RU

Novembrī Interaktīvajā TV skaties raidījuma ciklu "Kā uzvarēt it visā"

Interaktīvās TV skatītājiem novembrī iesakām noskatīties:

  • Jauno raidījumu ciklu "Kā uzvarēt it visā" kanālā "National Geographic", kas sniegs Tev zināšanas, kā būt ātrākam, gudrākam, veiksmīgākam un apbrīnotākam savu līdzcilvēku vidū.
  • Filmu ciklu "Latvijas kods" kanālā "LTV1", kurā septiņi dažādu paaudžu režisori septiņās 26 minūšu īsfilmās piedāvās savu vēstījumu par Latviju šodien.
  • Seriālu "Noziedzīgie prāti" kanālā "FOX", lai ikvienam kriminālžanra cienītājam turpinātu sagādāt asas izjūtas un kārtīgu adrenalīna devu.


ORIĢINĀLĀ PAKA
 

 

 

latvijas_kods

 

Pirmizrāde! Filmu cikls "Latvijas kods" kanālā "LTV1"


No 5. novembra, ceturtdienās, plkst.19:45.

Septiņi dažādu paaudžu režisori septiņās 26 minūšu īsfilmās piedāvās savu vēstījumu par Latviju šodien, veidojot oriģinālu vizuālo liecību kopumu un atklājot šodienas Latvijas kodus. Filmās skarto tēmu loks ir tikpat raibs un iedvesmojošs kā šodienas Latvija.

Ināras Kolmanes "Lūgšana mājai" ir iejūtīgs stāsts par mīlestību, kas nepazīst valstu un tautību robežas, Ivara Zviedra "Skola Murjāņi" ļauj tuvplānā aplūkot leģendārās skolas audzēkņu ikdienas pārbaudījumus un cerības, bet Kristas Burānes "Domāt skola" mūs ieved neparastā klasē, kurā pat krējuma un miltu pirkšana kūkai ir mācību stunda. Jaunākās paaudzes režisora Matīsa Spailes "Ērgļu Uģis" portretē ērgļu pētnieku Uģi Bergmani un uzdod neērtus jautājumus par sabiedrības attieksmi pret dabas bagātībām, bet debitante Aiga Skrīvere ieskatās nepilngadīgo māmiņu centienos un klupienos ceļā uz mātes lomas apgūšanu. Filma "Detektīvs Mārtiņš" — režisore Agnese Laizāne — ir mīlestības pilns stāstījums par kādu pensionāru — "detektīvu", kurš palīdz satikties citam citu pazaudējušiem radiniekiem. Savukārt Adrianas Rozes "Rīgas kungi" ir kolektīvs portrets — tajā aplūkota brīvo un ātro rīdzinieku — velokurjeru — ikdiena un pilsēta, kādu viņi to redz no divriteņa sēdekļa.

Par tradīciju kļuvušais filmu cikls "Latvijas kods" ir veidots ar mērķi radīt kinematogrāfiskus darbus, kas caur autoru vēstījumu veidotu dziļāku izpratni par to, kas šobrīd notiek Latvijas sabiedrībā. Cikla producents ir Latvijas Televīzija (LTV) un tas tiek veidots ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu un Nacionālā kino centra līdzdalību.

 

 

noziedzigie_prati

 

Seriāls "Noziedzīgie prāti", jaunā 11. sezona kanālā "FOX"


No 3. novembra, otrdienās, plkst. 22:00.

Lai ikvienam kriminālžanra cienītājam turpinātu sagādāt asas izjūtas un kārtīgu adrenalīna devu, televīzijas kanālā "FOX" ar jaunāko, 11. sezonu atgriežas nevīstoši populārais seriāls "Noziedzīgie prāti" ("Criminal Minds"), kas sola jaunus, neparedzamus un aizraujošus sižeta līkločus. Skatītājus gaida atkalredzēšanās ar ģeniālo izmeklētāju komandu – Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) Uzvedības analīzes nodaļas (UAN) darbiniekiem, kuri spēj atšķetināt vissarežģītākos noziegumus un uzminēt sērijveida slepkavu, zagļu, bērnu nolaupītāju un citu ļaunprāšu nākamos gājienus. 

 

 

ka_uzvaret_it_visa

 

Pirmizrāde! Raidījumu sērijas "Kā uzvarēt it visā" kanālā "National Geographic" 


No 17. novembra, otrdienās, plkst. 22:30.

Konkurence ir neatņemama cilvēka dabas iezīme. Katrs vēlas būt pirmais, bet daži ir gatavi darīt visu, lai tikai būtu priekšā citiem. Jaunais raidījumu cikls "Kā uzvarēt it visā" sniegs tev zināšanas, kā būt ātrākam, gudrākam, veiksmīgākam un apbrīnotākam savu līdzcilvēku vidū.

Katrā raidījuma sērijā vadītājs parādīs virkni savu slepeno triku un sniegs padomus, kā uzvarēt dažādās dzīves situācijās, pieaicinātie eksperti izskaidros to zinātniskā viedokļa, bet varoņi izklaidējošā veidā demonstrēs, kā tas strādā reālajā dzīvē. 

 

 

skandals

 

Seriāla "Skandāls" jaunā, 5. sezona kanālā "FOX Life"


No 3. novembra, otrdienās, plkst. 21:00.

Televīzijas kanālā "FOX Life" ar jaunāko, 5. sezonu atgriežas kulta seriāls "Skandāls" ("Scandal"), kura atslēgas vārdi ir politika, korupcija, slepkavības, mīlestība un sekss. Seriāla galvenā varone Olīvija Poupa ir ASV prezidenta bijusī komunikāciju direktore, kas vēlāk izveido savu krīzes menedžmenta firmu. Olīvija iekaro klientu sirdis – viņa ir ģeniāla krīžu risinātāja, kas liek problēmām izzust vēl pirms kāds tās ir pamanījis. Sākot savu biznesu, sieviete grib pāršķirt jaunu dzīves lappusi, taču izrādās, ka pagātne pilnībā nekur nepazūd. Ik pa laikam no jauna uzliesmo viņas agrākais mīlas romāns ar prezidentu Ficdžeraldu Grāntu, kuram ir sieva un trīs bērni. Jaunā sezona solās būt negaidītiem pārsteigumiem pilna, un ir sagaidāms, ka galveno varoņu dzīvēs notiks krasi pavērsieni. 

   

 

FILMU PAKA
 

 

 

fly_me_to_the_moon

 

Filma "Fly me to the moon" kanālā "SonyTurbo"


Piektdien, 27. novembrī, plkst. 20:15.

Izabella sapņo par kāzām. Taču viņas ģimenei uzlikts lāsts. Ikviena pirmā laulība neizbēgami beidzas ar šķiršanos. Tāpēc, kad draugs viņu bildina, Izabella mēģina pārspēt viltībā likteni. Viņa atrod pirmo neveiksminieku, kas pagadās ceļā, un panāk, lai tas viņā iemīlas, bet... tā vietā, lai šķirtos, arī pati iemīlas.


 

BĒRNU PAKA


 

 

 

guess_how_much_i_love_you

 

Multfilma "Guess how much I love you" jaunākās epizodes kanālā "JimJam"


Katru dienu, dažādos laikos.

Sirsnīga multfilma, kuras varoņi ir 2 nešķirami draugi – Lielais Zaķis un Mazais Zaķis. Stāsts sākas ar Mazā Zaķa jautājumu Lielajam Zaķim – uzmini cik daudz es Tevi mīlu? No šejienes arī risinās visi piedzīvojumi, kuri uzņem apgriezienus abiem cenšoties pierādīt savu nebeidzamo mīlestību vienam pret otru.

 

POPULĀRZINĀTNISKĀ PAKA


 

 

 

shane_delia

 

Raidījums "Shane DELIA’S Moorish spice journey" kanālā "Travel Channel"


No 29. novembra, svētdienās, plkst. 20:00.

Šeina kaislība ir pētīt aizvēsturiskus kulinārijas noslēpumus, no kuriem viņš iedvesmojas gatavojot oriģinālus ēdienus savam restorānam. Šajās raidījuma sērijās Šeins dodas ceļā uz Maroku un Spānijas dienvidu daļu, lai izpētītu šo zemju virtuves noslēpumus un pēcāk izmantotu gadsimtu senās zināšanas, lai radītu inovatīvas receptes, kas papildinās viņa restorāna ēdienkarti.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube