RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 3. līdz 10. novembrim!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

LATTELECOM KANĀLI


Dokumentālā filma "Cilvēkstāsti: Hilarija Klintone"

 


Dokumentālā filma "Cilvēkstāsti: Hilarija Klintone" kanālā "360TV" (Nr. 105)


3. novembrī, plkst. 20:55

ASV prezidenta vēlēšanas ir viens no šī brīža aktuālākajiem notikumiem, kam seko līdzi visa pasaule.  Dokumentālā filma piedāvā  elpu aizraujošu stāstu par Hilariju Daienu Rodemu Klintoni, kuras politiskā karjera, ja viņa uzvarēs vēlēšanās, būs krietni ievērojamāka kā viņas vīram, bijušajam ASV prezidentam Bilam Klintonam. Politiskajā vidē viņa jau šobrīd paveikusi daudz, spilgti iezīmējot savu personību ASV un visas pasaules vēsturē. No kurienes nākusi šī spēcīgā sieviete, uzzini, skatoties dokumentālo filmu par viņas dzīvi.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Raidījums "Baikeru garšas ekspedīcijas - Āzija"

 


Raidījums "Baikeru garšas ekspedīcijas - Āzija" kanālā "360TV" (Nr. 105)


Sestdienās, plkst. 19:45

Neskatoties uz skarbo vadītāju ārieni, raidījums "Baikeru garšas ekspedīcijas - Āzija" ir viens no patiesākajiem un garšīgākajiem kulinārijas šoviem, kāds redzēts. Britu iemīļotie gardēži uz motocikliem - Sī Kings un Deivs Maijers - vēl līdz ceļojumam uz Āziju paspējuši doties daudzās citās ekspedīcijas. Turklāt uzreiz pēc Āzijas piedzīvojuma Sī un Deivs dosies uz Ziemeļeiropu, šī ceļojuma laikā izbaudot un parādot arī Latvijas garšu. Dodies līdzi neticamajai garšas ekspedīcijai uz motocikla, kas būs lielisks papildinājums Hobiju sestdienai.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Amerikas šovs "Uzvar zaudētājs"

 


Amerikas šovs "Uzvar zaudētājs" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)


Darba dienās, plkst. 17:35

Jaunajā un iedvesmojošajā Amerikas šova "Uzvar zaudētājs" sezonā būs vērojami cilvēki, kuru svars krietni pārsniedz 100 kilogramu atzīmi. Caur sviedriem un asarām, izaicinot sevi un savus komandas biedrus, viņi izdzīvos smagu cīņu ar liekajiem kilogramiem. Papildus spriedzei šajā sezonā dalībniekiem būs jāsastopas ar dažādiem kārdinājumiem, kurus ik uz soļa sarūpējuši tā veidotāji. Milzu nauda vai zaudēti kilogrami? Ļauties ātro uzkodu kārdinājumam vai turpināt diētu? Kļūsti par liecinieku cīņai ar sevi, galējam spēku izsīkumam, sacensību spriedzei un dramatiskām vizuālajām pārmaiņām.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

FILMAS


Filma "Instrukcija nav iekļauta"

 


Filma "Instrukcija nav iekļauta" kanālā "Comedy TV1000 HD" (Nr. 185)


10. novembrī, plkst. 20:30

Valentīns dzīvo bezrūpīgu vecpuiša dzīvi Akapulko, līdz viss sagriežas ar kājām gaisā, jo bijusī draudzene atstāj vīrieti ar mazuli uz rokām. Būdams izmisis, Valentīns ar steigu pamet Meksiku un dodas uz saulaino Losandželosu, lai atrastu bērna māti. Viņam pašam par pārsteigumu viņš atrod mājas Losandželosā un sāk audzināt meitiņu Megiju. Vairākus gadus vēlāk uzrodas Megijas māte un Valentīns baidās, ka viņa varētu atņemt viņa meitu. 

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

SHORTCUT


Šovs "Elles ķēķis"

 


Šovs "Elles ķēķis"
/Hell’s Kitchen/ (2012)


Pieejams Shortcut Films

Viens no populārākajiem Amerikas realitātes šoviem, kas piedāvā spraigas emocijas un asas izjūtas. Šova veidotājs ir pasaules slavenais šefpavārs Gordons Ramzijs, kuram pieder restorānu ķēde Hell’s Kitchen. Šovā vairāki pavāri sacentīsies par iespēju kļūt par Gordona Ramzija restorāna galveno šefpavāru un brangu naudas laimestu. Vai šova dalībnieki spēs izturēt spriedzi un Gordona augstās prasības? 


Seriāls bērniem "Elfi"

 


Seriāls bērniem "Elfi"
/Pixies/ (2015)


Pieejams Shortcut Films

Džo Bekam ar steigu ir jāsakārto sava dzīve, kura negaidīti ir mainījusies un sagriezusies ar kājām gaisā. Puisim ir jānoskaidro iemesls,  kāpēc viņam ir ticis uzlikts elfu lāsts, un jādara viss, lai vērstu par labu kādreiz sastrādātos nedarbus. Vai Džo tas izdosies? Mazie skatītāji to varēs noskaidrot aizraujošajā seriālā "Elfi". 


Filma "Kad nodziest gaisma"

 


Filma "Kad nodziest gaisma
/Lights Out/ (2016)


Pieejams Shortcut Premiere

Filma "Šausminošs stāsts par briesmām, kas slēpjas un uzbrūk tumsā. Kad Rebeka pameta savas mājas, viņa domāja, ka aiz sevis atstāj arī savas bērnības bailes par to, kas patiesībā notika brīdī, kad nodzisa gaisma. Tagad viņas jaunākais brālis sācis redzēt tās pašas neizskaidrojamās parādības, kas viņai lika šaubīties par savu veselo saprātu. Biedējošā būtne ir atgriezusies, bet šoreiz Rebeka ir krietni tuvāk tam, lai atklātu patiesību. Viņas dzīvība joprojām ir briesmās līdz ar gaismas nodzišanu.

 

SPORTS


NHL sezonas spēle

 


NHL sezonas spēle kanālā "Setanta Sports" (Nr. 405)


4. novembrī, plkst. 01:00

NHL regulārās sezonas spēle. Buffalo Sabres pret Toronto Maple Leafs. Vienīgais latvietis NHL Zemgus Girgensons un Buffalo Sabres pret Toronto Maple Leafs.

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties
tiešraidē vai arhīvā arī shortcut.lv

 


Olybet LBL spēle

 


Olybet LBL spēle kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 403)


5. novembrī, plkst. 16:35

Olybet LBL regulāras sezonas spēle. Jūrmala/Fēnikss pret Liepāja/Triobet. Arņa Vecvagara vadītie Jūrmala/Fēnikss uzņems Liepāja/Triobet komandu.

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties
tiešraidē vai arhīvā arī shortcut.lv

 

 

 

 

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube