RU

Interaktīvas TV aktualitātes no 4. līdz 11. martam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI PIEDĀVĀ


starp_mums_runajot

 


Sarunu šovs "Starp mums runājot" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 110)


Otrdien, 8. martā, plkst. 21:00

Sieviešu dienā skaties raidījumu, kas veltīts visām daiļā dzimuma pārstāvēm. 8. marta vakarā sarunu šovu vadīs viens pats Rolands Laķis, un studijā viesosies citi Latvijā zināmi un cienīti vīrieši – Andrejs Ēķis, Renārs Zeltiņš, Valdis Melderis un Raivis Vidzis, lai kopā gādātu par lielisku noskaņojumu un dažādiem pārsteigumiem!

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

sporta_domnica

 


Saruna ar Aneti Jēkabsoni-Žogotu kanālā "360TV" (Nr. 109)


Otrdien, 8. martā, plkst. 21:00

360TV aizvadītā gada izskaņā uzsāka veidot īpašu interviju ciklu "100 personības līdz Latvijas simtgadei". 8. marta vakarā interviju cikla "100 personības līdz Latvijas simtgadei" ietvaros gaidāma saruna ar izcilo basketbolisti Aneti Jēkabsoni-Žogotu. Ar viņu sarunāsies Sporta domnīcas vadītājs Gustavs Terzens.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

JAUNI SERIĀLI UN FILMAS


skandals

 


Seriāla "Skandāls" 5. sezonas otrā daļa kanālā "FoxLife" (Nr. 204)


No 8. marta, otrdienās, plkst. 21:00

Politika, bizness, korupcija, slepkavības, mīlestība un sekss - tas viss kulta drāmā "Skandāls", kas atgriežas ar 5.sezonas otro daļu. Seriāla galvenā varone Olīvija Poupa ir ASV prezidenta bijusī komunikāciju direktore, kas vēlāk izveido savu krīzes menedžmenta firmu "Pope and Associates". Olīvija iekaro klientu sirdis - viņa ir ģeniāla krīžu risinātāja, kas liek problēmām izzust vēl pirms kāds tās ir pamanījis. Sākot savu biznesu, sieviete grib pāršķirt jaunu dzīves lappusi, taču izrādās, ka pagātne pilnībā nepazūd. No jauna uzliesmo viņas agrākais mīlas romāns ar prezidentu Ficdžeraldu Grāntu, kuram ir sieva un trīs bērni. Kaut gan Ficdžeralds ļoti mīl Olīviju, viņš ilgstoši nevar saņemties iesniegt šķiršanos. 5. sezonā viņš beidzot to izdara, un laulība ar sievu Melliju tiek šķirta. Šķiet, vairs nav nekādu šķēršļu, lai Olīvija kļūtu par ASV pirmo lēdiju. Ficdžeralds Baltajā namā lūdz viņas roku, taču iemīļotā viņu noraida. Sešus mēnešus viņi dzīvo šķirti, bet Olīvijas firma uzņemas risināt lietu, kas var izraisīt nacionālu krīzi. Kā tālāk attīstīsies notikumi un veidosies varoņu likteņi?

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


noziedzigie_prati

 


Seriāls "Noziedzīgie prāti" 11. sezonas jaunākās sērijas kanālā "Fox" (Nr. 203)


Otrdienās, plkst. 21:00

Nevīstoši populārais seriāls "Noziedzīgie prāti" atgriežas ar 11. sezonas jaunākajām sērijām, lai skatītāji atkal varētu izbaudīt asas izjūtas un kārtīgu adrenalīna devu. Ģeniālā izmeklētāju komanda - Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) Uzvedības analīzes nodaļas (UAN) turpina nerimstoši strādāt, lai atrisinātu vissarežģītākos noziegumus un uzminētu ļaunprāšu nākamos gājienus. Viņi ir saliedēta un spēcīga komanda, kurā katrs zina savu vietu un atbildību. UAN šefs ir Ārons Hočners, bet tās "smadzenes" - zinātnieks Džeisons Gideons. Savā vietā vienmēr ir jauneklīgais aģents Spensers Rīds, kuram ir enciklopēdiskas zināšanas visās jomās, izņemot reālo dzīvi. Vēl viena no komandas dalībniecēm ir Penelope Garsija – ģeniāla datorspeciāliste, kas spēj piekļūt jebkurai informācijai. Izmeklētāju komandai palīdz daudzsološa jauna tiesu medicīnas psiholoģe, kuras kaislība ir pētīt psihopātiskas noslieces personības. 11. sezonas otrajā daļā talantīgajiem izmeklētājiem gaidāmi jauni izaicinājumi, lai atklātu noziedzīgus nodarījumus. Piemēram, vienā no jaunākajām sērijām UAN izstrādā rūpīgu stratēģiju, lai sagrautu gangsteru tīklu "Netīrais ducis", un galvenā loma šā plāna īstenošanā ir aģentam Rīdam.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


malala

 


Dokumentālā filma "Viņš deva man vārdu Malala" kanālā "National Geographic Channel" (Nr. 503)


Svētdien, 6. martā, plkst. 19:30

Unikālā dokumentālā filma "Viņš deva man vārdu Malala" stāstīs par 18 gadus veco pakistāniešu skolnieci Malalu Jusufzaju, kas ieguvusi pasaules slavu, kopā ar tēvu cīnoties par meiteņu tiesībām uz izglītību gan Pakistānā, gan citās valstīs. Par savu ieguldījumu šajā jomā viņa 2014. gadā saņēma Nobela Miera prēmiju, kļūstot par pasaulē jaunāko cilvēku, kas pagodināts ar šo augsto apbalvojumu. 50 tūkstošu ASV dolāru lielo prēmiju Malala ziedojusi sabombardēto palestīniešu skolu atjaunošanai Gazas joslā. Tēva iedrošināta, jau 11 gadu vecumā Malala kļuva politiski aktīva. Raidorganizācijas BBC vietnē viņa ar pseidonīmu sāka rakstīt blogu. Tajā viņa informēja plašāku sabiedrību par notiekošo dzimtajā pilsētā, kuru savā kontrolē 2007. gadā sagrāba islāma fundamentālistu grupējums "Taliban", ieviešot šariata likumus, tostarp aizliedzot meitenēm apmeklēt skolu. Neraugoties uz savu jaunību, Malala viņa bija viena no retajām balsīm Pakistānā, kas atļāvās kritizēt "Taliban" režīmu. Par to viņa izpelnījās nežēlīgu atriebību. 2012. gada 9. oktobrī, kad 15 gadus vecā Malala atgriezās mājās no skolas, talibi mēģināja viņu nogalināt, iešaujot galvā un kaklā. Brīnumainā kārtā meitene izdzīvoja un tika nogādāta Lielbritānijā, kur izgāja ārstniecības un rehabilitācijas kursu. Tur Malala kopā ar ģimeni dzīvo vēl tagad, jo atgriešanās dzimtenē rada draudus viņu dzīvībai. Malala kopā ar tēvu ir izveidojusi fondu "Malala Fund", kura mērķis ir panākt, lai ikviena meitene pasaulē varētu iegūt 12 gadu ilgu pamata un vidējo izglītību. Filma, ko radījis pasaulē atzītais dokumentālists Deiviss Gugenheims, ļaus dziļi ielūkoties šīs neparastās meitenes dzīvē, sākot no viņas ciešajām attiecībām ar tēvu, kurš viņu iedvesmoja mācīties un saprast izglītības lielo nozīmi, līdz viņas iedvesmojošajām runām ANO un ikdienas dzīvei kopā ar vecākiem un brāļiem.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


pastaiga

 


Filma "Pastaiga"


Baidāties no augstuma? Bet vai varat iedomāties sevi ejam pa vairāk nekā 400 m augstumā nostieptu virvi bez jebkāda drošības aprīkojuma? Jūs appūš vēja pūsmas, lejā ir pilsēta un tūkstošiem satrauktu, augšup vērstu skatienu. Stāsts par to, kā franču virves staigātājs Filips Petī saņēmās veikt leģendāro triku – bez drošības aprīkojuma Ņujorkā noiet pa virvi, kas nostiepta starp debesskrāpjiem.

videonoma Filma pieejama Lattelecom Video nomā.


marsietis

 


Filma "Marsietis"


Marsiešu misija "Ares-3" darba procesa laikā bija spiesta pēkšņi pamest planētu tuvojošās smilšu vētras dēļ. Inženiera un biologa Marka Votnija skafandrs smilšu vētras laikā tika bojāts. Misijas dalībnieki, uzskatot viņu par mirušu, evakuējās no planētas, atstājot Marku vienu.

videonoma Filma pieejama Lattelecom Video nomā.


transilvania

 


Multfilma "Viesnīca "Transilvānija" 2"


Grāfs Drakula izdod savu apburošo meitu par sievu puisim no cilvēku pasaules, un jaunajam "jauktajam" pārim piedzimst dēls. Vai šis bērns kļūs par cilvēku vai vampīru?

videonoma Multfilma pieejama Lattelecom Video nomā.

 

RAIDĪJUMI


meli

 


Raidījums "Man patīk, kā tu melo" kanālā "ID Xtra" (Nr. 507)


Pirmdien, 7. martā, plkst. 20:00

Par pamatu raidījumam ir ņemta Holivudā veidotā filma "Neatrodamā" (Gone Girl). Tāpat kā trilleris arī šis raidījums, līdz pat pašām beigām notur skatītāju neziņā, liekot tikai nedaudz nojaust patieso notikumu gaitu. Vai romantisko attiecību pamatā ir bijusi patiesa mīlestība, vai arī no paša sākuma viss ir bijis tikai aprēķins? Vai tiešām vainīgs ir aizdomās turamais? Vai patiess ir viņa alibi? Kopā noskaidrosim, kur beidzas patiesība, un kur sākas meli.

piedzivojumu_paka Lai pieteiktu Populārzinātnisko paku ienāc: www.lattelecom.lv
arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


baleta_iestudejums_rain

 


Modernā baleta iestudējums "Rain" kanālā "Mezzo" (Nr. 614)


Otrdien, 8. martā, plkst. 20:30 modernā baleta iestudējums "Rain"
Otrdien, 8. martā, plkst. 21:50 dokumentālā filma par "Rain" tapšanu

"Rain" iestudējums ir minimālisma manierē veidots horeogrāfijas priekšnesums, kurā tiek izmantotas klasiskā baleta tehnikas, ar kurām panākts moderns efekts. Mūziku darbam sacerējis slavens Amerikas komponists Steve Reich "Music for 18 Musicians".
Beļģu izcelsmes horeogrāfe Anne Teresa de Keersmaeker ir viens no spilgtākajiem vārdiem laikemtīgās horeogrāfijas mākslas scēnā. Ir bijusi iesaistīta skandālā, kad apsūdzēja ASV dziedātāju Beyonce plaģiātismā no horeogrāfes veidotā darba Rosas darba "Rosas Danst Rosas" un "Achterland", mūzikas video dziedātājas singlam Cauntdown.

muzikas_paka Lai pieteiktu Mūzikas paku ienāc: www.lattelecom.lv

SPORTA NOTIKUMI


nba

 


NBA spēle Goldensteitas Wariors - Losandželosas Lakers kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 415)


Svētdien, 6. martā, plkst. 22:30

Lielais basketbols kanālā Best4Sport TV turpinās! Svētdien 22:30 skaties cīņu starp šīs sezonas neapstrīdamajiem līderiem - Goldensteitas Wariors ar lielisko un nepārspējamo Stefanu Kariju priekšgalā un Losandželosas Lakers leģendāro Kobe Bryant .Vai pieredzējušais Kobe Bryant spēs apturēt iespaidīgo Goldensteitas uzbrukumu? Skaties tiešraidi un uzzini pirmais!

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī lattelecom.tv
vai aplikācijā mansTV.
 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube