RU

Īpaša programma valsts svētkos

Jā! Mums ir ar ko lepoties! Tāpēc šajos svētkos, sadarbībā ar televīzijas kanālu LNT, piedāvājam noskatīties skaistākos latviešu mākslinieku koncertus, mīlētākās latviešu filmas un 18.novembra svētku tiešraidi kanālā LNT.

Projekta "Patriotu nedēļa" ietvaros programmā iekļauta leģendārā mākslas filma Ceplis un 1981. gada daudzsēriju televīzijas mākslas filma Ilgais ceļš kāpās, Jāņa Norda 2013.gada dinamiskais attiecību trilleris Mammu, es tevi mīlu!, dokumentālās filmas Latvijas pirmais prezidents un Latvijas Faili.Simboli. Īpašu noskaņu radīs aktuālākās pašmāju mākslinieku Olgas Rajeckas un Ojāra Grīnberga koncertprogrammas.

Ar televīzijas programmu vari iepazīties šeit.

Savukārt rīdziniekus un pilsētas viesus, gaismas festivāls "Staro Rīga 2014" ietvaros, pārsteigsim ar jaunu bezmaksas interneta punktu sabiedriskā transporta pieturvietā pie Ministru kabineta un Rīgas apgabaltiesas ēkām – STARO SILTI - stilizēts WiFi soliņš ar gaismu, kas silda. Tā būs vieta, kur silti lietot bezmaksas WiFi, daloties iespaidos par StaroRiga. Gaismas objektu kartē meklē objektu nr. 6. Ar Lattelecom atbalstu tiks izveidots arī Latvijas valsts ģerboņa stāsts uz Ministru kabineta ēkas fasādes. Kopā ar Latvijas heraldikas ekspertiem vienkāršā un cilvēciskā stāstā apmeklētājiem tiks izstāstīts Latvijas valsts ģerboņa stāsts. Gaismas objektu kartē meklē objektu nr. 3.

Festivāls Staro Rīga 2014 sākas 14.novembrī un norisināsies līdz pat 18.novembrim. Eiropas kultūras galvaspilsētas gadā festivāls solās būt īpaši krāšņs, piedāvājot apjomīgus starptautisko mākslinieku objektus un oriģinālus Latvijas gaismas mākslinieku veidotus gaismas mākslas darbus. Arī šogad Lattelecom ir Gaismas festivāla partneris.

Festivāla digitālā karte, kas tapusi sadarbībā ar Uzziņu dienestu 1188, un objektu apraksti pieejami festivāla mājas lapā

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube