RU

Jūlijā Interaktīvajā TV – pirmizrāde, aizraujoša kinofilma un iespēja apceļot pasauli kopā ar Džeku Maksvelu

Jūlijā baudi pirmizrādi 2. sezonas fantāzijas seriālam "Atdzimšana" kanālā "Fox", noskaties aizraujošo "Turning the tables" kanālā "FilmBox". Kanālā "Travel Channel" apceļo pasauli un meklē vietas, tradīcijas un kultūras, kas slēpjas aiz pasaulē populārākajiem dzērieniem un kokteiļiem, kopā ar Džeku Maksvelu raidījumā "Booz traveler".


ORIĢINĀLĀ PAKA

bralu_sazverastiba

 

Jauns seriāls "Brāļu sazvērestība" (Братья по обмену) kanālā "LNT"


No 20. jūlija, pirmdienās, plkst. 22:10.

LNT piedāvā jaunu daudzsēriju komēdiju, kas stāsta par ļoti atšķirīgiem dvīņu brāļiem un viņu attiecību smieklīgajiem līkločiem. Tā kā viens ir bagāts uzņēmējs, otrs – vienkāršs laucinieks viņu attiecībās ik uz soļa rodas amizantas situācijas. Pēc ilgiem gadiem viņi satiekas un kāda notikuma rezultātā samainās vietām. Smieklīgi kuriozi un pozitīvs humors.

bulta

 

Jauns seriāls "Bulta" (Arrow) kanālā "TV3"


No 29. jūnija, pirmdienās, plkst. 22:00.

Tas ir aizraujošs stāsts par supervaroni, kurš cīnās pret kriminālo pasauli. Olivers Kīns ir izlutināts miljardiera dēls, kuram visa pasaule ir pie kājām – viņš ir ballīšu karalis un visu meiteņu mīlulis, kurš jebkurā brīdī var iegūt kāroto. Galvenā varoņa dzīve pilnībā mainās traģiskā brīdī, kura epicentrā ir viņš un tēvs. Abi atradīsies uz nāves sliekšņa, un tēvs, apzinoties briesmas un nāvi, atklāj lielu un svarīgu noslēpumu, kas krasi ietekmēs Olivera turpmāko dzīvi.

Seriālu radījuši rakstnieki un producenti Gregs Berlanti (Greg Berlanti), Marks Gugenheims (Marc Guggenheim) un Endrū Kreisbergs (Andrew Kreisberg).

atdzimsana

 

Pirmizrāde! Fantāzijas seriāla "Atdzimšana" 2. sezona kanālā "FOX"


No 30. jūlija, piektdienās, plkst. 22:00.

Atcerieties Reičelu, Jākobu, Mārtinu un Belamiju? Nelielajā Misūri štata pilsētiņā Arkādijā dzīve ir sagriezusies ar kājām gaisā. Vispirms dzīvē sāka atgriezties aizsaulē aizgājušie mīļie cilvēki, bet pēc tam militāristi, uzskatot, ka atdzimušie ir bīstami apkārtējiem, pasludināja pilsētiņu par karantīnas zonu.

Vai atdzimušie patiešām apdraud cilvēkus un kas tālāk notiks Arkādijā – skaties fantāzijas seriāla "Atdzimšana" jaunajās sērijās. Starp citu, vai jūs zinājāt, ka arī pats Belamijs kļūs par vienu no atdzimušajiem? Drāma "Atdzimšana" uzņemta pēc Džeisona Mota romāna "The Returned" motīviem.

misija_plutons

 

Dokumentālais raidījums "Misija: Plūtons" kanālā "National Geographic Channel"


Trešdien, 15.jūlijā, plkst. 21:30.

Kas ir Plūtons? Maza, salta pundurplanēta, kas atrodas absurdi tālu un kura vienmēr zinātniekiem ir sagādājusi daudzas mīklu. Pat lielais Habla teleskops nespēj to izpētīt. Pētnieki cer, ka atrisinājumu sagādās NASA kosmiskā zonde "New Horizons". Tā 14. jūlijā neticami tuvu, tikai 12 500 km attālumā pārlidos planētu un jau pēc dažām stundām pirmajiem attēliem būtu jāsasniedz Zeme.

Būt klāt šajā vēsturiskajā un nozīmīgajā brīdī piedāvā arī TV kanāls "National Geographic", kas jau 15. jūlija vakarā piedāvā noskatīties īpašu, stundu garu raidījumu "Misija: Plūtons".

Zondes "New Horizons" neticamā kosmiskā odiseja ilga vairāk nekā deviņus gadus, izmaksāja 700 miljonus ASV dolāru un noslēgsies vairāk nekā četrus miljardus kilometru attālumā no Zemeslodes.

Lai kopā ar NASA sekotu vēsturiskajai misijai tālajā Saules sistēmas nostūrī un iegūtu pirmos skaidros attēlus un datus, kas jebkad ierakstīti par Plūtonu, zinātniekiem Džona Hopkinsa lietišķās fizikas laboratorijā pievienosies arī TV kanāls "National Geographic".

"New Horizons" savu četru miljardu km garo ceļojumu sāka 2006. gadā no Kanaveralas kosmodroma. Pārvarot Zemes gravitāciju un traucoties cauri kosmosam ātrāk nekā spēj jebkurš cits cilvēka radīts objekts, zonde traucās garām Marsam, lielajiem gāzes gigantiem, tostarp Jupiteram un tagad tuvojās objektam, kas nav lielāks par Aļasku. Proti, pundurplanētai Plutons, kuras diametrs ir tikai 2 250 km.

   

 

FILMU PAKA

turning_the_table

 

Filma "Turning the tables" kanālā "FilmBox"


Pirmdien, 27. jūlijā, plkst. 23:20.

Maikla Madsena aktiera karjera ir briesmās pateicoties Bilijam Dantam, kurš ir dzeltenās preses fotogrāfs ar sliktu slavu. Maikls nolemj atriebties un nolīgst trīs dokumentālo filmu veidotājus, lai izveidotu hroniku par paša Bilija dzīvi un mīlestības dēkām. Tomēr šī afēra uzņem negaidītus apgriezienus.


 

BĒRNU PAKA

gulivers

 

Multfilma "Gulivera ceļojums" ("Gulliver`s Travels")  kanālā "JimJam"


Svētdien, 12. jūlijā plkst. 11:00 un plkst. 18:00.

Stāsts par jūrasbraucēja Gulivera piedzīvojumiem gan liliputu zemē, gan arī milžu valstībā, kur vēl pavisam nesen par Cilvēku Kalnu dēvētais Gulivers pēkšņi pārtop sīkā rotaļlietiņā milžu rokās.

 

POPULĀRZINĀTNISKĀ PAKA

booz

 

Raidījuma sērijas "Booz traveler" kanālā "Travel Channel"


No 21. jūlija, otrdienās, plkst. 22:00.

Pievienojieties kokteiļu ekspertam Džekam Maksvela, kurš apceļo pasauli un meklē vietas, tradīcijas un kultūras, kas slēpjas aiz pasaulē populārākajiem dzērieniem un kokteiļiem. Iepazīsiet gan ar vulkānisko alu, kas populārs Islandē, gan tradicionālo Masato, kas popularitāti ieguvis Peru, kā arī daudzus citus tradīcijām bagātos dzērienus.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube