RU

Jauni testa kanāli Lattelecom Interaktīvajā TV

Turpinot 2012. gada septembrī uzsākto projektu "Skatītāji izvēlas" un balstoties uz klientu interneta aptaujas rezultātiem, no 2016. gada 15. marta visiem Interaktīvās TV klientiem tiks piedāvāta iespēja vērtēt jaunus TV kanālus, kas aizstās līdzšinējos "Skatītāji izvēlas" kanālus.

Pateicoties skatītāju interesei, iepriekšējā posma testa kanāli Дождь, BBC World, Espresso TV un Multimania tiek atstāti testā līdz nākamajam posmam un kanāls Filmzone iekļauts pastāvīgajā piedāvājumā Filmu pakā ar Nr. 205.

No 15. marta Interaktīvās TV Oriģinālajā pakā bez papildu maksas būs skatāmi sekojoši "Skatītāji izvēlas" kanāli:

  • Nr.181 – Дождь (Dozhdj)
  • Nr.182 – BBC World
  • Nr.183 – Espresso TV
  • Nr.184 – Трофей (Trofej)
  • Nr.185 – Премьера (Premjera)
  • Nr.186 – Multimania
  • Nr.187 – Кино Плюс (Kino Plus)

Lai redzētu jaunos kanālus, nepieciešams TV dekodera restarts (īslaicīga atvienošana un pievienošana pie elektrības).

Jauno kanālu apraksti

181. Дождь (informatīvs, krievu valodā)

Дождь ir informatīvs kanāls, kas piedāvā analītiskas programmas un diskusijas, mākslas izklaides programmas, sociālos projektus un filmas.

182. BBC World (informatīvs, angļu valodā)

BBC World ir informatīvs kanāls, kas sniedz ieskatu par aktuālajiem notikumiem pasaulē, piedāvā biznesa notikumu apskatus, kā arī intervijas.

183. Espreso TV (ziņas, ukraiņu un krievu valodā)

Espreso TV ir Ukrainas TV kanāls, kas piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, kā arī pašu veidotas informatīvi publicistiskas pārraides.

184. Трофей (izklaide, krievu un ukraiņu valodā)

Трофей ir telekanāls tiem, kuru dzīve nav iedomājama bez medībām, pastaigas pa mežu, makšķerēšanas. Kanāls tiem, kas droši stāv uz abām kājām un smeļ no dzīves visu, ko tā sniedz.

185. Премьера (izklaide, krievu valodā)

Премьера ir filmu kanāls, kas piedāvā pēdējo gadu populārākās un pieprasītākās filmas no visas pasaules.

186. Multimania (bērnu kanāls, latviešu un krievu valodā)

Multimania ir jautrs un mīļš izklaides kanāls visai ģimenei. Kanālā iespējams skatīties gan multfilmas, gan mākslas filmas, izglītojošas un izklaidējošas programmas, kā arī interesantus izklaides seriālus.

187. Кино Плюс (izkalide, krievu valodā)

Кино Плюс ir filmu kanāls, kurš apvieno visplašāko žanru piedāvājumu, komēdijas, trilleri, romantika, šaumas, piedzīvojumu un fantāzija u.c.

 

Pēc testa termiņa beigām, t.i., pēc 3 mēnešiem, tiks vērtēta kanālu popularitāte un, iespējams, skatītākie TV kanāli tiks pievienoti Interaktīvajā TV uz palikšanu – Oriģinālajā vai kādā no tematiskajām pakām. Savukārt mazāk populārie testa kanāli tiks aizstāti ar jauniem testa kanāliem.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube