RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 5. maija līdz 12. maijam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


maratons

 


Lattelecom maratona spilgtākie mirkļi kanālā "360TV Maratons"


No 9. maija katru dienu 24/7

Skaties 2015. gada spilgtākos maratona mirkļus un uzzini visu par un ap skriešanu – studijā būs viesi, kuriem skriešana ir ikdiena; piedāvāsim arī padomus un dokumentālās filmas. Vakarā ekskluzīvas intervijas ar personībām, kam skriešana ir dzīvesveids - Jeļenu Prokopčuku, Aigaru Nordu un citiem. Izbaudi arī S.Semjonova dokumentālo filmu "Latvija skrien". Maratona dienā būs arī tiešraides no elites skrējēju pozīcijām. Pēc 15. maija varēsi vēl TV arhīvā noskatīties sev interesantākos raidījumus vai tiešraides mirkļus.

arhivs Kanāls pieejams lattelecom.tv un aplikācijā mansTV.
arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

pievilcibas_likums

 


Jauns šovs "Pievilcības likums" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)


No 11. maija trešdienās plkst. 21:00

11. maijā sāksies jauns projekts – "Pievilcības likums". Tas būs teju vai kā eksperiments, lai pārbaudītu, vai un ko cilvēki zina par pretējo dzimumu. Iespējams, ka daudzi nosmej un turpina dzīvot pārliecībā, ka zina visu par pretējo dzimumu, un māk atrast labas saprašanās un simpātiju atslēdziņu uzreiz. Ja reiz tā, kāpēc sieviešu žurnāli neatlaidīgi mēnesi pēc mēneša raksta par tēmām "Kā iepatikties puisim 10 dienās", "Kādu apakšveļu izvēlēties kaislīgam vakaram" un "Kā noturēt vīrieti"?! Tikmēr izdevumi, kas paredzēti vīriešu auditorijai, audzina un vēstī "Ko dāvināt sievietei Valentīna dienā" un "Kāpēc viņas melo labāk". Tomēr svarīgākais jautājums ir - kāpēc cilvēki meklē konsultantus mīlas jautājumos? Iespējams, tādēļ, ka patiesībā bieži vien nav ne jausmas, kāds patiesībā ir pievilcības likums un kā iepatikties otram. Tādēļ televīzija STV Pirmā! piedāvā jauno realitātes šovu "Pievilcības likums", lai rastu atbildi uz šiem jautājumiem.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

zatlers

 


Atklāta saruna ar Valdi Zatleru kanālā "360TV" (Nr. 105)


Ceturtdien, 5. maijā, plkst. 21:00

5. maija vakarā 360TV skatītājiem būs iespēja uzzināt Valda Zatlera pārdomas un viedokļus par plašu tēmu loku. Grēta Gorjučko iztaujās vīru, kurš savā dzīvē trīs reizes kardināli mainījis profesiju – no ārsta uz menedžera un tad uz prezidenta posteni. Saruna aizritēs par Valda Zatlera mērķiem, lielākajiem ieguvumiem, esot prezidenta postenī, un daudz ko citu. Tās pašas nedēļas izskaņā 360TV skatītāji varēs ieklausīties sarunā ar mūziķi Ozolu. Vēl maijā gaidāmas intervijas ar Ilzi Jurkāni, Jāni Paukštelo, Agri Tamani, grupu The Sound Poets, Lauri Reiniku un citiem.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

FILMAS


krapsanas_iluzija

 


Filma "Krāpšanas ilūzija" kanālā "Filmzone" (Nr. 205)
/Now You See Me/ (2013)


Ceturtdien, 5. maijā, plkst. 19:00

Populārā iluzionistu supergrupa "Četri jātnieki", ko vada harizmātiskais Maikls Atlass, ir spējīga uz jebkādu triku – pat, ja tas ir bīstams un ne visai likumīgs. Aplaupīt banku citā kontinentā – viņiem tas ir nieks! Taču tādi triki nevar nepievērst likumsargu uzmanību. FIB aģents Dilans un viņa pāriniece – Interpola aģente Alma, neskatoties uz pilnīgu raksturu nesaderību, apvieno savus spēkus krāpšanu atmaskošanai. Viņi aicina palīgā arī slavenu iluzionistu atmaskotāju Tadeušu Bredliju, kurš apgalvo, ka zinot "Četru jātnieku" triku veikšanas knifus. Taču pavisam drīz kļūst skaidrs, ka atmaskot iluzionistu smalki izstrādātos plānus nemaz nav tik viegls uzdevums!

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


127_stundas

 


Filma "127 stundas" kanālā "Filmzone" (Nr. 205)
/127 Hours/ (2010)


Ceturtdien, 5. maijā, plkst. 23:00

Filma "127 stundas" balstīta uz patiesiem notikumiem par alpīnistu Āronu Ralstonu, kuru filmā spēlē aktieris Džeimss Franko. Stāsts risinās pēc negadījuma Jūtas štata kanjonos, kad Āronu klinšu aizā iesprosto klintsbluķis, piespiežot viņa roku akmens sienai. Turpmākās piecas dienas jeb 127 stundas alpīnists cīnās par dzīvību un ir spiests pieņemt izmisīgu, taču drosmīgu lēmumu - nozāģēt savu roku, kas ir viņa vienīgā iespēja palikt dzīvam.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


tetuku_kari

 


Filma "Tētuku kari"
/Daddy's Home/ (2015)


Kur bijis, kur ne, pēkšņi uz Breda jaunās ģimenes sliekšņa kā no zila gaisa uzrodas bērnu īstais tēvs. Starp abiem tētukiem sākas sīva cīņa par bērnu simpātijām, kurā tiek likti lietā visi iespējamie līdzekļi. Kurš kuru? Maigais un apzinīgais Breds vai muskuļotais mačo Dastijs?

videonoma Filma pieejama Lattelecom Video nomā.

 

RAIDĪJUMS


the_treehouse_guys

 


Raidījuma sērija "The Treehouse Guys" kanālā "Travel Channel " (Nr. 513)


No 8. maija, svētdienās, plkst 17:00

Vai kādreiz jums ir bijusi vēlme piemājas kokā uzbūvēt māju? Kriss un Džeimss ir tie, kas šādas idejas realizē dzīvē. Viņu darbs ir palīdzēt ģimenēm uzbūvēt katra individuālajām prasībām atbilstošu māju koku zaros.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

SPORTS


rallijkross

 


Nitišs un Baumanis cīņā ar pasaules autosporta grandiem! kanālā "Best4Sport TV " (Nr. 415)


Svētdien, 8. maijā, plkst. 11:00

Par spīti laika apstākļiem un tehniskajām problēmām Reinis Nitišs un Jānis Baumanis pirmajā posmā cīnījās kā zvēri, taču līdz pusfinālam pietrūka pavisam nedaudz. Sezonas otrajā posmā mūsu braucēji darīs visu, lai pierādītu, uz ko ir spējīgi. Seko līdzi aizraujošajām tiešraidēm no slavenās Hokenhaimas trases Vācijā!

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī lattelecom.tv
vai aplikācijā mansTV.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube