RU

Janvārī Interaktīvajā TV - seriāla "Perfektā sieva" pirmizrāde un citi jaunumi

Janvārī Interaktīvās TV skatītājiem būs iespēja skatīties seriāla "Perfektā sieva" ("Trophy Wife" ) pirmizrādi, kā arī humora pilno raidījumu "Iespējams tikai Krievijā". Klasikas cienītāji noteikti novērtēs slavenā Šarlotes Brontē romāna "Džeina Eira" ekranizāciju, savukārt mūzikas cienītājus ar iespaidīgo šovprogrammu izklaidēs Robijs Viliams.


PAMATA PAKA
 

Raidījums "Iespējams tikai Krievijā"

Jauns raidījums "Iespējams tikai Krievijā" kanālā TV3

No 6.janvāra, no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst.20:20

Ar raidījumu "Iespējams tikai Krievijā" varēs kārtīgi izsmieties četrus darba dienu vakarus nedēļā. Kurā valstī bērnu laukums lielākai jautrībai tiek ierīkots būvbedrē, bet mammas, braucot uz veikalu, pie viena žāvē matus? Kur zemnieks, arot lauku, traktora vietā izmanto savu sievu, kamēr mazdēls pa pārlijušām pilsētas ielām sērfo ar ūdens dēli aiz mašīnas, bet tētis tikmēr žiguļa bagāžniekā ved govi uz tirgu? Ir kāda vieta pasaulē, kur lietu kārtību nosaka... pat īsti nav skaidrs, kas to nosaka.

Pat pieredzes bagātajiem zinātniekiem acis izbrīnā ieplešas, redzot, kas ir iespējams tikai Krievijā. Smieklīgi amatieru video, kuros atklājas visa plašās Krievijas kuriozā daba pilnā krāšņumā. Sagatavojiet organismu pusstundu ilgai smieklu devai, jo varēs redzēt ko tādu, kas iespējams tikai un vienīgi Krievijā.

Miniseriāls "Džeina Eira" pirmizrāde kanālā LNT

Miniseriāls "Džeina Eira" pirmizrāde kanālā LNT

No 12.janvāra, svētdienās plkst.21:00

Šarlotes Brontē slavenā romāna "Džeina Eira" viens no ekranizējumiem, kas realizēts miniseriāla formā. Džeina Eira ir kļuvusi par bāreni, un viņas tante Rīda nosūta meiteni uz Louvudas meiteņu skolu. Skolā Džeina uzturas līdz pat 19.gadu vecumam un kļūst par skolotāju. Dabūjusi bagātā Edvarda Ročestera audžumeitas Adeles mājskolotājas vietu, Džeina dodas uz Tornfīldu. No mājkalpotājas Džeina uzzina, ka mājas saimnieks reti ir mājās.

Pirmo reizi mūžā Džeina sāk justies, ka ir piederīga kādai vietai un iemīl Tornfīldu. Taču kādā naktī Džeinu pamodina aizdomīgas skaņas, un viņa Ročestera istabā atklāj ugunsgrēku.

Robbie Williams "Live at O2" koncerts kanālā IConcerts

Robbie Williams "Live at O2" koncerts kanālā IConcerts

Otrdien, 21.janvārī plkst.21:00

Robijs Williams izpilda gan dziesmas no sava jaunākā albuma, gan tādus jau vēsturē iegājušus hitus kā "Rock DJ", "Feel" un "Angel". Izcilais sniegums un iespaidīgais šovs pārliecinoši ierindo viņu veiksmīgāko un talantīgāko britu izpildītāju topa augšgalā.

Raidījums "Aviokatastrofu izmeklēšana" kanālā National Geographic

Raidījums "Aviokatastrofu izmeklēšana" kanālā National Geographic

No 11.janvāra, sestdienās plkst.19:00

Lai globālo gaisa satiksmi padarītu drošāku, rūpīgi jāizpēta un jāizmeklē aviokatastrofu cēloņi - par to vēsta raidījumu cikls "Aviokatastrofu izmeklēšana" ("Air Crash Investigation").

Sekosim līdzi izmeklēšanai, kuras gaitā speciālisti noskaidros pasaules avio vēsturē traģiskāko negadījumu iemeslus un stāstīs par darbu, kāds paveikts, lai nepieļautu šādu šausminošu nelaimju atkārtošanos. Dzirdēsim pilotu kabīnes skaņas reģistratora ierakstus, ekskluzīvus aculiecinieku stāstus un tiksimies ar ļaudīm, kas brīnumainā kārtā izdzīvojuši lidmašīnas avārijā.

Šovs "Amerikas nākamā topmodele" 18.sezona kanālā Sony Entertainment Television

Šovs "Amerikas nākamā topmodele" 18.sezona kanālā Sony Entertainment Television

No 7.janvāra, darba dienās plkst.18:00

18.sezona Amerikas nākamās topmodeles šovā sāksies ar izteiktu Lielbritānijas meiteņu pieplūdumu. Viņas cīnīsies ne vien viena ar otru, bet arī ar amerikāņu meitenēm – emocijas sitīs augstu vilni, sievietes sadalīsies grupās, bet, tuvojoties balvas izcīņai, sāncensība kļūs aizvien saspringtāka. Britu favorītu un amerikāņu sieviešu cīņa, lai iegūtu prestižo “Amerikas nākamās topmodeles” titulu, ir sākusies.

Viņām visām ir iespēja iegūt karjeras uzsākšanas balvu: kontraktu ar Losandželosas vai Ņujorkas aģentūrām, fotosesiju ar žurnālu “Extra” un citiem, kļūt par seju “Amerikas nākamās topmodeles” smaržām “Sapņu piepildījums”, iedziedāt dziesmu un iegūt līgumu ar “CoverGirl” kosmētikas ražotāju. Žūriju vadīs T.Banksa, bet viņai asistēs K.Katrone un fotogrāfs Naidžels Barkers.

Jaunās multfilmas "Dora" sērijas kanālā Nickelodeon

Jaunās multfilmas "Dora" sērijas kanālā Nickelodeon

No 20.janvāra, darba dienās dažādos laikos

Sekojiet līdzi zinātkārās Doras un viņu draugu krāsainajiem un izzinošajiem piedzīvojumiem pilnīgi jaunās multfilmas epizodēs.

 

BĒRNU PAKA

Filma "Liv and Maddie" kanālā Disney Channel

Filma "Liv and Maddie" kanālā Disney Channel

Piektdien, 24.janvārī plkst.19:05 

Līva un Medija ir identiskās dvīnes, kuras bijušas šķirtas 4 gadus. Tagad viņas ir atkal satikušās un viņām kopīgi jāmācas tikt galā ar vidusskolas dzīvi, blēdīgajiem brāļiem un abu rakstura atšķirībām.

 

POPULĀRZINĀTNISKĀ PAKA

Raidījums "Incredible Flying cars" kanālā Discovery World

Raidījums "Incredible Flying cars" kanālā Discovery World

No 9.janvāra plkst.18:25 un plkst.22:00

Kopš automobiļu izgudrošanas, zinātnieki ir sapņojuši par to, kādā veidā tās varētu pacelties gaisā. Pēdējo 100 gadu laikā arī izgudrotas ap 300 automašīnām, kurām patiešām arī izdevies atrauties no zemes, tomēr komerciāli šie mēģinājumi līdz šim ir izgāzušies.

Šajās sērijās iespējams iepazīties ar lidojošo automašīnu vēsturi sākot no pirmajiem neveiksmīgajiem mēģinājumiem līdz pat pārsteidzošajiem tehnoloģiskajiem un dizaina sasniegumiem un ielūkoties nākotnē, lai atklātu kā šis jaunais pārvietošanās līdzeklis ietekmēs mūsdienu pasauli.

 

FILMU PAKA

Pirmizrāde "Krietnais Vils Hantings" kanālā Sony Turbo

Pirmizrāde "Krietnais Vils Hantings" kanālā Sony Turbo

Svētdien, 26.janvārī plkst.20:15

Krietnais Vils Hantings ir Gusa Van Santa režisēta amerikāņu filma, ko sarakstījuši B.Afleks un M.Deimons. Filmā sekots 20.gadus vecajam Bostonas dienvidu strādniekam Vilam Hantingam – neatzītam ģēnijam, kurš kļūst par terapeita pacientu un profesora vadībā apgūst matemātiku.

Savu terapiju laikā Vils no jauna novērtē attiecības ar savu labāko draugu, draudzeni un sevi pašu, esot smagas izvēles priekšā, domājot par savu nākotni.

Krietnais Vils Hantings ticis atzinīgi novērtēts. Filma nominēta deviņām Amerikas Kinoakadēmijas balvām, tostarp nominācijā par labāko filmu, bet uzvaru guva divas kategorijās – labākais otrā plāna aktieri (R.Viljamss) un labākais scenārijs (B.Afleks un M.Deimons).

 

Seriāls "Perfektā sieva" kanālā Fox Life

Seriāls "Perfektā sieva" kanālā Fox Life

No 15.janvāra, trešdienās plkst.19:00

Visiem laba humora cienītājiem tagad nedēļas vidū ir iespēja palutināt sevi ar jauno komēdijseriālu "Perfektā sieva" ("Trophy Wife").

Seriāla galvenā varone ir ballīšu cienītāja Keita. Pievilcīgās blondīnes dzīve pārvēršas līdz nepazīšanai, kad viņa apprecas ar pusmūža juristu Pītu, ar kuru iepazinusies karaoke bārā. Jauno sievieti nebiedē fakts, ka viņas lieliskajam vīrietim aiz muguras jau divas laulības un pūrā trīs bērni.

Tomēr drīz pēc kāzām Keita atskārst, ka apprecējusies ne tikai ar Pītu, bet arī viņa bijušajām laulenēm un to negantajām  atvasēm.

Filma "Largo Vinčs: Apdraudētā impērija" kanālā TNT Film

Filma "Largo Vinčs: Apdraudētā impērija" kanālā TNT Film

Otrdien, 14.janvārī plkst.16:45

Ietekmīgās kompānijas "W Group" dibinātājs un galvenais akcionārs miljardieris Nerio Vinčs tiek atrasts noslepkavots. Kurš mantos viņa finanšu impēriju? Oficiāli viņam nav ģimenes, taču viņš visu mūžu glabājis noslēpumu par dēlu Largo, ko viņš pirms gandrīz trīsdesmit gadiem adoptējis no Bosnijas bērnunama.


SPORTA PAKA

Night of the Jumps 2013 kanālā Extreme Sports Channel

Night of the Jumps 2013 kanālā Extreme Sports Channel

No 13.-17.janvārim, precīzus pārraides laikus meklējiet tv.lattelecom.lv

Pasaules lielākais Moto frīstaila notikums, kurā paši drosmīgākie braucēji sapulcējas, lai cits citu pārspētu ar elpu aizraujošiem trikiem. 2013.gada čempionāts ietver gan Poliju, Lietuvu un Vāciju, gan Šveici un Ķīnu. Iespēja redzēt tādas zvaigznes kā David Rinaldo, Libor Podmol, Brice Izzo and Danny Torres.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube