RU

Jauni "Skatītāji izvēlas" kanāli Interaktīvajā TV

skatitaji_izvelas

Noslēdzies "Skatītāji izvēlas" balsojums, tāpēc pateicamies visiem, kuri izteica savu viedokli, balsojot par jaunajiem TV kanāliem, ko vēlaties redzēt Lattelecom Interaktīvajā TV

Pateicoties skatītāju interesei, arī iepriekšējā posma testa kanāli "Дождь", "BBC World" un "Espresso" būs skatāmi vēl 3 mēnešus testa režīmā, savukārt kanāls "Best4Sport"  jau no 30. decembra ir pievienots Lattelecom Interaktīvās TV Oriģinālai pakai 415. kanālā.

No 28. janvāra Interaktīvās TV Oriģinālā pakā bez papildu maksas būs skatāmi sekojoši "Skatītāji izvēlas" kanāli:

181.kanālā "Дождь" - informatīvs kanāls, kas piedāvā analītiskas programmas un diskusijas, mākslas izklaides programmas, sociālos projektus un filmas

182.kanālā "BBC World" - informatīvs kanāls, kas sniedz ieskatu aktuālajos pasaules notikumos, piedāvā biznesa notikumu apskatus un intervijas

183.kanālā "Espresso" - Ukrainas TV kanāls, kas piedāvā informatīvi analītiskus raidījumus, tiešās translācijas, kā arī pašu veidotas informatīvi publicistiskas pārraides

184.kanālā "QYou" – kanāla saturu veido youtube un citu interneta vietņu skatītākie un populārākie video materiāli, piedāvājot skatītājiem izklaidi.

185.kanālā "ZeeTV "– kanāls piedāvā Bolivudas seriālus, kulinārijas šovus, realitātes šovus kā arī dzīvesstila raidījumus un izklaides reportāžas.

No 02.februāra plānots pievienot 186. kanālā "Multimania" - jautrs un mīļš izklaides kanāls visai ģimenei. Kanālā iespējams skatīties gan multfilmas, gan mākslas filmas, izglītojošas un izklaidējošas programmas, kā arī interesantus izklaides seriālus.

No 13.februāra plānots pievienot arī 187. kanāls "Fight Sports" - oriģināls cīņas sporta kanāls, kas piedāvā skatīties visdažādākos cīņas mākslas sporta sacensības sākot ar boksu un beidzot ar džudo.

Pēc 3 mēnešiem tiks vērtēta kanālu popularitāte un, iespējams, skatītākie TV kanāli tiks pievienoti Interaktīvās TV Oriģinālā vai kādā no tematiskajām pakām. Savukārt mazāk populārie testa kanāli tiks aizstāti ar jauniem testa kanāliem.

Lai redzētu jaunos kanālus, nepieciešams pārstartēt ITV dekoderu (īslaicīga atvienošana un pievienošana pie elektrības).

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube