RU

Interaktīvās TV aktualitātes no 30. jūnija līdz 7. jūlijam!


Piedāvājam noskatīties aktuālākos raidījumus Lattelecom Interaktīvajā televīzijā – seriāli, filmas, sporta notikumi!

 

JAUNUMS


TNT kanāls Lattelecom televīzijā

 


Pieejams jauns kanāls "TNT" (Nr. 115)

 

Lattelecom TV skatītājiem no 1. jūlija ir pieejams jauns izklaides kanāls TNT. Tieši šeit ir radušies galvenie komēdiju šovu televīzijas hiti kā: Comedy Club, «Наша Russia», «Универ», «Физрук», «Реальные пацаны», «Интерны» un citi. Turklāt, kanāls piedāvā televīzijas vēsturē visilgāk rādīto realitātes šovu "Дом 2".

 

EKSKLUZĪVI


360TV Positivus kanāls

 


Jauns kanāls "360TV Positivus" (Nr. 117)


No 4. jūlija līdz 24. jūlijam

Lattelecom piedāvā baudīt festivālu gan klātienē, gan pie TV ekrāniem. No 4. jūlija līdz 24. jūlijam Lattelecom Interneta un Interaktīvās televīzijas skatītāji varēs gatavoties festivālam, sekot tam klātienē un kavēties atmiņās pēc festivāla, skatoties speciāli izveidotu kanālu 360TV Positivus.

Tāpat festivālam veltītu saturu no 15. jūlija līdz 17. jūlijam skaties Lattelecom televīzijā 360TV – visās platformās: Interneta, Interaktīvajā un Virszemes televīzijā, kā arī mobilajā lietotnē mansTV.


Jauns bērnu saturs Video nomā un Bērnu stūrītī

 


Jauns bērnu saturs


No 30. jūnija līdz 7. jūlijam

Būs pieejams jauns bērnu saturs Video nomā un Bērnu stūrītī – kanāla Nickelodeon seriāli latviešu valodā – Sūklis Bobs Kvadrātbiksis ("SpongeBob SquarePants") un Zinātkārā Dārta ("Dora The Explorer"), kā arī pieejams jauns seriāls Bērnu stūrītī latviešu, angļu un krievu valodā Uz priekšu, Diego! ("Go, Diego! Go!")

 

LATTELECOM KANĀLI


Seriāls Lielais V

 


Jauns seriāls "Lielais V" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)


No 30. jūnija, ceturtdienās, plkst. 21:00

Televīzija STV Pirmā! turpina rūpēties par skatītājām šovasar, piedāvājot jaunu seriālu Lielais V. Seriāla galvenā varone ir skolotāja, kura kādā dienā uzzina, ka viņai ir smaga slimība – vēzis, un izredzes uz izveseļošanos nav pārāk spožas.

Sieviete nerod spēku, lai par slimību pastāstītu saviem tuviniekiem, tomēr viņā mostas gana daudz enerģijas, lai beidzot sāktu dzīvot tā, kā pašai tīk. Lai gan seriāla galvenā tēma – vēzis, ir ļoti nopietna diagnoze, seriāla veidotāji ir izvēlējušies par slimību, cilvēka pārdzīvojumiem un sarežģītajām emocijām stāstīt iesējami vieglā ar humoru piesātinātā veidā. Iespējams, šis stāsts var kalpot par iedvesmu ikvienai sievietei, ka nav jāsagaida smags likteņa trieciens, lai izvēlētos vadīt savas dienas tā, kā pašai gribas!

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Seriāls Baltā karaliene

 


Jauns seriāls "Baltā karaliene" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)


No 3. jūlija, svētdienās, plkst. 20:00

Vēl viens no seriālu jaunumiem ir Baltā karaliene ("White queen"), kurā notikumu epicentrā nonāks trīs sievietes. Visas trīs daiļavas ir iesaistītas ilgstošajā konfliktā par Anglijas troni, un viņas nekautrējas likt lietā jebkādus līdzekļus, jo, kā zināms, karā visi līdzekļi ir atļauti.

Notikumi aizsākas 1464. gadā, kad tauta jau deviņus gadus atrodas kaujas stāvoklī, cīnoties par to, kurš ir likumīgais Anglijas karalis. Kara ierosinātāji nāk no divām dažādām dzimtām. No vienas karotāju puses ir Lenkasteru dzimta, bet otri kauju pretinieki ir Jorku dzimta. Šajā seriālā būs izbaudāms gan romantisks mīlas stāsts un kaisle, gan nežēlīgs karš un cīņa par varu un Anglijas troni, sagaidāmas arī karaliskas intrigas, alkas un nedaudz vēsturiskas mistikas. Baltā karaliene atainos cilvēcīgas vājības – indivīda vēlmes, bailes, piesātināto jūtu pasauli, un viss notiks kvalitatīvā aktieru spēlē un izpildījumā.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Šovs Balss

 


Šovs "Balss" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)


No 1. jūlija, piektdienās, plkst. 21:00

Viens no pasaules skanīgākajiem, pārsteidzošākajiem un visaizraujošākajiem talantu šoviem Balss ("The voice") beidzot nonāk arī Latvijā! Televīzija STV Pirmā! savām skatītājām dāvina Amerikā veidotā šova 9. sezonu.

Žūrijas godā būs redzama talantīgā dziedātāja, grupas "No doubt" soliste Gvena Stefanija, reperis Farels Viljams, dziedātājs Ādams Levins un mūzikas zvaigzne Bleiks Šeltons.

Gaidāmais talantu šovs Balss ir ļoti atšķirīgs no ierastajiem talantu un zvaigžņu šoviem, jo vienīgais, kam te ir nozīme, tā ir balss. Un nevis vienkārši spēja dziedāt, bet talants to darīt ļoti, ļoti labi jeb teju vai izcili. Nepalīdzēs nedz košs ārējais tēls, žilbinošs smaids vai spēja apburt žūriju. Jo žūrija būs nelokāma un neuzpērkama - kad tā klausīsies dalībnieku priekšnesumus, visi kā viens sēdēs ar muguru pret dziesmas izpildītāju. Tie dalībnieki, kurus žūrija atzīs par labākajiem, nonāks vienā no četrām komandām, kurā turpmākās nedēļas strādās slavenā dziedātāja vadībā.

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

Šovs Tikai nesakiet līgavai

 


Jaunais šovs "Tikai nesakiet līgavai" kanālā "STV Pirmā!" (Nr. 108)


No 4. jūlija, darba dienās, plkst. 20:00

Vasara ierasti ir kāzu laiks, tādēļ arī televīzija STV Pirmā! jūlija sākumā piedāvās jaunu šovu Tikai nesakiet līgavai. Tas nebijušā veidā atainos kāzu norisi, gatavošanos kāzām un sniegs daudz spraigu emociju. Kā tad bez plašas jūtu gammas, ja par kāzu rīkošanu atbild tikai un vienīgi līgavainis?!

Šova ietvaros pārim tiks piešķirti 14 000 mārciņu, lai sarīkotu kāzas. Pareizāk būtu teikt, ka līdzekļi tiks piešķirti topošajam vīram, kurš ir atbildīgs par visu, kas nepieciešams kāzās – ceremonijas norises vietu, kāzu stilistiku un visu nepieciešamo atribūtiku, būs jāizvēlas arī līgavas kleita, neaizmirstot par vecmeitas un vecpuiša ballīšu sarīkošanu. Un viss jādara pilnībā uz savu galvu, jo savu topošo sievu līgavainis nesatiks, un ar viņu nekādā veidā nesazināsies trīs nedēļu garumā. Ir skaidrs, ka ik sēriju līgava pilnīgi noteikti tiks pārsteigta. Bet vai allaž būs izdevies patīkams pārsteigums, vai tomēr līs arī asaras?

arhivs Izmanto arhīva funkciju, lai skatītos arī 7 dienas pēc tiešraides sev ērtā laikā!

 

FILMAS


Filma "Tēta armija"

 


Filma "Tēta armija"
/Dad's Army/ (2016)


Tēta armija ir 2016. gada Lielbritānijas komēdija, kura liks atplaukt smaidā ikvienam skatītājam. Otrā Pasaules kara beigās Valmingtonas jūras krasta apsardzes vienībai jātiek galā ar žurnālistes apciemojumu un vācu spiegu. Galvenajās lomās Mark Tandy, Russell Balogh un Andrew Havill.

videonoma Filma pieejama Lattelecom Video nomā.


Filma "Vudlona"

 


Filma "Vudlona"
/Woodlawn/ (2015)


Vudlona ir 2015. gada amerikāņu sporta drāma. Stāsts aizsākās 1973. gadā Vudlonas vidusskolā Alabamā. Talantīgam vidusskolas futbolistam jāpaļaujas uz talantu un ticību cīņā ar rasu nesaskaņām gan uz laukuma, gan ārpus tā. Galvenajās lomās Sean Astin, Nic Bishop un Caleb Castille.

videonoma Filma pieejama Lattelecom Video nomā.

 

SPORTS


Rallijkross

 


Mūsējie turpina uzņemt apgriezienus rallijkrosa pasaules čempionātā! kanālā "Best4Sport TV" (Nr. 403)


Svētdien, 3. jūlijā, plkst. 14:30

Klāt jau sezonas 6. posms, kurš norisināsies Zviedrijā, Holjes trasē. Mūsu braucēji turpina uzlabot savus rezultātus un Zviedrijā darīs visu, lai beidzot iekļūtu finālā. Seko līdzi notikumiem trasē un sacensību aizkulisēs kanālā Best4Sport TV, ekskluzīvi Lattelecom televīzijā. Plkst. 14:30 uzzini vairāk par sacensībām ekspertu studijā, plkst. 15:00 seko līdzi tiešraidei un plkst. 17:00 kopā ar ekspertiem atskaties uz posma labākajiem momentiem.

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī lattelecom.tv
vai aplikācijā mansTV.


Vimbldona

 


Vimbldona – teniss labākajās angļu tradīcijās! kanālā "Eurosport 2 HD" (Nr. 414)


No 27. jūnija līdz 10. jūlijam

Centrālajā laukumā atrodas karaliskā loža, pirms spēles tenisisti paklanās karaļnama pārstāvjiem un spēlē praktiski tikai baltā tērpā. Tradicionāli lielāko daļu biļešu vienkārši pārdod kasēs, nevis izplata internetā, tāpēc rindās pie biļešu kasēm līdzjutēji pavada pat naktis. Jums nevajadzēs stāvēt rindā – atliek vien ieslēgt Lattelecom televīziju un sekot līdzi tiešraidēm! Papildu Eurosport 2 kanālā vari sekot līdzi jau ierastajiem sporta veidiem. 

Ja neredzi šo kanālu savā Interaktīvās TV kanālu sarakstā, veic TV dekodera restartu (īslaicīga atvienošana un pievienošana pie elektrības).

interneta_tv Izmanto iespēju skatīties arī lattelecom.tv
vai aplikācijā mansTV.

 

Visi

Interaktīvā TV

Virszemes TV

Šonedēļ Interaktīvajā TV

Shortcut

TV žanru izlase

Testa kanāli

Iesakām apmeklēt

Lattelecom Twitter

Lattelecom Facebook

Lattelecom blogi

Lattelecom youtube