RU

Janvārī Interaktīvā TV piedāvā politisko satīras šovu "Skutelis ir studijā"!

Interaktīvās TV skatītājiem janvārī iesakām noskatīties:

  • Realitātes šovu "Kurš kuru" kanālā "STV Pirmā!", kurš lauzīs priekšstatus un stereotipus par vīriešu un sieviešu profesijām.
  • Politiskās satīras šovu "Skutelis ir studijā" kanālā "LTV1", kurā uzzini, ko zvaigznes pačukstējušas komiķim Jānim Skutelim par gaidāmo ugunīgā pērtiķa gadu!
  • Jaunu seriālu "Postenis" kanālā "Fox", kas stāsta par izdomātiem notikumiem Antverpenē, kur uzliesmo bīstams vīruss.

 


ORIĢINĀLĀ PAKA


kurs_kuru

 


Realitātes šovs "Kurš kuru" kanālā "STV Pirmā!"


No 6. janvāra, trešdienās, plkst. 21:00

Visos laikos ir pastāvējuši zināmi priekšstati un stereotipi par vīriešu un sieviešu profesijām. Ar vien biežāk frizētavā vai sieviešu apģērbu veikalā mūs sagaida vīriešu dzimuma pārstāvis, ar vien biežāk pie taksometru un valsts vadīšanas "stūres" sēžas sieviete. Tiesa, vēl joprojām, cilvēkiem gribas ķiķināt par "autovadītāju sievieti" vai "vīrieti stjuartu", "vīrieti medmāsu".

Tad nu vienreiz par visam reizēm, lai saliktu punktus uz "i" mēs sūtam atraktīvu pāri nebijušā un jautrā "cīniņā" - kurš kuru.

Lai cīņas arēnu padarītu interesantāku, kā arī pie viena lauztu iesīkstējušus stereotipus, vīrietis tiek sūtīts iejusties ierastās sieviešu profesijās, bet sieviete darīt tipiskos vīriešu darbus, lai dienas beigās varētu ar smaidu secināt – kurš ir šīs dienas raunda uzvarētājs, jeb kurš kuru… 


ieslodzito_sievas

 


Seriāls "Ieslodzīto sievas" kanālā "STV Pirmā!"


No 6. janvāra, no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 22:00

Džemmas dzīve ir ideāla – viņa ir apprecējusi savu sapņu princi un ir bērna gaidībās, taču viss mainās vienā acumirklī, kad vīru mājās apcietina par slepkavību. Džemmai nākas iepazīt cietuma sistēmu, kā arī apgūt ieslodzītā sievas dzīvi. Viņa iepazīstas ar citām sievietēm, kuru tuvinieki sēž cietuma kamerās, un katrai ir savs skaudrais stāsts. Frančeska ir gangstera sieva, Herietai cietumā ir dēls, bet Lū cietumā nāk apciemot savu draugu un bērna tēvu.  Sievietes dumposies, shēmos, sadarbosies un mierinās cita citu. 


skutelis

 


TV jaunums! Politiskās satīras šovs "Skutelis ir studijā" kanāla "LTV1"


No 4. janvāra, pirmdienās, plkst. 22:00

Kamēr vien pastāv horoskopi, pasaule var būt droša — būs, par ko smieties. Ko zvaigznes pačukstējušas komiķim Jānim Skutelim par gaidāmo ugunīgā pērtiķa gadu? Vai šis trakulīgais dzīvnieks satracinās arī mūsu politisko skatuvi un uz tās spēlējošās spilgtās figūras? Vai politiķu karjera ir zvaigznēs ierakstīta? Vai mēs varam prognozēt, ko latviešu runas vīri nākamgad izspēlēs? 


postenis

 


Pirmizrāde! Jauns seriāls "Postenis" kanālā "Fox"


No 28. janvāra, ceturtdienās, plkst. 22:00

"Postenis" ir Beļģijā tapusi drāma, kas stāsta par izdomātiem notikumiem Antverpenē, kur uzliesmo bīstams vīruss. Seriāls sākas ar nelegāla afgāņu imigranta ierašanos pilsētā kādā konteinerā. Neilgi pēc tam viņš dodas uz Nacionālo infektoloģijas centru, lai saņemtu potes pret vietējām infekcijām. Varas institūcijas informē policijas komisāru Leksu Faesu, ka imigrants ir jāarestē, un Faess to uzdod savam labākajam draugam, inspektoram Jokem Dīlenam. Kad vīrietis ir saņemts ciet, komisārs uzzina, ka aizturētajam, iespējams, ir lipīgs un bīstams vīruss. Ap pilsētu esošais rajons tiek noslēgts no ārpasaules, lai ierobežotu slimības izplatību. Pārtika un medikamenti tiek iesūtīti Antverpenē tikai cauri trim kontrolētiem posteņiem. Kad cilvēki sāk masveidā saslimt ar vīrusu un mirt, sabiedriskā kārtība norobežotajā teritorijā iziet ārpus kontroles. Sākas slepkavības, vardarbība un laupīšanas. Noziedznieki sagrābj savā pārziņā pārtikas sadales centrus, bet citi ļaunprāši ielaužas cilvēku īpašumos un aplaupa tos, kuri nespēj aizstāvēties. Tikmēr kāds žurnālists sāk blogot par vīrusa izplatību, kas arvien pieņemas spēkā. Viņš drīz vien atklāj, ka oficiālā versija, kuru par saslimšanas cēloņiem ir izplatījusi veselības ministre Sabīne Lommersa, nav pilnībā patiesa. Ar Faesa palīdzību žurnālists secina, ka nāvējošo vīrusu pilsētā nav ienesis afgāņu imigrants, bet tā izcelsme, visticamāk, meklējama pašā Nacionālajā infektoloģijas centrā. Situācija sasniedz kulmināciju, kad Faess saprot, ka ir nonācis valsts slepeno dienestu uzmanības lokā, jo savā izmeklēšanā ir pietuvojies cēloņiem, kuru dēļ vīruss izcēlās.


kolegis_kevins

 


Pirmizrāde! Jauns seriāls "Kolēģis Kevins" kanālā "FoxLife"


No 12. janvāra, otrdienās, plkst. 21:00

Pēc tam, kad Losandželosā dzīvojošais ASV pārtikas izplatīšanas kompānijas darbinieks Kevins pieņem jaunu darba piedāvājumu Itālijā, viņš nosūta vēstuli savai kolēģei Odrijai, kurā atzīstas mīlestībā, būdams pārliecināts, ka nekad dzīvē vairs viņu neieraudzīs. Kevins jau labi sen ir Odrijā "ieķēries", un viņi vairākus gadus ir labi draugi, tomēr vīrietis savas jūtas neatklāj, jo viņa iemīļotajai kopš koledžas laikiem ir draugs - cīkstonis Broks. Tomēr darba iespējas ārzemēs pazūd, un Kevins ir spiests atgriezties vecajā darbā. Viņa dzīve ir sagriezusies kājām gaisā - pirms braukšanas uz Itāliju viņš savu Losandželosas mājokli atdeva māsas rīcībā, taču pēc atgriešanās, spiests ar viņu mitināties kopā. Bet pats svarīgākais jautājums - kā Kevins un Odrija turpinās strādāt kopā tagad, kad viņa jūtas pret kolēģi vairs nav noslēpums? Galvenajā lomā iejutīsies 28 gadus vecais kanādiešu aktieris Noa Reids, kurš ievērību līdz šim guvis ar galvenās lomas atveidošanu 2010.gada kinofilmā "Rezultāts: Hokeja mūzikls". 26 gadus vecā amerikāņu aktrise Peidža Spara tēlos Odriju, kas būs viena no pirmajām nozīmīgākajām lomām viņas karjerā.


pagride

 


Raidījuma sērijas "Pagrīde" 2. sezona kanālā "National Geographic channel"


No 16. janvāra, sestdienās, plkst. 21:30

Melnais tirgus ir brutāls, savtīgs un korumpēts. Nekas nav aizliegts, jo pārdot var visu un jebko. Raidījumu cikls "Pagrīde", kas atgriežas ar 2.sezonu, atklāj tumšā biznesa globālo raksturu un stāsta par cilvēkiem, kuri tajā ir iesaistīti. Darbinieki, piegādātāji, pārdevēji, klienti un likumsargi, kas cenšas to kontrolēt - visi dalīsies pieredzē par neredzamo pasauli. Cilvēku tirdzniecība, nelegālie ieroči, medikamenti, alkoholiskie dzērieni, pretlikumīgas azartspēles, pērkams sekss, orgānu tirdzniecība - tā ir tikai daļa no milzīgā melnā tirgus. Raidījumu ciklā tiks arī pētīts Amerikas nelegālā alkohola tirgus, sākot no Apalaču kalniem - līdz nomaļām Ņujorkas ieliņām. ASV dienvidos uzdarbojas jauna nelegālā alkohola ražotāju paaudze, kas izgatavo augstas kvalitātes dzērienus. Gatavā produkcija tiek sūtīta uz ASV austrumu un ziemeļu tirgiem, kuros ir milzīgs pieprasījums pēc nelegāliem dzērieniem, kuri ir gandrīz kā autentiski.

 

 

POPULĀRZINĀTNISKĀ PAKA


50uz50

 


Raidījums "50/50" kanālā "Travel Channel"


No 11. janvāra, pirmdienās, plkst. 21:00

Vai jūs varētu pamest visu un spontāni doties savā dzīves krāšņākajā piedzīvojumā? Šis ir jaunā raidījuma "50/50" galvenais jautājums. Ceļojumu eksperte Samanta kopā ar savu pārinieku Krisu dodas ielās, lai meklētu potenciālos ceļotājus. Piedāvājums: 2 dienu ceļojums 50 tūkstošu dolāru vērtībā! Kur ir āķis? Ceļā jādodas nekavējoties!


 

SPORTA PAKA


setanta_sports

 


Jauns kanāls "Setanta Sports"!

Iespēja tiešraidē sekot spēlem NHL, Spānijas La Liga, Itālijas Serie A, Francijas Ligue 1, UEFA Euro 2016 kvalifikācijai, UFC, Top 14 Regbija līgai no Francijas un Golden Boy Boxing cīņām. 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube