RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 6. līdz 13. oktobrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Filma "Nejaukā patiesība"

 


Filma "Nejaukā patiesība" kanālā "STV Pirmā" (Nr. 108)


8. oktobrī, plkst. 20:00

Pēc romantikas alkstoša TV raidījumu producente apņemas pierādīt savam šovinistiskajam kolēģim Maikam, ka pasaulē eksistē mīloši, inteliģenti un cēli vīrieši. Tiesa, pati viņa gan tādu vēl nav sastapusi, bet uzskata, ka tas ir tikai laika un veiksmes jautājums. Viņa vienojas ar Maiku, ka iesaistīsies viņa organizētā eksperimentā, kurā katram jāpierāda sava patiesība. Notikumu virkne tomēr noved pie visai negaidīta rezultāta.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Interviju cikls "100 personības līdz Latvijas simtgadei"

 


Interviju cikls "100 personības līdz Latvijas simtgadei" kanālā "360TV" (Nr. 105)


6. oktobrī, plkst. 22:00

Pie Grētas Gorjučko viesosies spilgta Latvijas personība - teologs, rakstnieks, meditācijas skolotājs - Juris Rubenis! Intervijā viņš stāstīs  par savu pieredzi attiecību veidošanā, jo, kā teicis pats Juris Rubenis: "Attiecības ir augstākā vērtība šajā pasaulē." Sarunā viņš atklās, ka patiesībā ir straujas dabas cilvēks, viņa lielākais dzīves izaicinājums ir bijis sākt dzīvot ar sirdi un nebaidīties mīlēt, un viņa lielākā dzīves dāvana ir lieliska sieviete - viņa sieva.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

FILMAS


Filma "Monstru Skola: Esiet sveicināti Monstru skolā"

 


Filma "Monstru Skola: Esiet sveicināti Monstru skolā" kanālā "Kidzone" (Nr. 314)


7. oktobrī, plkst. 17:00

Reiz sen senos laikos monstri dzīvoja slēpjoties. Viņi baidījās iekļūt briesmās, kādas tos sagaidītu,  ja par viņu eksistenci uzzinātu cilvēki. Drakulas meita Drakulaura un viņas draugi sapņoja izveidot skolu, kurā visi briesmonīši būtu laipni gaidīti. Vietu, kur monstri varētu sadzīvot ar cilvēkiem.
Šis ir sākums jautrajai monstru kustībai un ikviens mazais skatītājs ir aicināts tai pievienoties! 

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Filma "12 gadi verdzībā"

 


Filma "12 gadi verdzībā" kanālā "Filmzone" (Nr. 205)


9. oktobrī, plkst. 23:00

Patiess stāsts par paverdzināta cilvēka cīņu par izdzīvošanu un brīvību. Filmas notikumi risinās Amerikas Savienotajās Valstīs laikā pirms pilsoņu kara. Ņujorkietis Solomons Nortaps (Čūitels Edžiofors) ir brīvs melnādains vīrietis, kurš ieguvis labu izglītību, viņam ir sieva un bērni. Kādu dienu vīrietis tiek nolaupīts un pārdots verdzībā. Nebrīvē viņš pārcieš nežēlīgus pāridarījums, kā arī  saņem negaidītu līdzcilvēku sirsnību. Solomonam nākas cīnīties ne tikai par izdzīvošanu, bet arī par savu cieņu un godu. 

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

SHORTCUT


Multfilma "Robotiņi"

 


Multfilma "Robotiņi"
/Robodz/ (2015)


Pieejams Shortcut Films

Daži roboti no Zemes tika nosūtīti uz Marsu svarīgas misijas ietvaros, bet pazaudēja sakarus ar Zemi, un Marss kļuva par robotu jauno mājvietu. Kosmosa kuģu atlūzas kalpo kā materiāli, lai varētu uzbūvēt mājas un piepildīt tās ar sadzīvē nepieciešamiem priekšmetiem. Ar katru gadu robotu populācija pieaug un attīstās. Katra epizode ir aizraujoša, pilna ar humoru un pamācošām situācijām bērniem.


Filma "Dzelzs vīrs 3"

 


Filma "Dzelzs vīrs 3"
/Iron Man 3/ (2013)


Pieejams Shortcut Films

Bezrūpīgais multimiljonārs Tonijs Stārks, kas nakts melnumā mēdz kļūt par neuzveicamo Dzelzs vīru, ir sastapies ar pretinieku, kura iespējām, šķiet, nav robežu. Kad Stārks atklāj, ka viņa pasaule tiek iznīcināta, viņam ir tikai viens mērķis - noskaidrot, kas aiz tā stāv. Cīņā par izdzīvošanu uz katra soļa tiek pārbaudīta viņa drosme. Vienlaikus Stārks arī meklē atbildi uz jautājumu, ko uzdevis sev jau sen. Kurš tad īsti ir galvenais - cilvēks vai viņa supervaroņa tērps?


Filma "Atmiņas par nākotni"

 


Filma "Atmiņas par nākotni"
/Testament of Youth/ (2014)


Pieejams Shortcut Films

Jaunība, sapņi un pirmā mīlestība - visu izpostīja karš. Filma stāsta par sievieti Veru Briteinu, kura piedalījās Pirmajā pasaules karā kā medmāsa. Viņas brālis, mīļotais un tuvākie draugi gājuši bojā. Atgriezusies mājās, viņa saprot, ka notikušais ir pārvērtis viņas dzīvi. Lai nepazaudētu sevi pavisam, viņa ķeras pie rakstīšanas.


Filma "Dusmīgie Putni. Filma"

 


Filma "Dusmīgie Putni. Filma"
/The Angry Birds Movie/ (2016)


Pieejams Shortcut Premiere

Filma aizvedīs skatītājus uz brīnumainu salu, kuru apdzīvo laimīgi putni, kuri nemāk lidot. Depresīvais salas iedzīvotājs Reds, trauksmainais Čaks un neveiklais Bumba izceļas uz pārējo salas iemītnieku fona un ir atšķirīgi no pārējiem. Taču tieši šie trīs brašuļi stāsies pretī noslēpumainajām zaļajām cūkām, kuras ieradušās uz salas ar ļaunu nodomu.

 

SPORTS


Pasaules kausa futbolā 2018 kvalifikācijas spēle

 


Pasaules kausa futbolā 2018 kvalifikācijas spēle kanālā "Setanta Sports" (Nr. 405)


6. oktobrī, plkst. 21:35

FIFA pasaules kauss 2018 ir viens no gaidītākajiem notikumiem futbolā. Komandas gatavojas spraigām kvalifikācijas spēlēm. Nepalaid garām aizraujošo spēli starp Eiropas vadošajām futbola izlasēm – Spānija pret Itāliju! Pirmo reizi Pasaules kauss futbolā norisināsies Krievijā no 8.jūnija līdz 8.jūlijam.

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties
tiešraidē vai arhīvā arī shortcut.lv

 

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube