RU

Interaktīvās TV kanālu izmaiņas

Interaktīvās TV Sporta pakā  pievienots jaudīgs TV kanāls Setanta Sports (kanāla Nr.405), kas aizvieto TV kanālu Sport1. Seko līdzi pasaules līmeņa sporta pārraidēm no NHL, Spānijas La Liga, UEFA 2016 kvalifikācijas, Golden Boy Boxing cīņām un citiem visaugstākā profesionālā līmeņa notikumiem sportā. Kanālam ir visas papildiespējas, kas nozīmē, ka varēsi skatīties pārraides sev ērtā laikā.

Interaktīvās TV Populārzinātniskā paka ir papildināta ar pasaulē iecienītu TV kanālu BBC Earth (kanāla Nr.504), kuru skatoties, atklāsies noslēpumi par to, kas notiek ūdenī, gaisā un džungļos.

Lattelecom Interaktīvās TV Starptautiskajā pakā no 18. decembra vairs netiks rādīts TV kanāls BBC Entertainment (kanāla Nr. 804). TV kanāls uzsācis translācijas pārtraukšanu Baltijas valstīs. Līdzīga satura seriālus vari skatīties TV kanālos Fox Life vai Fox un izglītojošos raidījumus Discovery Channel. Šiem kanāliem ir papildiespējās, kā valodu izvēle, TV ieraksts un TV arhīvs. Varēsi skatīties sev interesējošās pārraides sev ērtā laikā.

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube