RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 4. līdz 11. augustam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Vasaras karstākais šovs "Mīlestības sala"

 


Vasaras karstākais šovs "Mīlestības sala" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)


No 8. augusta, pirmdienās, plkst. 21:00 

Vasara rit pilnā sparā, un "STV Pirmā!" piedāvā izbaudīt jaunu šovu "Mīlestības sala", kas piepildīs siltāko gadalaiku ar romantiku, kaisli un attiecību līkločiem. 20 jauni un brīvi jaunieši no Lielbritānijas sapulcēsies greznā villā Mīlestības salā, lai piedalītos aizraujošā izaicinājumā un atrastu savu mūža mīlestību. Vai jūtas būs gana stipras, lai pāri paliktu kopā, ja uz spēles likti 50 tūkstoši mārciņu? Uzzini, skatoties jauno realitātes šovu!

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Sarunu šovs "Starp mums runājot"

 


Sarunu šovs "Starp mums runājot" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)


No 9. augusta, otrdienās, plkst. 21:00

Vakara sarunu šova "Starp mums runājot" otrajā sezonā Grētai Gorjučko studijā pievienosies divi jauni vadītāji – Valdis Melderis un pieredzējusī TV žurnāliste Daina Jāņkalne. Arī šosezon raidījuma vadītāji runās par dažādām tēmām, kas aktuālas sievietēm, un studijā tiksies ar Latvijā atpazīstamiem cilvēkiem. Jaunajā sezonā būs arī patīkami pārsteigumi – šovs būs gandrīz divas reizes garāks un interesantāks, jo Daina veidos sižetus ārpus studijas, pavadot dienu kopā ar kādu no Latvijas sievietēm, atklājot viņu dzīves priekus, izaicinājumus un veiksmes noslēpumus.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

FILMAS


Filma "Aplaupīt 30 minūtēs"

 


Filma "Aplaupīt 30 minūtēs" kanālā "Filmzone" (Nr. 205)
/30 Minutes or Less/ (2011)


Piektdien, 5. augustā, plkst. 21:00

Galvenajās lomās Jesse Eisenberg, Danny McBride, Nick Swardson.

2011.gada Vācijas spriedzes filma. Niks ir picu piegādātājs, kura dzīve sagriežas ar kājām gaisā brīdī, kad divi viltīgi bandīti saņem viņu gūstā, piestiprina viņam spridzekli un uzdod aplaupīt banku. Visi piedzīvojumi notiek dienā, kad viņš ir sastrīdējies ar savu labāko draugu, tomēr neviena cita, kam lūgt palīdzību nav, tāpēc viņš nolemj doties pie Četa, cerot uz drauga atsaucību. Nekas nav viegli, bet pulkstenis, kas piestiprināts pie spridzekļa uz Nika krūtīm, tikmēr tikšķ...

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

MŪZIKA


Mūzikls "Operas spoks"

 


Mūzikls "Operas spoks" kanālā "TV21" (Nr. 201)


Sestdien, 6. augustā, plkst. 20:25

Galvenajās lomās Džerards Batlers, Emma Rosama, Patriks Vilsons, Miranda Ričardsone.

Endrjū Loida Vēbera klasiskā mūzikla "Operas spoks" vērienīgākā ekranizācija. Slēpjot savu kroplo seju aiz maskas, mūzikas ģēnijs Ēriks par savu mājvietu ir izvēlējies Parīzes operas pagraba labirintus. Kompensējot likteņa pāridarījumu, viņš mēģina atriebties operā strādājošiem, tos tiranizējot un biedējot, kontrolējot operas mājā notiekošo un liekot ikvienam noticēt, ka viņš ir spoks. Bezprātīgas mīlas jūtas pārņem Ēriku no brīža, kad viņš izdzird kādas jaunas solistes Kristīnes balsi. Viņš nolemj par katru cenu iegūt meitenes sirdi, parādoties kā mūzikas eņģelis viņas sapņos un tajos mācot viņu dziedāt…

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!


Koncerts Kylie Minogue - "Kiss Me Once"

 


Koncerts Kylie Minogue - "Kiss Me Once" kanālā "iConcerts" (Nr. 608)


Piektdien, 5. augustā, plkst. 21:00

Kailija Minoga Rīgā ieradās savas Eiropas koncertturnejas "Kiss Me Once" ietvaros un aizveda klātesošos ceļojumā cauri savai trīs dekādes ilgajai karjerai, izpildot tādus hitus kā "Wow", "Step Back in Time", "I Should Be So Lucky","Kids", "Slow" un citus.

"Kiss Me Once" šova laikā tiek nomainīti neskaitāmi tērpi. Kailija uz skatuves parādās gan Merilinas Monro ampluā, gan izpilda dziesmu, guļot putu vannā. Divu stundu ilgajā priekšnesumā skatuve nepārtraukti tiek transformēta, sniedzot skatītājiem arī elpu aizraujošu vizuālo piedzīvojumu.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

SPORTS


Nitišs un Baumanis dodas cīņā par uzvaru Kanādas trasē

 


Nitišs un Baumanis dodas cīņā par uzvaru Kanādas trasē kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 403)


Svētdien, 7. augustā, plkst. 20:30

Mūsu labākie rallijkrosa braucēji Reinis Nitišs un Jānis Baumanis šīs nedēļas nogalē devušies uz Kanādu, kur ar citiem labākajiem braucējiem sacentīsies par iekļūšanu finālā un vietu uz goda pjedestāla. Pēdējā posmā Zviedrijā Nitišu piemeklēja tehniskas problēmas, kuru dēļ par uzvaru cīnīties nebija iespējams divos no četriem braucieniem, savukārt Baumanim izdevās labs brauciens pusfinālā un no fināla šķīra tikai sekunde. Vai Nitišam būs iespēja cīnīties par iekļūšanu finālā? Vai Baumanis pirmo reizi spēs iekļūt Pasaules čempionātā rallijkrosa finālā? Skaties un uzzini pirmais!

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī shortcut.lv
 


UEFA Eiropas līgas nākamajā kārta

 


UEFA Eiropas līgas nākamajā kārta kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 403)


Ceturtdien, 4. augustā, plkst. 22:00

Jelgavas futbolisti jau pārspējuši labākos kluba rezultātus un iekļuvuši turnīra trešajā kārtā, kur daudzu skatītāju priekšā aizvadīja labu spēli un izcīnīja neizšķirtu maču, ļaujot ar pozitīvām emocijām doties uz atbildes spēli Izraēlā. Uzvara šajā spēlē saglabātu klubam cerības iekļūt UEFA Eiropas Līgas playoff.
Pēc pirmās spēles noslēguma pieauga otrās spēles nozīme, jo skaidrs, ka uzvarētājs tiks noskaidrots atbildes spēlē. Vai Jelgava spēs pārsteigt viesus karstajā dienvidu klimatā? Skaties un uzzini pirmais!

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī shortcut.lv
 

 

 

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube