 10. jūlijam ekskluzīvi tikai  Lattelecom klientiem būs pieejams kanāls Wimbledon Eurosport 2 (Nr. 414), kurā varēsi redzēt pasaules populārākā tenisa turnīra aizraujošākās pasaules augstākā līmeņa spēles un sekot līdzi mūsu tenisista Ernesta Gulbja sniegumam.

Pēc testa termiņa beigām, t.i., pēc 3 mēnešiem, tiks vērtēta kanālu popularitāte un, iespējams, skatītākie TV kanāli tiks pievienoti Interaktīvajā TV uz palikšanu – Oriģinālajā vai kādā no tematiskajām pakām. Savukārt mazāk populārie testa kanāli tiks aizstāti ar jauniem testa kanāliem.

Lai redzētu jaunos kanālus, nepieciešams TV dekodera restarts (īslaicīga atvienošana un pievienošana pie elektrības).

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube