RU

Kanālu izmaiņas Interaktīvajā televīzijā!

No 2016. gada 1. aprīļa Lattelecom Interaktīvajā televīzijā tiks veiktas izmaiņas TV kanālu sarakstā – būs pieejami jauni testa kanāli, mainīsies atsevišķu TV kanālu izvietojums, kā arī notiks atsevišķu kanālu nosaukumu maiņa.

29. janvārī MTG paziņoja, ka koncerns finansiālu apsvērumu dēļ ir pieņēmis lēmumu no 2016. gada 31. marta pārtraukt kanāla TV5 darbību.

Lattelecom saviem televīzijas klientiem šī kanāla vietā piedāvā papildu jaunus testa kanālus projekta "Skatītāji izvēlas" ietvaros. Piedāvājam vērtēt jaunos TV kanālus, kas papildinās līdzšinējo "Skatītāji izvēlas" kanālu skaitu!

Papildu jaunie testa kanāli:

  • Nr. 188 Sky News
  • Nr. 189 CNBC
  • Nr. 190 Дом Кино Премиум (Dom Kino Premium)
  • Nr. 191 Бобёр (Bobjor)

Lai redzētu jaunos kanālus, nepieciešams TV dekodera restarts (īslaicīga atvienošana un pievienošana pie elektrības).

Jauno kanālu apraksti

188. Sky News (angļu valodā)

sky_news

Populārais un skatītāju pieprasītais kanāls Sky News tagad pieejams arī Lattelecom skatītājiem. Kanāls piedāvā jaunākās ziņas, debates un  analītiskās programmas 24 stundas diennaktī.

 

189. CNBC (angļu valodā)

cnbc

Ziņu kanāls, kas atspoguļo jaunumus biznesā un finanšu tirgū, kā arī piedāvā dažādas filmas, ekskluzīvas intervijas un populāro šovu, kuru vada komiķis Jimmy Fallon.

 

190. Дом Кино Премиум (krievu valodā)

dom_kino_premium

Filmu kanāls, kas piedāvā labākās Krievijas filmas. Kanāla programmā vietējo filmu studiju ražotās filmas - jauno filmu pirmizrādes, kā arī jau skatītāju atsaucību ieguvušie seriāli.

 

191. Бобёр (krievu valodā)

bobjor

Pirmais kanāls Krievijā, kas veltīts mājas labiekārtošanai. Kanāls par mūsdienīgu dizainu un vienkāršiem arhitektūras risinājumiem, kas palīdz radīt mājīgumu gan dzīvoklī, gan vasarnīcā, gan birojā. Kanāls būs interesants gan jomas profesionāliem, gan cilvēkiem, kuri meklē jaunas idejas sava mājokļa atsvaidzināšanai. Kanāla galvenais mērķis ir piedāvāt radošas idejas un praktisku risinājumu. Kanāla auditorija ir sievietes vecumā no 25 līdz 54 gadiem. Pēc Krievijas TNS datiem kanāls ierindojas TOP20.

 

Pēc testa termiņa beigām, t.i., pēc 3 mēnešiem, tiks vērtēta kanālu popularitāte un, iespējams, skatītākie TV kanāli tiks pievienoti Interaktīvajā TV uz palikšanu – Oriģinālajā vai kādā no tematiskajām pakām. Savukārt mazāk populārie testa kanāli tiks aizstāti ar jauniem testa kanāliem.

 

! Informējam, ka dažiem kanāliem mainīsies kanālu numerācija un nosaukums:

Pašlaik No 01.04.2016.
Nr. 105 TV 5 Nr. 105 360 TV
Nr. 109 360TV Nr. 109 Rīga TV24
Nr. 116 Rīga TV24 Nr. 116 Re:TV

 

Savukārt kanāls Sony Entertainment Television (Nr. 210) maina nosaukumu uz Sony Channel!

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube